Lařina volba (TV seriál)

Larina voľba

Drama / Romantický

Chorvatsko, 2011, 45 min

• Marek1991

Nádherné prostredie, pekné obsadenie ľuďmi, ale seriál primitívny ako mnoho telenoviel, stačí sa započúvať do dialógov a trocha skúsiť pochopiť dej, veď je to trápne a navyše ten rozpor bohatí a chudobní, rodinné zvyky a rozpor s láskou. Vizuál pekný, ale to je tak všetko, nechápem, že sa na to ten Ivan Herceg dal, och zlé a zlé a zlé.(11.6.2012)

• Krissty

Viděla jsem jeden díl (ovšem s podrobným popisem postav a předchozího děje od mojí babičky), takže hodnotit nebudu.. Asi to bude klasická telenovela, kde se lidé dělí jen na svatoušky a vyloženě zlé a nesympatické svině.. Ale lidi jsou sympatičtí a ta hudba se nádherně poslouchá!!! :)(25.7.2012)

• Allien.9

Další z dlouhé řady on.miluje.ji.a.ona.miluje.jeho.ale.furt.jim.to.něco.kazí seriálů (telenovel), které nutí k přepnutí na jiný program už po prvním dialogu, tentokráte však ještě o stupeň či dva horší. Proč? Zkuste chvíli poslouchat vedlejší postavy (mladé nebo staré, to je fuk).;-) Ale to, co mi utkvělo v hlavě ze všeho nejvíc, je ten fantastický "opening", který v Chorvatsku určitě získal nejednu cenu (a který na YouTube za boha nemůžu najít).(10.9.2013)

• pepo

drive a sympatie k postavám to stratilo asi v prvej štvrtine druhej časti.keby som za pozeranie tohto skvostu nebol platený asi sa pri ňom zastrelím(14.6.2013)

• Politik

Tak ono je to chorvatský, já myslel, že normálně jižní amerika. Úplně normální telenovela, co nijak zvlášt neokouzlí, ale člověka to chytne a čumí na to. 40%(14.5.2015)

• - Ve scénách, kdy Lara (Doris Pincic) hraje na klavír a zpívá, je hlas Doris nahrazen hlasem zpěvačky Jeleny Rozgas. (fiLLthe3DD)

• - Práva na vysílání byla prodána do sedmnácti zemí. (fiLLthe3DD)