Zvonilka a Velké hry (TV film)

Pixie Hollow Games

Cililing a Veľké hry

Rodinný / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 30 min

Všetky filmy okolo Cililing(Zvonilka) sú veľmi pekne spracované a príbehovo veľmi slušne,sám som videl 3 filmy celé a ostatné som nespočetne veľa krát zazrel-kedže neterka (8 ročná) to sleduje.HOD:75%.je za neterku ku ktorému sa aj ja prikláňam.Veľmi dobrá voľba pre baby do 10 rokov (ideálny vek 4-8r).(4.9.2013)

Bylo mi dost líto, že po prvních třech filmech udělali jen kraťas. Konečně jsem se k němu dostal a má mánie z téhle vílí série je opět tady :D Pro mě něco úžasného, jako obvykle mě to plně dostalo, i když Zvonilka tentokrát je jen jako vedlejší postava. Všechny ty víly a víláci jsou fajn. Navíc něco na tento způsob jsem v minulosti sepsal povídku, takže i tématicky mi to bylo blízké. A sálá z toho pozitivní myšlenka i energie, až mi z toho šly do očí slzy. Prostě mě tophle vždy dostaně i když už jsem několik let třicátník. Takže je jasné jaký film je letos můj neojočekávanější a čekám opět bezva vílí zábavu. U tohohle snímku škoda, že to takhle vykrátili být to velký film jako předchozí bylo by to lepší, určitě by nebyla nouze o obsah. Ty závody byly přeci jen příliš úsporně vyobrazené včetně těch vztahů jednotlivých soutěžních dvojic. To mělo dostat větší prostor, škoda, přeškoda :)10/10(19.9.2012)

Pojďme, domluvme se, že Zvonilka je kouzelná víla, že její příběhy jsou roztomilé a její přátelé rozkošně fantastičtí. Podívejme se na tu maličkou jako na třpytivou hvězdičku, jejíž úsměv vyloudí úsměv i na vaší tváří. Zažeňme předsudky a chmury a zahoďme předpojatost. Vše, co se od malé pohádkově fantastické fantasy dá očekávat tam je. Nač hanit příběh, kterýžto nikomu nemůže ublížit na duši ani na oči.(19.1.2013)

• Gereth

Z Velkých her mě bavily jen a pouze samotné hry, jinak je to klišé nad klišé. Všechno předvídatelné od začátku až do konce. Postavy i vztahy mezi nimi bez výjimky modelové. Já vím, je to pro malé holčičky a ty jsou nenáročné, nicméně když to změřím se Ztraceným pokladem, který jsem viděl chvíli potom a který je ze stejné serie a tedy i pro stejnou cílovou skupinu, nemůžu než konstatovat, že toto je o dvě třídy slabší. // 50%(8.12.2012)

Již čtvrtá krásná pohádka o víle Zvonilce je tentokrát pouze krátkým filmem. Navíc je v něm Zvonilka jen vedlejší postava, která se filmem jen párkrát mihne. Tento díl je věnovaný vílím sportovním hrám, ve kterých soupeří dvojice z vílích společenství. Hlavními postavami jsou zde víly Chloe a Rosetta ze společenství zahradnic. Zahradnice nikdy nepostoupili z prvního kola a tak ani teď nikdo nečeká, že by tomu bylo jinak..... Tvůrcům se podařilo i do tak krátkého filmu dostat cit a emoce, jako by to byl velký film. Opět je zde krásná vizuální stránka a příjemná hudba. Filmek pohladí duši a to určitě nejen malým divákům. Určitě je škoda, že tvůrci neudělali filmek stejně dlouhý jako předešlé díly, protože by se z něj dalo dostat mnohem víc. Závodům a hlavně vztahům mezi soutěžícími by to hodně prospělo. I přesto dávám této krátké pohádce 90%:).(20.11.2012)