Reklama

Reklama

Když malý Burt Wonderstone dostal k narozeninám kouzelnickou soupravu, změnil se mu svět. Kouzelnické triky a magie se staly jeho celoživotní vášní a díky nim také poznal nejlepšího kamaráda Antona, který se stal jeho parťákem. Po letech spolupráce ale jejich popularita klesá a přátelství pokulhává. Před lidmi se stále tváří jako ti nejlepší přátelé, ale zákulisí se stalo místem jejich nekonečných hádek. Po zpackaném triku se jejich cesty rozcházejí. Burtova sólová dráha končí fiaskem, obecenstvo totiž nestojí o trapného stárnoucího kouzelníka, ale dává přednost novému pouličnímu mágovi, který na sebe strhává stále větší pozornost. Pokud chce Burt znovu uspět, musí opět spojit své síly s Antonem a předvést divákům to nejlepší kouzelnické představení. (TV Nova)

(více)

Videa (38)

Trailer 2

Recenze (391)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Neumím vytáhnout z klobouku ani spolupracujícího králíka, takže jsem nikdy nesnil o tom, že nechám zmizet Sochu svobody, budu létat nebo se proměním v modela prezentujícího spodní prádlo. Přesto mne kouzelnické triky malinko fascinují a pozvání do zákulisí čarodějů většinou neodmítám. Tentokrát jsem se celkem pobavil s namachrovaně sebestředným Burtem Zázračníkem i extravagantně nemocným Stevem Grayem, ale co naplat. Oba dva bych bez mrknutí oka vyměnil za pozvání od Jane na šestnáctimetrovou postel, na které by mi z ucha vykouzlila kondom odpovídající velikosti. Pak bych jistě podal alespoň průměrný výkon, stejně jako tento film. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

na komedii luxusně obsazené,přesto ve finálním součtu ne až tak vtipné.Respektive vtipné ano,ale takovým tím typicky Carellovským způsobem.Ne jednou se mi před očima zjevila další Carellovka 40 let panic.Fandové podobných filmů by mohly být nadšeni,nicméně ti co očekávají třeskutou komedii budou nakonec zklamáni.Osobně sem byl nejvíc potěšen účastí Olive Wilde a opětovně nezklamal Jim Carrey.Hlavně jeho finální trik opravdu stojí za to...60% ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Ani jsem netušil že něco podobného Carrey kutí, nicméně jako výplňovka před Kick Ass 2 poslouží i film, ve kterém se po vzoru Prestige trumfují dva kouzelníci. Jim zde nedostává tolik prostoru kolik jsem očekával, přesto je v mých očích hlavním magnetem. Carrella nemusím, nikdy jsem se tím netajil. S přibývajícím časem film získává body navíc, hlavně tedy samotný závěr stojí za to. 70% PS: Určitě o mnoho lepší než minulí Tučňáci pana Poppera a tentokráte se i ten Carrell dal přežít. ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Jistě, že je to absolutní blbina. Ale blbina, která se zábavným způsobem strefuje do nejrůznějších kouzelnických show, i šílených reality show, v nichž lidé dělají za každou cenu co největší nechutnosti, přičemž si devastují tělo, zatímco diváci lačnící po senzacích se na to koukají, přestože se jim u toho zvedá žaludek. Pro mě velmi vtipná satira s herci, kteří si své party náležitě užívají. (70%) ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Mám děsně rád tyhle komedie, co tady mají sotva 60 procent, ale už od pohledu vypadají bláznivě a zábavně. Já nevím proč, ale zdejší uživatelé je tady hodnotí děsně průměrně a někdy až podprůměrně. A já to prostě nechápu. Za těch 100 minut jsem se nasmál tak jak u kdejaké jindy daleko lépe hodnocené americké komedie ne. Je to šílený, to je zřejmý, ale přesně o tom to je. Jim Carrey, co paroduje Chrise Angela prostě nemá chybu. Stejně tak i scéna s Davidem Copperfieldem. Do toho velkolepej závěr, co mě fakt sejmuj. A když tak nad tím přemýšlím, tak tohle je asi nejlepší hlavní role Steve Carella, co jsem zatím viděl, a kde se projevil jako totální komik. No konečně. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (10)

  • Na konci filmu má Steve Gray (Jim Carrey) samotný vrták v hlave pod iným uhľom, ako keď si ho tam vŕtal. (belinko)

Související novinky

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (více)

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (více)

Reklama

Reklama