Můj vysvlečenej deník

Kamera:

Michael Gahut

Hudba:

Petr Wajsar

Veronika Khek Kubařová, Petra Špalková, Berenika Kohoutová, Sandra Černodrinská, Marika Šoposká, Šárka Krausová, Igor Bareš, Ondřej Mataj, Martin Šesták (více)

Romantická teenagerská komedie o první dívčí desiluzi a hledání skutečného obrazu blízkých, které změní hrdinčin pohled na život... Komedie s příchutí romantiky i hořkosti vznikla podle knižního bestselleru sedmnáctileté studentky Johany Rubínové. Johana (V. Kubařová) žije s otcem (I. Bareš) a nevlastní matkou (P. Špalková). Její vlastní maminka zemřela, když byla malá. Před dvěma lety zažila první velkou lásku, která ale skončila sebevražedným pokusem. Od té doby se Johana snaží milostným karambolům vyhýbat. Štěstí ale nemá – kluk (O. Mataj), do něhož se zamiluje, ji podvede s její nejlepší kamarádkou (B. Kohoutová). Johana se snaží vzpamatovat ze zklamání a zároveň pátrá v rodinné historii, aby se dozvěděla víc o smrti své matky. To, co zjistí, její život obrátí naruby. A Johana si musí připustit, že lidé, mezi nimiž dosud žila, jsou jiní, než si myslela… (Česká televize)

Jello Biafra

Herci, ktorí majú 24-25 rokov tu hrajú 17 ročných frackov. Hromada kŕčovitých vtípkov, priblblých monológov hlavnej hrdinky, ktorá je so svojím chovaním vyložene na facku a absencia akéhokoľvek príbehu. Ale jedno sa tomuto filmu nechať musí: dokonalo zobrazuje dnešnú mladú generáciu - rozmazlení frackovia, ktorí majú všetko na čo si len spomenú a každého posielajú do prdele. Poprípade sa navzájom podrážajú. Nie ďakujem, túto presolenú "delikatesu" už viac vidieť nechcem. ()

P1tr

Film nabízí na první pohled zajímavou premisu, která dokáže na počátku zaujmout, ale postupem času zjišťujete, že se příběh příliš zajímavým směrem nevydá a jakékoliv další naděje na kvalitní podívanou zazdívá velmi lacině, skoro až amatérsky vyhlížející vizuál, který mnohdy působí pro profesionální produkci až neuctivě. Ačkoliv je tedy Můj vysvlečenej deník nepříliš povedeným kouskem, má několik světlejších momentů, ve kterých solidně funguje a dokáže zaujmout, ale pak bohužel hned něčím potenciál zazdí. ()

netahlo

Proc tak talentovana a sympaticka herecka jako Veronika Kubarova musi hrat v takovych p*covinach??! Jedna hvezda jen za ni, jinak je to zhovadilost nejvyssiho kalibru! ()

insurgentes

Prosímtě, řekni mi, to jsou opravdu holky takový píči? ptal jsem se své ženy několikrát v průběhu sledování tohoto veledíla. Nevím, já na to taky čumím a nevěřím svým očím, odpověděla. ()

slovan1

Označení čistě jako "komedie" filmu nesedí a určitě by se více ztotožňovalo označení komedie/drama. Typický český modrý filmek, který nijak neurazí ale zároveň stále utvrzuje v tom, že je ještě hodně co se učit. Vyprávění Johany bylo místy vtipné (dokonce někdy hodně) a naopak někdy dramatické a film sám se sebou bojuje, jestli je to pokus a odpověď na americké teenage filmy nebo prostě jen film typu seriálové Terapie. Hodnocení je mezi 2-3 ale já se přiklonil k 3 hvězdám za Veroniku Kubařovou ;-) ()

Kratas558

Neseděly mi k tomu scény v psychiatrické léčebně, protože působily jako pěst na oko. A přestože to byl totální průměr, i co se týče hereckých výkonů, tak jsem vcelku spokojená. O tom to přeci je. Že nic neskončí dobře nebo zajímavě jenom proto, že by mělo a že neexistujou happyendy v tom našem "průměrným" životě. ()

klukluka

Strašná nuda. Ještěže jsem tu hovadinu nemusel číst... ČT to vysílala jako připomínku nedožitých padesátin pana režiséra. Budiž mu země lehká, ale tohle si za rámeček nedá. ()

Mazlik4

Bylo nebylo, někam se to ztratilo?! Kvalitní film EVROPSKÉHO FORMÁTU! Vážně věřím, že tohle by mohlo domácí tvorbu nakopnout! Nevymýšlet šílenosti, nemíchat žánry, necpat do všeho Ivana Trojana, ... Začít od nuly, postavit film na jednoduchosti, srozumitelnosti, čistém scénáři, českém humoru. ()

EKLEKTIK

"No fajn, takže to má jméno. Můžeme s tím pracovat." Jestli se na to dívají rodiče dospívajících dětí, ve věku hlavních hrdinek tohoto snímku, zjistí jak je baví pití alkoholických nápojů, kouření marihuany, pokusy o sebevraždu, pohlavní styk a nechtěné těhotenství. Jestli se na to dívají dospívající děti, ve věku hlavních hrdinek tohoto snímku, vědí jak je baví pití alkoholických nápojů, kouření marihuany, pokusy o sebevraždu, pohlavní styk a nechtěné těhotenství. A jestli se na to dívají mladší děti, které ještě nejsou ve věku hlavních hrdinek tohoto snímku, poznají jak je baví pití alkoholických nápojů, kouření marihuany, pokusy o sebevraždu, pohlavní styk a nechtěné těhotenství. ()

Harapes

Jedna holka střídá partnery,její vztahy nevydrží a ani se o to moc nesnaží.Do toho řeší další problémy v rodině a sama se sebou....Tak by se dal v rychlosti shrnout děj tohoto filmu.Pro slečnu Kubařovou to byla velká příležitost vyniknout a ještě v hlavní roli dokázat a hlavně i ukázat,že prostě ona na to má.Musím napsat že mě Verča Kubařová vůbec nezklamala,ale samotný film.Tak blbej scénář,tak komplikovaná dějová linka,kterou ani sebelepší herečka nemůže utáhnout.Scénář a tak celý film je naprd a přes to vlak nejede.Dávám hvězdičku sl.Kubařové,je to dobrá herečka,ale tento film byl jeden velký omyl. ()

peetriss

Můj vysvlečenej deník není úplně špatným filmem, hrdinové i vizuální styl působí na české prostředí celkem sympaticky, ale bohužel základním kamenem úrazu je, že se v něm ztratil samotný režisér a scénárista v jedné osobě. Martin Dolenský otěže příběhu držel v svých rukou snad jen první čtvrthodinku (a to očividně s velkou námahou), pak se mu film vymknul z rukou a ten pobíhá bez patřičné umělecké lehkosti mezi žánrovými směry a příběhovými prostřihy, ve kterých zcela zabloudí. Je to škoda, protože rezisér měl k dospozici poměrně fungující a sympatickou dvojici Veronika Kubařová - Petra Špalková. Mohla to být celkem dobrá (nejen) teen "dramedie", bohužel především pro absenci patřičné hloubkovosti a psychologie postav je tento film pouze další kapkou v záplavě nepovedených českých filmových pokusů posledních let. ()

mira007

Vypadalo to jako svižný vtipný film, ale jenom vypadalo. Zbytečnej film - téma dobrý, dalo se z toho něco vytřískat, ale zbyla z toho taková asexuální přemýšlivka ()

LuccinyFilmy odpad!

Pubertální sračka slepená z problémů z Bravo poradny. Tématicky, provedením i (ne)propracováním postav je to jako jeden nekonečný fotopříběh. Začíná mě přepadat pocit že se česká kinematografie zasekla na dvou žánrech: 1) sonda do života ubožáků nebo 2) až kameňákovský sestřih prvoplánově vtipných scének proložených občasným rádoby dramatickým zvratem. ()

Stanley619

Čekal jsem zvrhlý film o nemravných povídkách, které si do deníčku píše dospívající studentka, ale místo toho jsem se většinu filmu nudil u strohého vyprávění o životě trošku narušené holky. 42% ()

newmant

Na český film , které já moc nemusím to zas tak hrozné nebylo. Jako komedie se to zrovna nechová , ale celkem dobrý příběh. ()