Když malý Burt Wonderstone dostal k narozeninám kouzelnickou soupravu, změnil se mu svět. Kouzelnické triky a magie se staly jeho celoživotní vášní a díky nim také poznal nejlepšího kamaráda Antona, který se stal jeho parťákem. Po letech spolupráce ale jejich popularita klesá a přátelství pokulhává. Před lidmi se stále tváří jako ti nejlepší přátelé, ale zákulisí se stalo místem jejich nekonečných hádek. Po zpackaném triku se jejich cesty rozcházejí. Burtova sólová dráha končí fiaskem, obecenstvo totiž nestojí o trapného stárnoucího kouzelníka, ale dává přednost novému pouličnímu mágovi, který na sebe strhává stále větší pozornost. Pokud chce Burt znovu uspět, musí opět spojit své síly s Antonem a předvést divákům to nejlepší kouzelnické představení. (TV Nova)

Trailer 1

JJ.Gibson

Ikdyž jsem se na tento snímek poměrně těšil, tak musím s politováním oznámit, že tak Incredible to zas nebylo. Nevídaná ustřední trojice Carrell/Buscemi/Carrey sice zahráli to co měli, ale mě u toho chyběla ta oná přidaná hotnota ;) a to mě na tom všem mrzelo asi nejvíc. Ale nadruhou stranu, kde človek uvidí tak dokonalé schození Mindfreaka Chrise Angela ;)) To bylo skvělý!!! ()

Spooner

Rozpačité. V jednu chvíli si to hraje na pomalu rodinnou komedii, na kterou se můžete kouknout s desetiletým prckem, a za minutu tam začne Jim Carrey zvracet sladkosti a provrtávat si vrtačkou hlavu. I tak se zde ale pár vtipných momentů najde a herci to drží hodně nad vodou, i když Carrey už začíná být při některých svých obličejových kreacích dost scary. Příště by si ale mohl režisér nejdříve rozmyslet, co za komedii chce vlastně točit. ()

mcb

Konvenční americká komedie - chvíli vtipná, chvíli trapná, chvíli křečovitá, podivně poslepovaná a nakonec obsahující i nějaké to ponaučení podkreslené líbivým popovým songem, který by vás měl ujistit v tom, že to vlastně nebylo tak špatné. Bohužel bylo. P.S. Steve Carell je zde naprosto nesnesitelný, Carreyho přehrávání už ani zdaleka není to, co bývalo. Bojím se Kick-Ass 2. ()

MartinezZ

Vzbuďte mě, až ve filmu uvidíte něco vtipného, prosím... ~~~ Nudné, trapné, místy typicky americko-komediálně fekálně nechutné jakoby-drama, maskující se za komedii. Kde se objeví Steve Carell, to je zaručený průser, což je známé pravidlo, které se opakovaně potvrzuje. Přítomnost Stevea Buscemiho není vtipná, jako spíše smutná (aneb je mi líto, že v tom hrál, líto za něj samotného). A tak největším překvapením je přítomnost Jima Carreyho, kterého osobně vůbec nemusím, ale tady celkem ušel, až do závěrečného konce, kdy se zas vrátil ke své herecké imbecilitě. Zbytečná škoda je i Olivie Wilde. Tohle byl špatný a poněkud trapný pokus o komedii. Takže znovu a lépe. ~~~ Vlastně UŽ RADĚJI NE! ()

KevSpa

Jistě, že je to absolutní blbina. Ale blbina, která se zábavným způsobem strefuje do nejrůznějších kouzelnických show, i šílených reality show, v nichž lidé dělají za každou cenu co největší nechutnosti, přičemž si devastují tělo, zatímco diváci lačnící po senzacích se na to koukají, přestože se jim u toho zvedá žaludek. Pro mě velmi vtipná satira s herci, kteří si své party náležitě užívají. (70%) ()

• Natáčelo se od 10. ledna do 20. března 2012 v amerických městech Santa Clarita, Los Angeles a Las Vegas. (BMW12)
  • Na konci filmu má Steve Gray (Jim Carrey) samotný vrták v hlave pod iným uhľom, ako keď si ho tam vŕtal. (belinko)
  • Trik zvaný Šibenice, který předvádějí Burt Wonderstone (Steve Carell) a Anton Marvelton (Steve Buscemi), pochází z dílny Teamu Copperfield. (D.Moore)

Související novinky

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (více)

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (více)