Počasíčko (TV pořad)

Erotický

Česko, 1994, 3 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (27)

• igi B.

Hm, hotový "Pičasíčko", že... Někdy docela lekačka... %-o . . . Tentokráte tedy opět raděj jednou bez kaček a hodnocení. - - - - - (Nevídáno vídáno nahodile v >bezčasné novotné< tv, nehodnocení 8., pakomentář zde jako druhý - 19.2.2012)(19.2.2012)

• Jara.Cimrman.jr

Meteorologie se kdysi na Nově vydala průkopnickou cestou za poznáním přírody. Zejména chlapci z města, kteří by za normálních okolností nevystrčili nos z betonové džungle, najednou mohli každý večer vidět venčení dvou koziček a jednoho bobra. Nikdo po skončení obnažování sice nezaznamenal, jak bude zítra, ale přesto si myslím, že koláčová sledovanost plně uspokojila konto vševěda Železného.(25.6.2012)

• sud

Striptýz pozpátku :-) aneb Budou v Počasíčku vystupovat i muži? - svého času snad nejčastější dotaz do Železného kazatelny. Nostalgie, která nelze hodnotit.(23.6.2012)

• cheyene

Byl to celkem dobrý nápad, když vám předpověď přijde sdělit nahá žena a místo slov se obléká podle počasí, jež nás čeká. Nemilé překvapení bylo, když místo ženy přišel muž.(1.7.2015)

několikaseKundová svlíkačka přesně ve stylu devadesátých let, která by dneska působila již velmi trapně, ale jako edukační pořad pro dvanáctileté hochy, kterým poodhalovala tajuplné rozdíly ve velikostech a tvarech dámských airbagů, naprosto bezkonkurenční a nezávadné. A sem tam proběhl kolem i bobr.(18.2.2012)

• Kothy

Kdysi jsem se na to večer díval. Méně náročnému divákovi to může stačit.(4.1.2015)

• Stoka

Jak bude zítra???To Vám řekne naše nahá Anetka.(17.4.2012)

• ARI50

No děvčata nepovedlo se další blbost.(20.11.2018)

• Frajer42

Kde jsou ty časy, kdy nebyl internet, na analogovou anténu se dalo chytit i 6 zrnících programů, když bylo venku pěkně a ředitel Železný ještě nepronikl do světa krádeží a lumpáren? To jsem musel stihnout vykonat biologickou potřebu i za 3 minuty, přčemž jedno oko a jedna ruka byly neustále ve střehu, aby v případě cvaknutí dveří byly okamžitě připraveny přepnout na nějaký mládeži přípustný program. Pořádně mě ovšem dokázalo nazlobit, když už jsem čekal takovou dobu a poté mě vyděsil nahý muž svým pyjem. Nejednoho diváka jistě zamrzelo, že po skončení představení neměl tušení, jak se další den obléknout. Ale to už bychom toho chtěli do 3 minut vměstnat asi moc. 2 nostalgické.(15.7.2013)

• Tommassi3

Doba s pomalým internetem si žádala své, a tak se v programu našla díra i pro podobné bizarní pokleslosti..(28.1.2019)

• SOLOM.

Tak rozhodně to bylo lepší pokoukáníčko než dneska čumět na Jančaříka škrábajícího se na gulách. Samotný casting sice mohl být mnohem lepší (co si pamatuju), ale tak co by jsme chtěli od Novy. Ale tak z nostalgie z mých školáckých let dám přece jenom alespoň dvě hvězdičky.(4.7.2012)

• FFilipCZ

V mládí jsem se cejtil jako největší rebel, když jsem na to potají čekal s ovladačem v ruce připraveným při zaslechnutí sebemenšího ruchu z vedlejšího pokoje kdykoliv přepnout na jiný program :))(9.7.2013)

• L_O_U_S

Dnešní generace se tomu asi zasměje, ale pro nás, co jsme vyrůstali v devadesátých letech, bylo Počasíčko spolu s Peříčkem doslova Svatým grálem při úporné snaze vyklouznout z dohledu rodičů a konečně se podívat na ten mystériem zahalený pořad, kde jsou prý ženy úplně nahé. (993.)(15.9.2014)

V TV som to pozerával vždy okolo pól noci a veľmi rad. Aj v dnešnej dobe by som si to rad pozrel.(15.11.2015)

V mládí jsem přímo miloval. :-)(12.3.2012)

• c.miri

Tohle že je erotika? Mladá slečna přijde, ukáže prsa a odejde. To snad ne.. Dávám jednu hvězdu za nostalgické vzpomínky a smích co ve mně jeden díl po x letech vyvolal.(14.7.2012)

• boul

sračička před peříčkem, kde kolikrát divák nic neviděl a bylo to tak rychlý a trapný, že se nad tím normální člověk musel jen pousmát... ..RedNews je lepčíí..(10.4.2013)

• Olík

Nic o čem bych psal domů nadšené dopisy a zároveň nic co by nešlo těch pár minut vydržet. Dobrý den, kozy ven, plus čtrnáct, pod mrakem, zítra nashledanou.(28.11.2012)

• lubospoti

Jednoduše obraz tehdejší doby..konečně byla svoboda a erotika na obrazovce letěla.Proto se musela nacpat i do počasí.(27.3.2013)

• papaguy

Počasíčko svého času bouralo žebříčky sledovanosti a tady má jen 31 %? :-) Je to taková dobová kuriozita. Vlastně všechno je tam na ruby, než jak by si člověk přál. Není to striptýz, ale oblékačka... A jak trefně poznamenal Jara.Cimrman.jr - člověk pak ani kolikrát nezaznamenal, jaké mělo být to počasí.:-) Není to nic proti ničemu, ale pokud jde o smysl věci, je to tak trochu mimo mísu.(7.7.2013)

<< předchozí 1 2