poster

Obří vosy útočí

 • USA

  Dragon Wasps

Sci-Fi / Horor

USA, 2012, 81 min

Režie:

Joe Knee

Kamera:

Mikey Jechort
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (36)

 • MM_Ramone
  *

  "Obrie osi útočia" - už samotný názov jasne naznačuje o čom to bude. Takže som vedel do čoho idem. Béčkový horror o vražedných osách. Myslel som, že to bude sranda. Ale nebola. Je to poriadna sračka. Idiotský scenár, mizerná režia, stupidné dialogy, smiešne akčné scény, primitívne digitálne osi chrliace oheň... Americkí vojáci, čo sa správajú ako sprostí trotli. Ich drbnutý veliteľ. Vedecké pracovnice, čo vyzerajú ako dve presluhujúce prostitútky. Domorodí rebeli, ktorí majú IQ húpacieho koníka. Tupé keci o duchoch džungle. No proste poriadna sprostosť. *(31.8.2015)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Nekoukatelný zblitek a zvratek a nehodnotitelný zetkový odpadek.0%(2.2.2014)

 • Peytl

  Všem, ale opravdu všem nepřátelům, tedy vlastně celé planetě, snad jen kromě dua AA (přátelům alkoholu a Alzheimerovi) přeji, aby se jim stalo to co mně. Tedy to, že v mém standardním stavu nefunkčních neuronů týlního laloku přečtu leda hovno. Někdy dvě…a mám i rekord. Ale dosti vychloubání. Zkrátka jsem svým šíleným sklivcem pohlédl do programu a skrze mlhovou duhu spatřiv Kozy útočí, zařval jsem touhou… i jako pravý skaut jsem nelenil a připravil penis pro sexidiscohrátky. Vše připraveno, provázek, rybička, sirka a kilová tuba s ondulovanou indulonou, jenže…všude se jen digitálně píchá, pravda, jen já v šoku analogově držím v pinzetě umřelý peníz a proklínám všechny (dva) Cyrily a Metoděje, kteří mě se svou hlaholicí dokázali dokonale zmást, ano, i mě, svatého. Peytlzaplať nás brzy kulturně obohatí kobylky z Afriky, a pak se již nikdy nestane, že bych byl zklamán skrze název díla. Díky intelektuálnímu přetlaku od koberečků bude i Barbánek krvavej mazec a útočící vosy, ty vole, Ahmede, to bude nekřesťanský dildo. Film stál za píču stejně jako je Alláh Aghbar.(9.1.2016)

 • hladass
  *****

  Chápu, že pro 99 % diváků bude tenhle kousek naprosto nekoukatelný, ale já si nemůžu pomoci, já se bavil... Kašlat na amatérské CGI, katastrofální herce (kromě Corina Nemece, ten si dle mého tyhle kousky vysloveně užívá) a celkovou debilitu, já se zaměřil na metrové vosy plivající oheň (které měly dostat více prostoru), všechny bizarní postavičky a parádní hlášky... Když byli ve filmu zmínění Píseční žraloci, Mosquito Man nebo Superžlarok, věděl jsem, že pod pět, a asi jako jediný, nepůjdu...(26.11.2014)

 • Campbell
  **

  Už od traileru jsem čekal že to bude hodně zábavná konina, ale nakonec jsem byl nechutně zklamán. Tenhle film je jenom konina, a ne moc zábavná ale co jsem měl čekat od režiséra podprůměrnýho Kultu, že? Nicméně film je tupej a nemá skoro žádnej příběh jen se utíká sem a tam a Corin nemec v roli šéfa jednotky se snaží zachránit scojí jednotku aby se nakonec ukázalo že všichni stejně pochcípaj. Efekty jsou slabé ale to mi nevadilo, co mi vadilo bylo to že těch vos tu zase moc není a hlavní hrdinové se utkávají spíše se zlýma lidma. Škoda mohlo to být daleko lepší.(6.8.2013)

 • kajda.l
  *

  Bzz bzz bzz. Jsem z toho ňákej vybzzziklej. [1. Kladenský festiválek](20.3.2016)

 • Terva
  **

  CITÁT - Budeme na úplném konci potravinového řetězce.......... No, víte, já se skoro furt smál. Snad i Asylum by natočilo něco lepšího. Jedno plus však snímek něco má. Odehrává se totiž v Belize a tak si můžeme vychutnat krásnou zelenou přírodu. Jen se dívat a vydržet. CITÁT - To je rozkaz.......... Je to vlastně příšerný, nelogické dialogy, strašný hudební doprovod a céčkový herci. DIALOG. Kde to jem! Kde to jsem!. Jsme tady! Jsme tady! Jeano! Jeano! Já. Já. Bolí mě hrudník! Bolí mě hrudník!........ Jo, trefný dialog. Máte dvě možnosti. Buď se podívat a zemřít, nebo se nepodívat a přežít.(27.11.2014)

 • Rakosnicek77
  odpad!

  Obří sračka, těch největších rozměrů, zařazuji zaslouženě, do pomyslné síně slávy všech megahoven a gigasajrajtu typu pterodaktyl a varan vs. cobra!!!(21.11.2014)

 • stration
  *

  Neuvěřutelný filmový zážitek, který za poslední dobu mohu srovnat snad jen s Interstellar. :-) Tak to není. Zkuste zavřít oči a představit si vše, co si lze představit pod pojmy: špatný film, obří vosy, málo peněz na triky, herce, všechno. No a výsledek vynásobte dvěmi. Pak se na toto veledílo už nemusíte dívat, protože jasně víte o co jde. Ale kdyby přece jenom, tak fakt příjemnou zábavu.(22.11.2014)

 • cariada
  *

  Tak vosy se snažili, ale ty ostatní okolo už ne, podle toho ta taky dopadlo.(24.9.2015)

 • rakovnik
  odpad!

  Na filmy tohoto typu se dívám pro pobavení. Tento výpotek byl ale tak tak hloupý, že nebyl ani k smíchu. Vše špatně, od začátku do konce.(22.11.2014)

 • Matli
  *

  Pěkná příroda, pěkný dvě holky v kraťáskách a náš starej známej Corin Nemec a to je tak asi vše co tento klenot může nabídnout. Animace vos je hrozná a příběh jakbysmet. Viděl jsem ale horší filmy. 17%(25.2.2015)

 • HH
  odpad!

  Kterak špatně animovaný Pučmeloud honil partu špatně hrajících panáků. Nelogičností je v tomto veledíle tolik, že ani nemá smysl je sem vypisovat. Na druhou stranu jsem dopředu věděl, do čeho jdu, a díval se na to jen z hecu. Jo, a po shlédnutí Firequake (Ohnivá zkáza) jsem si myslel, že český dabing dosáhl svého dna. Mýlil jsem se. Tohle je ještě mnohem horší...:-)(18.2.2017)

 • IGNI
  *

  Takže vosy nesnášejí koku a kokain, tak se zfetujeme a namažeme mastí z koky a jdem zachránit ostatní. Chvíle kdy jsem se fakt zasmál je když voják říkal, že ho obří vosy nepřekvapují, že potkal superžraloka a pisečné žraloky :) Jinak to teda byla fakt sračka.(22.11.2014)

 • drankeryth
  odpad!

  Velmi nudne osy, ktore dokopy nic neurobili zle, len par unosov a to bolo vsetko. Hnus a odpor k tomuto filmu mam. Jedine pozitivum vidim v obale, co je dost malo na uspesny film u mna.(5.12.2015)

 • Lachtaan
  odpad!

  Zápletka: Takhle to prostě nejde! Monstra: Včely? Nejnudnější nápad v dějinách sci-fi hororu. Herci: Raději jsem si jich nevšímal.(28.6.2018)

 • dessa
  odpad!

  Po dlouhé době hodnotím film, aniž bych ho celý dokoukal. Ale tohle se fakt nedá. To není béčko, ani céčko, ani déčko, to je prostě, dámy prominou, totální sračka.(21.11.2014)

 • gazogazo
  **

  tak pozor, za dva dobry napady , mozna tri sem vdecen. vosičku to semtam chce,.mezi bobrama.a.mravencema(21.11.2014)

 • Furry_Sheep
  *****

  Královsky jsem se bavila. Kouzelně nesmyslné dialogy, roztomile mizerné efekty, flashback osmdesátek jak vyšitej. Čekala jsem zvrácenou zetkovou zábavu a moje očekávání byla bezezbytku naplněna. Bolí mě hrudník! P.S.:Fajnšmekrům doporučuji dabing.(17.12.2014)

 • Jan.S.Harold
  ***

  Takový standardní corinonemecovský béčko. Umim si představit, že s víc alkoholem a ve větší společnosti by to fungovalo líp. Třeba ještě někdy vyzkouším. :)(21.12.2014)

<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace