Bůh ti žehnej, Ozzy Osbourne

• Velká Británie God Bless Ozzy Osbourne (více)

Unikátní pohled na život a kariéru britského rockera... Živoucí legenda rocku a metalu. Rebel. Věčné a věčně plaché dítě. Člověk s velkým srdcem a obrovským charismatem. Prostě Ozzy. Bylo toho o něm napsáno tolik, že máme pocit, že ho důvěrně známe. Mike Fleiss a Mike Piscitelli se k němu ovšem dostali doopravdy blízko, a příležitost dva roky natáčet Ozzyho, jeho rodinu a jeho spolupracovníky kdekoli a kdykoli využili opravdu naplno. Zachytili šedesátníka, na kterém se jako zázrakem nepodepsaly hektolitry vypitého alkoholu a kila drog ani zdaleka tak, jak by se dalo očekávat. Ozzy byl v této fázi života už spokojený, působil vyrovnaně a dbal o své zdraví, o čemž svědčí třeba jeho pravidelné cvičení na rotopedu před každým koncertem. Bohužel, od natáčení uběhlo už deset let a Ozzyho, jak víme, zdravotní problémy přece jen dostihly. V roce 2019 zrušil všechna turné, oznámil, že bojuje s Parkinsonovou nemocí, na veřejnost dokonce pronikly fotografie, na nichž má svou dlouhou hřívu už komplet šedivou. Dopřejme si tedy pohled na rockového boha ještě v době jeho velké slávy a pochopme tento celovečerní dokument jako určité memento. (Česká televize)

Nick321

Dokument ukazující také druhou stránku Ozzyho. Jako muzikanta ho mám velice rád, za kámoše bych ho v žádném případě nechtěl. Čistokrevný magor, i na mě je to příliš. ()

iron.maiden

stejně jako u Lemmyho nemá cenu koukat pokud nejste fanoušek. V dokumentu je vše přes Ozzyho mládí, začátky a úspěchy s Black Sabbath, solo kariéru, ukousávání hlav holubicím a netopýrům, až po úplné vystřízlivění. Pro fanoušky prostě povinnost. ()

BStone

Geniální muzikant, ze kterého drogy a chlast udělaly celoživotní trosku a idiota. Svůj hudební talent těžce vykoupil ničením života svého, své rodiny a klaněním se anonymním davům...Legenda? Ani náhodou. Spíš smutný příběh... 60% ()

Jan00

Spíš by se měl film jmenovat "Bůh by ti měl nakopat do ...., Ozzy Osbourne". Lidé, kteří ubližují zvířatům z rozmaru jsou zrůdy! Zakomplexovaný blbeček s průměrným hlasem měl štěstí. Black Sabbath jsem v mládí poslouchal stejně jako Deep Purple nebo Led Zeppelin. Po zhlédnutí tohoto filmu jsem svůj náhled na tohoto típka změnil. Ozzy je pro mne ubožák. ()

Tucne.prasa

Bez ohľadu na to, či máte OO radi alebo nie, toto je dokument, ako má byť. Hĺbku do neho vniesli samotní účinkujúci svojimi úprimnými výpoveďami a každému musí byť jasné, že sláva a peniaze veľa znamenajú, ale sú tiež poriadnym prekliatím. ()