Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje

• Francie Belle et Sébastien, l'aventure continue (více)

Je září 1945 a všichni obyvatelé horské vesničky v srdci úchvatných savojských Alp oslavují konec války. Sebastián vyrostl a stal se z něj desetiletý chlapec. Společně s divokou psí kamarádkou Bellou netrpělivě čeká, až se vrátí Angelina, která pro něj vždy byla jako druhá matka. Jenže místo ní dorazí do Saint Martin strašlivá zpráva: Letadlo, kterým cestovala, se zřítilo a Angelina se ztratila v hlubokém lese. Celá vesnice truchlí. Lépe řečeno, celá vesnice kromě Césara... Sebastiánův ošlehaný dědeček totiž ví o někom, kdo by jemu a Sebastiánovi mohl pomoci Angelinu najít. Chlapec a jeho velký horský pes budou muset překonat řadu patálií a několik těžkých zkoušek a čelit tajemství, které navždy změní Sebastiánův život. Velké dobrodružství Belly a Sebastiána pokračuje. (Bontonfilm)

Torgal

Akčnejšie a tým pádom pre mňa pozerateľnejšie ako prvý diel. Keď sa na tento snímok pozerám optikou televíznych filmov, tak je to solídny nadpriemer, pri porovnaní z áčkovou produkciou ale naivne natočený súboj s medveďom neobstojí. Klady v podobe krásnej prírody a sympatických postáv ale platia aj naďalej. 6-/10 ()

Fido

Stojí za to najít si čas k vidění i prožití, smutku i radosti, zamyšlení i návratu k tomu, co nás činí lidmi. ()

zubrik66

Na pomedzí medzi komisárom Rexom a doktorom z hôr sa film hrá s našou fantáziou. Aj naťahovanie žuvačky má svoje hranice. ()

m.xFuck

Slušně natočený rodinný film. Tcheky Karyo potěšil jako vždy. A víte proč musela do války Angelina? Protože Francouzi celou válku seděli na prdeli.... ()

blondboss

Film v podobnom znení ako jeho predchodca s nijakým výrazným dejovým či scenáristickým posunom. Skôr sa to ťahalo do väčšieho a väčšieho klišé a v rámci žánru vás toto naozaj nemôže ničím prekvapiť. Klasická rodinná jemne dobrodružná selanka, ktorú si pozriete maximálne raz v živote. Veľmi priemerné. 50 % ()

ČR odpad!

Toho malého přechytřelého spratka bych utopil v jezeře , hned po jím zaviněném pádu letadla. Chudák pes!!!!!!! A všichni okolo!!! ()

JITY

mám porovnáť 1 a 2 diel...tak ako to stále býva to prvé je natočené lepšie v druhom sú to už skôr len dostrelky. Ale keďže už je aj tretí diel bude ešte čo porovnávať....bol tiež pekný, len už mi tam niečo chýbalo, už to bolo viac také umelé. Ale stále to nejak ta Bella urobí, aby sa ten film dal pozrieť....chlapčisko neposedné a nezbedné... ()

finkie

Pořád slušné, ale bohužel "američtější", tj. více akce, více emocí, více neuvěřitelných náhod a záchran na poslední chvíli. Pro dnešní děti ale možná právě proto také vděčnější, těžko říct. ()

Sejkorka

"Jednička" je krapet lepší. Tohle je asi jen filmové nastavení původního příběhu, nevím. Docela se to povedlo, i když člověk nesmí moc přemýšlet ad realitou. Co by asi ve skutečnosti bylo na úrovni zázraku, hlavně, co se týče Angeliny. Blbé je taky to, že postava Césara je zde na vedlejší koleji. Každopádně, pěkná pohádka pro (ne)dospělé. ()