Buď ich zabiješ, alebo sama prídeš o život! Slepá žena bojuje o svoj vlastný život aj majetok, keď ju  po vianočnom večierku v byte ohrozujú dvaja sadistickí zlodeji diamantov, ktorí sú pre šperky schopní aj zabíjať.
Sara Frostová je zrakovo postihnutá fotožurnalistka, ktorú prenasleduje tragická minulosť. O zrak prišla v Afganistane ako vojnová reportérka. Stráni sa sveta aj spoločnosti a žije osamelo vo svojom luxusnom apartmáne s krásnou vyhliadkou na streche mrakodrapu v New Yorku.
Zlo si však nájde spôsob, ako sa votrieť do jej života. Práve na Štedrý večer sa uhladený sadistický kriminálnik Hollander a jeho impulzívny komplic Chad rozhodnú zaútočiť na Sarin byt, aby v ňom našli ukradnuté diamanty, ktoré tu niekde ukryl ich parťák po lúpeži. Sara sa ocitla v pasci vlastného izolovaného bytu, uväznená a odrezaná od okolitého sveta. Slepá žena musí v sebe nájsť dostatočnú vnútornú silu, aby dokázala čeliť nekonečnému fyzickému a psychickému utrpeniu, ktorému ju podrobia zločinec a jeho neľútostný komplic. Sara zúfalo bojuje o svoj život. Buď votrelcov zabije, alebo sama príde o život. (TV JOJ)

v.indruchova

Mě se film líbil. Samozřejmě to není nějak zvlášť pozitivní snímek. Nějak jsem se dokázala vcítit do Sáry. Herecké výkony slušné a bez přehrávání. Snímek vlastně nepřináší nic nového, jen nový kabátek roku 2013 filmu, Čekej do tmy? Líbilo se mi, jak si Sára poradila. Krásná slepá a odvážná žena. Překvapilo mě jak M. Keaton zestárl, role padoucha mu sedla, další mužští aktéři "zvlášť padouši" byli pohlední. Nikoli sympaťáci, kterým bych fandila. Neštve vás někdy, že padouši ve filmech bývají často nechutní oškliváci a v reálu ti největší zlouni vypadají jako andílci? Jelikož to tady neplatí, tak jsem byla spokojena. No co podívat se můžu :) Malé detaily, jako hláška " vztah s tvým nožem není zdravý" skvěle dotvářejí okamžik a na chvilku odlehčí již tak napjatou atmosféru. Dnes se mi opět vyplatilo, následovat mé heslo: filmy nad 50% jsou dívatelné a (někdy překvapí) hlavně, když to hodnotilo málo lidí. ()

Saxos

Předvídatelný a jednoduchý thriller, ale přesto celkem docela slušný. Michael Keaton jako vždy správný záporák a drsoň. K natáčení stačil jeden byt a tři herci. Chvílemi doplněno o jednoho ležícího, sestru, manžela, vrátného a pár záběrů mimo byt. Jak jednoduché. ()

swater137

film o blbejch kočkách, o dočasně nevrzajících USA podlahách, o nemožnosti přivolat pomoc do bytu kde bydlí slepoň, nikde není požární hlásič, je tam černej vrátnej ale jen chvilku, ale jinak fajn. Mám moc rád čekej do tmy a tohle je pokus o napodobení. Vrah je úchyláček a to já rád ). Koukněte ()

limalama

Slepá fotografka, kterou doma přepadnou kvůli manželovi, kterého odrovnají hned na začátku a pak hledají u ní doma něco o čem vůbec neví. Krásný, napínavý thriller se zajímavým hereckým obsazením a parádně mrazivym příběhem ()

Bruce0659

Od 15.minúty do konca si film udržuje pomalé tempo. Scény, ktoré by mali byť napínavé a mali by sme ich sledovať so zatajeným dychom sú zvládnuté tak na 50%. Chýba prekvapenie, zápletka, emócie. A slovenský dabing tradične zlý. Slabý priemer 45% ()