Dylan Moran: Yeah, Yeah

všechny plakáty
Velká Británie, 2011, 93 min

Záznam vystúpenia jedného z najpopulárnejších komikov súčastnosti, Dylana Morana. Moran sa zaoberá aktuálnymi politickými udalosťami a poukazuje na nepríjemné stránky ľudského života.
Vystúpenie sa konalo v roku 2011 v Londýne (toi-toi)

Itar

Je to pořád chytlavý, místama naprosto rozsekávající, ale trochu to postrádá drajv předchozích třech show. 'Like, Totally' zůstává nepřekonáno. ()

LBsmoke

možná zatím nejslabší smršť.. omýlal tak nějak věci pořád dokola.. vpodstatě se držel jednoho tématu na které brblal "manželka(ženy, manželství, děti..)" navíc dost z toho už sme slyšeli.. neměnil témata tak jak vždycky s nadhledem a nahodilostí(to sice nikdy nebylo ale působylo to tak) tentokrát ne.. netrefil se bohužel tolikrát do černého jako obvykle.. ()

Phorbo

bohužel jsem se nenasmál jako ve třech předchozích. Je to klasický Moran s velkou dávkou nadsázky, opovrhováním a ironií v každé větě. pár vtipů ale použil už v předchozích záznamech standupů. věřím, že jich dělá mnoho a proto už si asi nepamatuje, který gagy říkal v jednom nebo v třetím. ()

KOZEL84

Od mé babičky.Byla to krásná,spirituální osoba.Vždycky říkala:Nezáleží,jak velký ten hajzl je.Všichni mají krk.;DD.Monster to není,ale že se celou dobu neválím smíchy,neznamená,že to musí být hned nuda.A jestli jo tak sem ještě natěšenější na zbývající dvě vystoupení.PS:takový Dane Cook-to je teprve nuda. ()

tomashrabek

Som síce ortodoxný Moranovec, ale tu sa už Dylan dostáva tak trochu mimo mísu. Je evidentne v slabšej forme, donekonečna sa hnípe v tom, aký je strašne starý, za zenitom. Ak by som mal záujem o nekonečné počúvanie ponôs na jedno brdo, zájdem si do domova dôchodcov. Tentokrát za tri, snáď sa do budúcna podarí jeho show nejako resuscitovať a osviežiť. ()

PanPes

Je úžasné s jakým šarmem se dokáže Dylan Moran vysmívat přísedícím divákům a oponovat tak jejich všednosti a ještě za to sklidit jásot spolu s mohutným potleskem nadšeného publika - je to jedna z kouzelných výsad kvalitních bavičů a stand-up komedií vůbec :) ()

Hermez

Nejen že má Dylan většinou vtipnou pravdu, ale ještě mění témata tak plynule jako vaše mysl jedině během usínání nebo intoxikace lehkou drogou. ()

ZackSawyer

Nekompromisní, pravdivé, bez tabu! plné životních střípků...vyzrálé a dospělé...Dylan rozřízne jakýkoliv dortík a s chutí se do něj zakousne. Výtečné, možná nejlepší ze všech dosavadních... Smajlíky na jazyku, velmi výstižné a aktuální. ()

Rockerman

Mistr improvizace je opět na scéně a já se zase velmi dobře pobavil. Ta jeho nejrozmanitejší přirovnání, která by "normálního" člověka ani nenapadla, jsou většinou vtipná. Ke konci se mi zdálo, jakoby Dylan ztrácel dech a nit, a proto dávám "jen" čtyři hvězdy. Zábava je to však skvělá!!! ()

Euchrid

Dylan je o kus starší, vyzrálejší, vytřepanější ale pořád má ztracenou nit, kupu nesmyslných přirovnání, sklenku vína a luxusní životní pravdy zabalené do tak vtipného podání že si člověk hned připomene proč ho miloval a zamiluje znova. Pro mě s Gervaisem nejlepší stand-up. A jeho babička byla moudrá žena ;-) ()

Sylvin

Viděla jsem to natočené z Londýna a také jsem měla to nebývalé štěstí jít se na toto představení kouknout v Praze. Dylan je neskutečný sympaťák, to všichni víme, ale na tom představení (které se mimochodem obsahem od toho Londýnského VELICE lišilo) dokázal, že je to hlavně dost inteligentní člověk. Před vystoupeními si něco málo nastudoval o ČR a pohotový, přesný a chytrý způsob, jakým byl tyto znalosti schopen reflektovat ve svých vtipech, mi vyrazil dech. Vždycky jsem Morana strašně zbožňovala a myslela jsem, že víc už to nejde... Ale ono jo. Takže hlavně díky mé pražské zkušenosti: Kdyby bylo deset hvězd, chtěla bych stejně dát jedenáct. ()

anyonecek

Zase skvělá one man show, kde si Dylan Moran nedělá hlavu z čeho si dělat hlavu. Rozebíra uplně vše, včetně žen o kterých se docela dobře rozjel a já se upřímně pobavil. Přesně jak říkal už v jedné z jeho show ideální člověk by měl mít dlouho trubku ze zadku aby nemusel vůbec nic řešit a měl to někde, tento člověk se podle toho může řídit jako hodinky. No kdybych já měl povídat s někým hodinu a půl, tak se asi zastřelím, protože mně dojde téma už obvykle po pozdravu a ještě když ten člověk skoro nereaguje na komunikaci tak to je pak o to větší zábava. ()

Luckyboy

Yeah, yeah, pokud nemáte rádi humor, tak tomu možná nemusíte dát 5 hvězdiček. My ostatní se s Dylanem Moranem jednoduše musíme bavit, protože pokud je na jevišti, tak to ani jinak nejde. ()

rashaverak

Chapu ze to muze byt zabava pro brity, pripadne lidi zijici v britanii, ale pro mne bylo 90% 'asi' vtipu dle reakce obecenstva zcela nezabavnych. V mnoha pripadech mi zjevne chybel kontext, jindy jsem vtip jednoduse neshledal vtipnym. ()