poster

Maturita duchů

 • španělský

  Promoción fantasma

 • slovenský

  Maturita duchov

 • anglický

  Ghost Graduation

Komedie / Fantasy / Dobrodružný

Španělsko, 2012, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mates Hradecky
  ***

  Ani na bání, ani na smání aneb Šestý smysl 2. po španělsku. Sympatický hlavní hrdina konečně dozraje a zužitkuje schopnost "vidět mrtvé lidi" a vesele za bílého dne konverzuje s všudepřítomnými duchy. Nejhorší postava je asi duch otce teplého psychiatra, který se pohybuje pouze s oprátkou na krku, nejhorší zážitek vystrčené zarostlé hýždě hlavního záporáka.(20.1.2013)

 • MiniRecenze
  **

  Komedie ze španělské režie,která se snaží o originalitu.Bohužel nic originálního se zde neděje.Navíc filmu moc nepomáhá ani nesympatické chování.Za plus považuji,že se občas usmějete a stěží film dosahuje komediálního žánru.Opět ale musím použít slovo -bohužel- film není natočen pro dospělé oči,pokud jim jste,tak zapomeňte na to,že se na snímek podíváte znovu a znovu....Protože se jedná o tzv. teen komedii. Zde platí jedno prosté pravidlo:Jednou a dost! TEEN KOMEDIE!!!(27.1.2013)

 • Miagy
  ****

  Vynikajúci oddychový film pre celú rodinu, vhodný na sobotne popoludnie, alebo len tak popri práci :) PLUS: nekomerčný film, plný vtipu, z filmu vyžarovala taká pozitívna energia a nálada, páčil sa mi " americko - neamerický" štýl, bez hlúpeho klišé - myslím tým to, že ak by toto natočili amíci, isto by to bolo naivné, nudnejsie a hlúpejšie, španieli proste vedia točiť filmy a sú v tom majstri. Kladne hodnotím kameru a ten filter, ktorý použili, atmosféra školy a celkové prostredie. Veľmi sympatickí herci a výborné herecké výkony. Dokonalá hudba. MINUS: chýbalo trochu akcie, nejaké rozuzlenie... Film si zaslúži krásne 4 *...(27.2.2013)

 • merigieren
  ****

  má to pár logických mušek, třeba skákající popelnice za hranicí školy. Ale jinak je to docela nápadité a vtipné. Učitel vidí duchy, nakonec si najde školu kde je může učit a dovést k závěrečné zkoušce. Přitom se zamiluje a tak. Ke konci trochu ztrácí dech, zábavu vysřídá spíš vysvětlování, ale i tak je to hezký...(25.7.2015)

 • qwentin
  ***

  Přežil jsem první minutu. Po ní jsem chtěl film vypnout,ale vydržel jsem a hele...celkem to šlo. Každopádně to není žádné veledílo, které má skvělou kameru, scénář a režii, ale pokud od toho nic moc nečekáte ( je to komedie pro děti, tak kdo by od toho měl něco čekat?), Tak si příjemně ukrátíte volnou chvilku a ještě se v ní i celkem pobavíte.(15.2.2013)

 • - Hlas Angely (Anna Castillo) při zvěvu "Requiem" od Mozarta předabovala herečka a zpěvačka Miriam Mendiola. (Cheeker)