La cara oculta

• Kolumbie La cara oculta (více)

Hapretor

Překvapilo. Opravdu pobavilo. Ona nebyla blondýna, a přesto se tam zavřela - ha, ha. Dirigent byl totální kretén, ta druhá chudinka je tam zavřená doteď. Dirigent byl opravdu totální debil a neskutečně nesympatický, ... ještě že tu blbku tam vzal, jinak jeho první žena nebyla nalezena nikdy, aspoň ta druhá blbka měla špetku rozumu - vyznáte se v tom mym komentu ? - ne ? - to je dobře, nechci totiž spoilerovat ! Ty vole, ten dirigent byl fakt kokot ... ale to sem už psal ... byla k tomu výborná, znělá, do děje pasující hudba. Krásně podkreslila, co se zrovna odehrává. Španělé překvapí, když to nejmíň čekáte. Ve filmu to platí dvojnásob. Od projekce "Faunův labyrint", další libůstka, která mě dostala na poli zábavnosti a nápaditosti do kolen. ()

Evander

La cara oculta je zajímavým počinem. Celý film je velmi napínavý, jak se na správný thriller sluší. Děj tak rychle ubíhá a nenechá diváka vydechnout, pominu-li malinko pomalejší rozjezd. Krásné herečky v hlavních rolích jsou potěchou pro mužské oko a ani jejich výkony nejsou k zahození. Malinko zamrzí otevřený závěr, protože dle mého názoru by snímku prospělo nějaké rozřešení. Celkové hodnocení vidím lehce nad 80% a mohu jej s klidným svědomím doporučit ke zhlédnutí. ()

JirkaLexa

Zklamání a hodina a půl života zahozena, tak bych to asi definoval. Film, který má podle všech strašně moc originální námět, promyšlený a skvěle zpracovaný děj, ale dle mě je opak pravdou. Originální je dneska skoro všechno, ale když je to o ničem, tak to tomu nepomůže. Hudba slabá a výkony herců taky. Ve finále pro mě teda béčková španělská slátanina obsazená nezáživnými herci, kteří se marně snaží napodobit lásku jeden k druhému... 30% ()

Rockerman

Pěkně vystavěné drama v první části, pak flashback, který nás zavede až do současnosti a závěr, který je celkem předpokládaný, ale stejně působivý. Jo jo, nacističtí zločinci, kteří uprchli do Jižní Ameriky měli nahnáno, že budou dopadeni. Proto nás nemůže překvapit, že si jeden z nich vybudoval hermeticky a zvukově utěsněný úkryt, aby tam mohl dlouhou dobu pobývat, dokud nebezpečí nepomine. No a ten úkryt je v hlavní roli tohoto dramatu. Nuda nehrozí, stopáž adekvátní, proto hodnotím nadprůměrně. P.S. Škoda, že dirigent měl měl zájem jen o dívky, sice na pohled atraktivní, ale které byly od pasu nahoru spíše po tátovi, než po mamince. ()

Kingjiri

Příběh je pěkně vypointovanej a první polovinu stopáže se daří budovat slušnou mysteriozní atmosféru. V druhý polovině se zase rozjíždí solidní thriller na plný obrátky. Kromě toho se mi taky líbilo, jak netradičně se podařilo do scénáře zakomponovat prvky romantiky, resp. jak je pro účely příběhu efektivně využít. Velkej palec nahoru putuje za závěr a schopný herce (jen ty ženský mohly být víc vnadnější, když už se tak rádi ukazovaly polonahý). Hodně nečekaný, ale o to víc příjemný překvapení. A navíc po delší době snímek s originálnim námětem. ()

Al44...

Mysteriozní film s velmi zajímavým nápadem, který nebyl dle mého 100% využit. Představte si, že právě tento snímek dokáže dát odpověď na řešení většiny duchařských filmů! Na úkor tohoto skvělého rozuzlení nám film ještě nabídne dost dlouhý začátek, nesympatického hlavního "hrdinu" a hlavně dost divný konec, který se mi nelíbil. Každopádně to stojí za skouknutí. ()

bif

Napíšu-li to ve zkratce, tak nebýt první příliš zdlouhavé poloviny, jednalo by se o (téměř) dokonalý thriller. ()

siloalampa

La, cara oculta, alebo výstraha pre všetky žiarlivé ženy. Jasné, že ani my chlapi vtom nie sme celkom nevinne, ale tu opäť treba za všetkým hľadať ženu.(i za zrkadlom) Výborné, naozaj miestami dych vyrážajúce scény sa sem - tam pretkávajú s čriepkami nudy. Záver ma však vyslovene nasral a pokazil šancu na plný počet. Akoby už po tom všetkom réžii došiel dych. ()

GIK

Ještě, že jsem neviděl trailer! Takhle to bylo až za polovinu stopáže místy dosti mrazivé, což by pointa vykecaná v trialeru uplně zničila. Top scéna následuje po 68 minutách. Je naprosto dokonalá a převážila mé hodnocení ze 4 na 5*. Škoda lehce nedotaženého konce, ale u 5 už jsem zůstal. ()

denisavary

Jak já jsem se vžila do role Belen...pocit úzkosti ve mě pořád zůstává při vzpomínce na tento film..Při první polovině si říkáte jestli opravdu to je horor, jediné co tomu nasvědčovalo byly nepříjemné pohledy hlavních postav, při druhé polovině si začínáte uvědomovat oč tu vlastně jde. Španělské horory mají něco do sebe. Nikdy bych nevěřila, že film bude zajímavý i při hlavní pointě a to BLBOSTI..přemýšlela jsem na úplném hodnocení 5 hvězd, ale jediné co mě zarazilo to byl nedotažený konec. ()

Kadas97

Nepochopitelné skúšanie vernosti a lásky chlapa skončilo tak ako si tá nedôverčivá pukaňa zaslúžila. Dve ženské a jeden záletník bolo v podstate celé obsadenie filmu, ale ani jedna z týchto postáv si nezaslúžila sympatie a bolo mi v podstate jedno ako dopadnú. Popravde na začiatku som dúfal, že to bude dalšia super španielska ducharina, ale nakoniec to bola psycho dráma, ktorá ma neposadila na prdel, ale ani neurazila. preto 6 z 10. ()

kersten

Prekvapivo skvelý film. Zo začiatku to vyzeralo na slušnú ducharinu, ale potom sa dej závratne zvrtol. Neobvyklé, jedinečné, neokukané. len taká malá bodka chýbala k celkovej dokonalosti. ()

UniqueNett

Mně je to vážně strašně líto, ale ani jsem to nedokoukala, jak mě to nudilo. Nevím, možná jsem filmu neporozuměla či co, každopádně neplánuji shlédnout ho až do konce. Nechávám bez hodnocení. ()

Whannell

Poprvé ve svém životě souhlasím s verbalem. Ta první část je opravdu nechutně natahovaná, nudná a ničím nezajímavá čirá demence, která dostane grády teprve až po momentu překvapení. Od té chvíli už La Cara oculta migruje mezi psychologickým dramatem a mystery thrillerem a to tak, že brilantně. Konečný dojem tak na 70%. ()

goni

Velmi zaujimavy a netradicny trhiller, kde nie je vsetko tak, ako to na prvy pohlad vyzera. Zo zaciatku to je to v podstate obycajna drama. No potom sa retrospektivne dozvedame, co sa vlastne stalo s prvou priatelkou a odvtedy to uz poriadne nabera na obratkach a az do konca je film fakt napinavy. Okrem netradicneho a originalneho deja film ozivuju aj zaujimave hlavne postavy s typickym spanielskym temperamentom [93/2013]. ()

IXOXI

La cara oculta je velice napínavý film rozdělený do tří částí. První část popisuje začínající vztah na mysteriózním pozadí. Druhá část pohledem do minulosti uvádí věci na pravou míru a současně zbaví celý film tajemna. Poslední část v několika vlnách postupně graduje a ze z počátku dobrého filmu vytváří mnohem lepší celek. Několik zásadních okamžiků je mírně předvídatelných, ale po sečtení všech kladných stránek (hudba, velmi dobrá volba hezkých hereček, ...) cítím, že musím dát plné hodnocení. Autoři se nebáli dotahovat věci až do konce. ()