Thomas ‘Redd’ Reddman (Nicholas Hope), manažér a zároveň usvedčený masový vrah, je zavretý v psychiatrickej liečebni, kde im slúži ako pokusný králik pre rôzne nepríjemné „vedecké“ výskumy. Odsúdili ho napriek tomu, že svoju vinu nikdy nedoznal. Podarí sa mu však ujsť a následne uniesť a uväzniť šesticu ľudí, na základe svedectva ktorých bol kedysi odsúdený. Jeho dobre premyslený plán pomsty sa práve dostáva do finálnej fáze realizácie... (beso74)

Havaj8

I přestože to nebyla žádná hororová komedie, beru to svým způsobem jako takovou hororovou zábavu. Alespoň tak mi to přišlo pojatý. A to tam toho gore bylo relativně dost. Ale prostě partička lidí uzavřená v jedný místnosti šíleným šéfem, a s jasnejma pravidlama. Sice nám neposkytli moc indicií na to, přemejšlet s nima o pravým vrahovi, ale i tak to nebyla jenom obyčejná vyvražďovačka, takže to kvituju. Ukázka, že i s malým rozpočtem a dobrým nápadem se můžou dít divy. ()

honajz2

To je hotová noční můra, tenhle film. Celou dobu to má úžasnou atmosféru, neustále jsem byl napnutý, kam se to posune dál a co se všechno ještě stane, psychopat byl správně psycho a unesení byli zase dostatečně zajímaví na to, aby se jim dalo fandit, dokonce i na pár detailů se tu překvapivě myslelo (třeba na to, proč všichni mají i přes delší dobu věznění pořád stejný vzhled a nikdo není zarostlý). Fakt už jsem se těšil, jak dám vysoké hodnocení a i přes pár pitomostí to budu hlavně chválit. A pak bum, přišel závěr (cca posledních 25 minut) a všechno to pohřbil množstvím neskutečně dementních zvratů a jedné z nejhloupějších závěrečných scén v historii všech mnou viděných hororů. Sice je tam znát, že se to nebere moc vážně, ale naprosto to zabilo vše předtím vybudované. A ano, pár drobných (a funkčních) vtipů tam v průběhu filmu zazní, ale tak nějak do toho pasují, ale ten závěr z toho fakt udělal jen směšnou frašku. Úplně poslední záběr mě sice pobavil, ale stejně je to sakra málo na to, aby to zachránilo vše ostatní špatné na tom závěru. A to to celé vypadalo tak nadějně, dokonce o jeden z mých oblíbených subžánrů šlo a rýsovala se v tom i satira na byrokracii a všechny ty kancelářské práce, ale to naplněno nebylo. Většina filmu skutečně skvělá, i to gore zde bylo solidní, když už k němu došlo a ačkoli mám silný žaludek, tak se mi ty brutální scény nesledovaly zrovna dobře, hlavně když se vše odehrávalo v místech, kde to podle mě musí strašně bolet. ale zbytek je neskutečně zklamání. Víc jak průměrné hodnocení dát bohužel nemůžu. 3* ()

bourec

Nevim proč,ale vůbec mě to nebavilo.sice krvavý až dost,triky vcelku povedený,ale nijakej děj mě uspával,dvakrát sem se vracel o půlhoďku,a asi zbytečně.V mejch očích blbost.20%. ()

humanbeing

Zápletkou poměrně netradiční survival thriller odehrávající se v okoukaném prostředí, které tvoří malá místnost, kde zajatá skupinka lidí bojuje o život. Thomas Reddman, šílený šéf firmy, unesl všechny, kteří ho neprávem usvědčili ze sériových vražd, při kterých doslova padaly hlavy. Ti dostávají za úkol najít skutečného vraha - mají k dispozici různé dokumenty, nahrávky a pod. Za každý přestupek dostanou škrábanec na čelo a za každých pět škrábanců je jim odebrán život. Dějově je Redd Inc velmi zajímavá podívaná, ač teprve po první třetině jsem si říkal, jestli nejde o velmi chytrou komedii jen zamaskovanou za dusný thriller. Největším plusem filmu je skutečně démonický šéf v podání skvělého Nicholase Hopea - stačí, aby jen prošel místností, a napětí v mžiku vzrostlo. Dalším plusem jsou jistě fantastické gore scény, kterých ale není mnoho, vlastně jen minimum. Co filmu ubírá na kvalitě, tak je to ne moc překvapivá pointa a jedna zajímavost, která logicky už v úvodu musí napadnout asi každého, a postavy na to přijdou až po hodině. Škoda tohohle a trošku roztahaného závěru, jinak by to zřejmě bylo za osm bodů. ()

Khumbac

Kolísal jsem mezi dvěmi a třemi hvězdami, ale konečná scéna to ukotvila na třech. Takhle se nastupuje na autogramiádu :-D. Nicholas Hope má skutečný výraz parchanta. Do poloviny filmu to bavilo(scéna s nehtem, okem), potom však, rychlý spád ke dnu. Překombinované s předvídatelnými a lacinými záběry. ()

elanius

(20/2014) / Boss from hell. Skoro doslova. Podobný typ hororov patrí k mojim najoblúbenejším. Skupina ludi, zavretých v miestnosti. Inspiracia SAW alebo Kockou jednoznačná čo mi vôbec neprišlo na škodu. Film ako taký by som zaradil skorej do priemeru. Čo ho ale vytiahlo do vyśšieho hodnotenia je jednoznačne postava hlavného bossa. Perfektný Nicholas Hope. Navodzuje tú správnu "insane evil" atmosféru. Gore level takých slušných 6/10, akurát. (7/10) ()

Tereszka33

Výborná podívaná. Takového šéfa prostě nechceš. Až mi ho bylo na konci líto. A co ta noha?? To mě prostě dostalo a rozesmálo. ()

YumiOkami

kazdej nejak pracuje - nekdo v kancelari, nekdo jako sex worker; nekdo je policajt, ci pravnik, mozna i soudce. a nekdo zas rad usekava hlavy… pan reddmann, manazer a vlastnik hrnecku s napisem “world’s best boss”, je tak trochu psycho, co tvrdi, ze neni vrah, za ktereho ho vsichni povazuji - a pro dokazani sve neviny udela cokoliv… — (ꜱᴘᴏɪʟᴇʀ?) toho druhyho psychouse jsem poznala uz na zacatku. stacily mi jeho pohledy; prece jen v tom mam praxi! — mooc se mi libila hlavni hrdinka a ten konec.. prej “𝘢𝘯𝘺 𝘲𝘶𝘦𝘴𝘵𝘪𝘰𝘯𝘴?” :D || ❝𝐈’𝐦 𝐠𝐨𝐧𝐧𝐚 𝐝𝐨 𝐲𝐨𝐮 𝐨𝐧𝐞 𝐥𝐚𝐬𝐭 𝐟𝐚𝐯𝐨𝐫 - 𝐈’𝐦 𝐠𝐨𝐧𝐧𝐚 𝐤𝐢𝐥𝐥 𝐲𝐨𝐮.❞ 🖥⛓🔐🩸🪓 ()

iXtr3m3

Pohodové nenáročné béčko, ktoré navyše vzhľadom k svojmu veku je celkom dobre na tom aj v súčasnosti. Váľalo sa mi to na disku už 6 rokov, tak som tomu dal šancu a nebolo to úplne blbé. Jasné, správanie postáv bolo psycho, ale to je v každom dnešnom horore aj trileri. Čo potešilo, tak záporák a celkom sympatické obsadenie. Dalo sa. ()

borec999

Hororové béčko s jednoduchou zápletkou, herecky obstojne zvládnutým ústredným psychopatom, mierne prekvapivým dejovým twistom v závere a pár solídnymi gore scénami. Neškodný priemer, ktorý závisí ako moc daný typ zápletky máte/nemáte radi. Za mňa v pohode 3*. 55% ()

farfalla

Vyvraždovačka. Redd, personalista, regionální manažer, byl usvědčen ze série vražd personalistů a odsouzen k ´legálním´ pokusům na psychiatrické klinice, i když svoji vinu nikdy nepřiznal. Po nevýslovných útrapách se mu podaří utéct a unese šestici svědků, na základě jejichž výpovědi byl odsouzen. Jeho noví zamestnanci sedí přikování k počítačům v jedné místnosti a mají k dispozici všechen materiál z procesu. Jejich úkolem je najít skutečného zabijáka. Redd stanovil přísná pravidla, aby udržel pracovní morálku. Zaměstnanci však z počátku nechápou svůj úkol, jsou vystrašení a arogantní a dělají chyby. Herci jsou nenápadní ve svých rolích. Výprava příběhu je spíše televizní. ()

Haymar

Docela příjemně zvrácená podívaná, sice klišoidní a vykrádající kdeco (především SAW) ale zase oceňuju přístup tvůrců, kteří to celý skouleli tak, že hlavního "hrdinu" (záporáka) budete mít nakonec vlastně rádi, protože je to kolem a kolem vcelku milej hoch (i když je to sadistickej vrah a magor jak poleno)! ()

kkarx

Vtipná a velmi krvavá satira na kapitalismus, resp. na vztah zaměstnanec - zaměstnavatel v kapitalismu. Nicholas Hope v roli Reddmana podal prvotřídní výkon. Na to, že to je film postavenej dnes už na klasickym - skupina lidí v jedné místnosti dostává na prdel - to má i přidanej zábavnej a originální příběh. Hlavní síla nicméně spočívá v postavě psychiatry zpraseného Reddmana a v naprosté absurdnosti dění (sláva budování kapitalismu, enormně přísná pravidla a kruté tresty za jejich neplnění - nadsazené, ale ne nepodobné právě reálným podmínkám ve firmě). ()

Rathalos

Vyborny australsky horor,v ktorom musim pochvalit a vyzdvihnut hlavne gore efekty,namet,samotne prevedenie,ale i hercov,aj napriek prehliadnutiu nelogickeho spravania sa,davam plny pocet,lebo zabava to bola poriadna...:-) ()

snoodles

Příjemná zábava, komické okamžiky, předvídatelná zápletka, sympatická hrdinka. Lepší průměr. Po delším zvážení musím přidat další hvězdu, protože mám nutkání se na to podívat znovu. ()

Veronica27

Začátek mi dost připomínal Saw, skupinka lidí se probudí připoutání v místnosti a snaží se dostat ven. Po chvíli koukání se začalo přitvrďovat, uříznutí hlavy, vydloubaní očí hold svého šéfa musíte poslouchat na slovo. Největší perličkou celého filmu bylo, když hrdinka na svou obranu použila cizí odřezanou nohu .Jak říkám - Místo brokovnici, použij nohovnici . ()