Dylan Moran: Yeah, Yeah

všechny plakáty
Velká Británie, 2011, 93 min

Záznam vystúpenia jedného z najpopulárnejších komikov súčastnosti, Dylana Morana. Moran sa zaoberá aktuálnymi politickými udalosťami a poukazuje na nepríjemné stránky ľudského života.
Vystúpenie sa konalo v roku 2011 v Londýne (toi-toi)

Desmi

První část byla fakt nudná. Ve druhé se to sice zvedlo, ale ani tak mě Dylan nepřinutil se zasmát víc jak dvakrát, což je málo. ()

koci

Moran nám přináší další své vystoupení, tentokrát jde o turné započaté v dubnu 2011. Je mu přesně čtyřicet let a je stále stejně skvělý. Neztratil nic ze svého ostrovtipu, časování, přirovnávání, témata - pokud jste byli nadšení u předchozích stand-upů, budete znovu spokojeni. ()

martpolak

Jako vždy, úžasné. Nová témata, v ničem se neopakuje oproti dřívějším výstupům, a spousta extrémně vtipných a racionálních poznatků, které mě jako vždy uchvátily. Jen dvakrát jsem se skutečně nahlas zasmál, což je méně, než u dřívějších show, ale přisuzuju to tomu, že už vím, co od Dylana mám čekat. Úroveň vtipu a osobitý výstup jako vždy geniální a Dylanovi vlastní. Prostě perfektní. ()

Entity

Dylan Moran je bůh. Yeah Yeah možná není jeho nejlepší výstup, ale i přesto je kvalitně tak vysoko, že mu ostatní komici nesahají ani po kotníky :). Tuhle show jsem viděla teprve podruhé, takže jsem si většinu hlášek nepamatovala - někdy kolem sedmé minuty mě zastihl první výbuch smíchu a byla jsem vážně ráda, že nikdo nebyl doma, jinak bych asi musela vysvětlovat, proč se směju tak idiotsky nahlas. Jeho postřehy a jeho výborný humor znám už z minula, ale konkrétně tento záznam z Londýna obsahuje něco, co mi naprosto vzalo dech - když mu někdo z publika dá po přestávce na kraj pódia dort a on s ďábelským smíchem vytáhne ze saka lžičku (!!!!!! :D :D :D) a pustí se do něj. Jeden z nejsympatičtějších umělců :). ()