Dylan Moran: Yeah, Yeah

všechny plakáty
Velká Británie, 2011, 93 min

Záznam vystúpenia jedného z najpopulárnejších komikov súčastnosti, Dylana Morana. Moran sa zaoberá aktuálnymi politickými udalosťami a poukazuje na nepríjemné stránky ľudského života.
Vystúpenie sa konalo v roku 2011 v Londýne (toi-toi)

BarryLyndon

Nebyl jsem nikdy extra fanda Morana a Black Books, byť jsem viděl asi všechny díly. ne že bych to považoval za špatné, ale taky nic geniálního. Ale tohle mi sedlo jako prdel na hrnec, ať už tu vykalenost hrál nebo ne. Jenom teda u takový komediální píčoviny vytáhnout mezi salvami smíchu myšlenky, jako jestli je strašidelnější představa, že si po vaši smrti povedou nejbližší hůře nebo lépe. Super hoďka a půl, doporučuju!!!9/10 ()

TommyLeeJape

Někdy mi připadá že vážně vaří z vody. O to je potom zajímavější a nejspíš i srandovnější sledovat jak ze sebe sype všechny ty šílenosti, pojídajíce u toho dort a usrkávajíce vínko. Stand upový génius, jehož proud myšlenek by po správném usměrnění dokázal loupat cibule pomocí kartáčku na zuby. ()

C0r0ner

Předcházela tomu velká skepse, nicméně po skončení musím říct, že neexistuje důvod, proč bych neměl dát plný počet hvězdiček. Sice neexistuje děj a tak podobně, ale je to prostě parádní prdel a Dylan Moran je očividně špička stand-upu, takže jsem se celou dobu velmi dobře bavil. 90% ()

magnolia

pět hvězdiček - protože monster je za deset. trochu starší, trochu se opakující, trochu zmatený a (i když mě to vyloženě fyzicky bolí, tak) trochu nudný moran. tak trochu jako by james dean (z monstera) objevil karbohydráty a ortopedickou obuv. ()

Gaaron

Zatímco v Monster byste nenašli hlášku, která není perlou, tady už musíte docela namáhavě hledat nějakou, která je. Ale pořád jsou přítomny, jen nevím, budou-li i v příštím Dylanově výstupu. Možná už si tolik nerozumíme a začneme zas, až budu mít taky krizi středního věku (na kterou má teda DM ve svých 40ti letech ještě čas, si myslím). I přes pár záchvatů smíchu poprvé docela zklamání. ()

wendelin9

Tenhle člověk je králem humoru a improvizace, nebo spíš improvizovaného humoru. Jen pohled na něj mě nutí k smíchu. Jedinečný zážitek, opravu. Klobou dolů :)... ()

dr.fish

Tahle talk show je taky moc dobrá, ale je znát, že roky už Dylanovy sebraly sílu a hektolitry kořalky a trochu parkinsona zkomplikovaly krok. Přesto je pořád čemu naslouchat, navíc je to víc přístupné mainsteramovému publiku...70% ()

E=mc2

Dal som tomu šancu. Po pol hodine som to zrušil. Pár vtipných momentov a čakanie na ďalšie ktoré boli sporadické. Mám rád stand up typu Bill Hicks alebo Rickey Gervais, ale toto ma nechytilo. Možno raz. ()

Sonnik

Není co dodat. Pořád stejné a ještě k tomu aktuální. Bravo! " Heavy metal is what happens when a group of people with competitively disgusting appearances come together to try to kill air." ()

Honzua

Moran zestárl, poznali jste to už v What It Is, ale tady přichází znovu a je o další dva roky starší. Někdo, kdo má paměť na vystoupení v Melbourne, mu přinese koláč, což o Dylanovi říct nelze, jelikož dosti nečekaně opakuje staré vtipy z australské metropole. Tomu ale odpustíte, protože před vámi stojí člověk, kterého dohání čas a nějak vás to, i přes všechen ten humor, dojme. (PS. Popis anglických liberálů byl k nezaplacení) ()

Kali4

„Teď to bude znít trochu jako zobecňování: Všechny ženy...“ Co se týče formy i obsahu, Dylan Moran mne nepřekvapil. Ale chtěl by nějakou zásadnější změnu kdokoli, kdo jej zná a má ho rád takového, jaký je? Že se trochu opakoval? Ale to se mu stává pokaždé a většině z jeho fanoušků je jasné, že jedinečný Monster je pouze jeden. Ano, jeho bohémská vizáž je tak trochu fuč a celkově působil až nečekaně usedlým dojmem (koláč, řečnění o vlastním rodinném životě, obecné a poněkud natahované rozmlouvání o ženách a mužích, ...), nicméně stárneme všichni a bohémové a rebelové (či ti, kteří si na ně hrají) obzvlášť. Stále se však nejspíš jedná o nejlepšího stand-up komika, s nímž jsem měl co dočinění a který vždy vtipně a trefně – ač krátce – hovoří o věcech, které mi jsou blízké (tentokrát to byl metal a akční filmy). ()

vyfuk

Nevím proč, ale stand-up humor asi hold není pro mne. Přijde mi, že se tím komici jen ztrapňují a jsou trapní. Moran má ale neuvěřitelné charisma, to se mu musí nechat. Ale stejně mu to moc nepomáhá. Jeho show je velice zajímá, ale na mne ubíhá moc rychle a buď nedokážu postřehnout vtip a nebo mi přijde stupidní. I něčeho takového bych čekal, že se budu smát pořád, ale ono nic. Za celou hodinu a něco jsem se zasmál asi jenom třikrát a jednou jsem měl záchvat. Za to bonusový body. Ale to je asi vše. Hodně slabý. Kurevsky slabý na 84. nejlepší film. ()

Soweek

Monster byl nejlepší, Like Totally o vlásek slabší, před dvěma roky se vrátil za 5 a dnes to opět drží na velmi vysoké úrovni do takové hloubky, že mě vlastně ani žádné jiné stand-upy nezajímají. Moranovo osobitý humor a hlavně "black bookovské" podání je naprosto bezkonkureční. Opět si bere na mušku rozdíly mezi ženami a muži, věkové rozdíly u mužů, sociální zvyky, filmy, obezitu, technické nepotřebné inovace a náboženství a opět se od srdce smějete u stolu jako u žádné jiné komedie. Bravo britskému humoru a hlavně Dylanovi. ()

Lukoboss

Je to tak, Dylan Moran tak nějak časem dospěl a kromě vtípků a uštěpačných poznámek, kritiky a pošklebování se tak divák dočká životních mouder, zkušeností a názorů, který se dřív v jeho stand-upech neobjevovaly. Ale vůbec to není na škodu, působí to dobře a diváci (nejen v sále) se velice dobře baví. A tak to má být... ()

Schuldiner

Ještě jsem to neshlédl úplně celé, ale už teď (skoro) vím, že je to na plný počet! Tenhleten Dylan Moran... mě neskutečně baví a vždycky skvěle dokáže rozesmát. Neskutečně moc! Po trochu pomalejším a trochu zmateném (jak je jeho zvykem) začátku se dostává jeho bavičství do varu a hází jednu perlu za druhou. Díky Dylane!!!!!!! ---- No, tak jsem to dnes přeci jen nakonec dosledoval a bavil jsem se až do konce. Ten jeho nihilismus je prostě parádní zábava! Občas se sice zmateně zamotává do různých témat, ale vždy z toho vzejde nějaká vtipná záležitost. Pořád u mě vede jeho ´´Monster´´, ale tohle zaostává o málo... ()