Zvonilka a Velké hry (TV film)

Pixie Hollow Games

Cililing a Veľké hry

Rodinný / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 30 min

Človek by povedal, že rozprávky pre tie najmenšie deti sú len klišé a zabavia sa na tom len škôlkari. Ale bolo to určite zaujímavé dobrodružstvo plné humoru a dôvtipu, ktorý tam nastrojili tvorcovia rozprávky. (skákajúce žaby, slizová šmýkačka, vílí prach .... ). Čo je ale ojedinelé v tejto časti "Zvonilky" je to, že tentokrát nebola hlavnou postavou, ale vedlajšou. 3,5 dávam pretože rozprávka bola dosť krátka a z tohto pohľadu sa to ani nedá objektívne ohodnotiť, 20 minút je naozaj málo, takže tie body patria skôr humoru, grafike a dobrodružstvu pri hrách.(24.2.2013)

Všetky filmy okolo Cililing(Zvonilka) sú veľmi pekne spracované a príbehovo veľmi slušne,sám som videl 3 filmy celé a ostatné som nespočetne veľa krát zazrel-kedže neterka (8 ročná) to sleduje.HOD:75%.je za neterku ku ktorému sa aj ja prikláňam.Veľmi dobrá voľba pre baby do 10 rokov (ideálny vek 4-8r).(4.9.2013)

Pojďme, domluvme se, že Zvonilka je kouzelná víla, že její příběhy jsou roztomilé a její přátelé rozkošně fantastičtí. Podívejme se na tu maličkou jako na třpytivou hvězdičku, jejíž úsměv vyloudí úsměv i na vaší tváří. Zažeňme předsudky a chmury a zahoďme předpojatost. Vše, co se od malé pohádkově fantastické fantasy dá očekávat tam je. Nač hanit příběh, kterýžto nikomu nemůže ublížit na duši ani na oči.(19.1.2013)

Pixie Hollow Games klamou tělem, sotva 21 minut dlouhé mini dobrodružstvíčko z vílečkového světa skutečně není dostatečným obsahem samostatného DVD. Jako bonus k nějakému dlouhému filmu by to bylo i prima, takto jen kroutím hlavou. Milé to bylo, roztomilé taky. Cílovka bude nadšena, ale ta distribuce je naprostý omyl.(15.9.2019)

• Gereth

Z Velkých her mě bavily jen a pouze samotné hry, jinak je to klišé nad klišé. Všechno předvídatelné od začátku až do konce. Postavy i vztahy mezi nimi bez výjimky modelové. Já vím, je to pro malé holčičky a ty jsou nenáročné, nicméně když to změřím se Ztraceným pokladem, který jsem viděl chvíli potom a který je ze stejné serie a tedy i pro stejnou cílovou skupinu, nemůžu než konstatovat, že toto je o dvě třídy slabší. // 50%(8.12.2012)