Reklama

Reklama

Zvonilka a Velké hry

(TV film)
  • USA Pixie Hollow Games (více)

Obsahy(1)

Připojte se ke Zvonilce a jejím kouzelným kamarádům v Disneyho animovaném dobrodružství nazvaném Zvonilka a Velké hry. Jedná se o závody, které jsou zároveň velkou slavností skřítků a víl plnou napětí a překvapení. Jenomže zahradní víly už dlouho nic nevyhrály a Rosetta společně s nově příchozí vílou Chloe se to pokusí změnit. Dojde na souboj mezi vílami ze zahrady a bouřkovými vílami, které už mají pět vítězných prstenů. Pocítí Rosettin tým znovu palčivou porážku, anebo všichni zjistí, že zahradní víla umí mnohem víc než jen rozdávat zářivé úsměvy? Užijte si zábavu a legraci při sledování příběhu o přátelství, spolupráci a radosti ze života. Hry práve začínají, takže otázka zní: Komu budete fandit? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (25)

majo25 

všechny recenze uživatele

Rok pred olympiádou v Londýne i v disneyho štúdiu "museli" ponúknuť niečo olympijské. To by neboli Amíci, aby neťahali všade súťaženie a rôzne pretekanie sa, o hocičo a kedykoľvek. Ono by to nebolo zlé, ak by nebolo príbeh plné klišé. A slovenským/českým distribútorom zjavne vôbec nevadí, že Cililing nehrá žiadnu z hlavných postáv tohoto kraťasu; je minimálne na obraze. Ale príbeh sám o sebe, odhliadnuc od jeho klišovitosti, je vcelkú príjemný, svižný, nenáročný a (dievčatkovsky) veselý, rovnako ako predchádzajúce dlhometrážne filmy z tejto vílej série. ()

Lisabellla 

všechny recenze uživatele

Pojďme, domluvme se, že Zvonilka je kouzelná víla, že její příběhy jsou roztomilé a její přátelé rozkošně fantastičtí. Podívejme se na tu maličkou jako na třpytivou hvězdičku, jejíž úsměv vyloudí úsměv i na vaší tváří. Zažeňme předsudky a chmury a zahoďme předpojatost. Vše, co se od malé pohádkově fantastické fantasy dá očekávat tam je. Nač hanit příběh, kterýžto nikomu nemůže ublížit na duši ani na oči. ()

Reklama

ConanVJ 

všechny recenze uživatele

Již čtvrtá krásná pohádka o víle Zvonilce je tentokrát pouze krátkým filmem. Navíc je v něm Zvonilka jen vedlejší postava, která se filmem jen párkrát mihne. Tento díl je věnovaný vílím sportovním hrám, ve kterých soupeří dvojice z vílích společenství. Hlavními postavami jsou zde víly Chloe a Rosetta ze společenství zahradnic. Zahradnice nikdy nepostoupili z prvního kola a tak ani teď nikdo nečeká, že by tomu bylo jinak..... Tvůrcům se podařilo i do tak krátkého filmu dostat cit a emoce, jako by to byl velký film. Opět je zde krásná vizuální stránka a příjemná hudba. Filmek pohladí duši a to určitě nejen malým divákům. Určitě je škoda, že tvůrci neudělali filmek stejně dlouhý jako předešlé díly, protože by se z něj dalo dostat mnohem víc. Závodům a hlavně vztahům mezi soutěžícími by to hodně prospělo. I přesto dávám této krátké pohádce 90%:). ()

ludovit14 

všechny recenze uživatele

Všetky filmy okolo Cililing(Zvonilka) sú veľmi pekne spracované a príbehovo veľmi slušne,sám som videl 3 filmy celé a ostatné som nespočetne veľa krát zazrel-kedže neterka (8 ročná) to sleduje.HOD:75%.je za neterku ku ktorému sa aj ja prikláňam.Veľmi dobrá voľba pre baby do 10 rokov (ideálny vek 4-8r). ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Pixie Hollow Games klamou tělem, sotva 21 minut dlouhé mini dobrodružstvíčko z vílečkového světa skutečně není dostatečným obsahem samostatného DVD. Jako bonus k nějakému dlouhému filmu by to bylo i prima, takto jen kroutím hlavou. Milé to bylo, roztomilé taky. Cílovka bude nadšena, ale ta distribuce je naprostý omyl. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama