Vraždy v Lake City (TV film)

Silent Witness

USA, 2011, 89 min

• Tommassi3

"Udělal jste to ?? Zabil jste jí ??" - "A co kdybych vám místo odpovědi rovnou tady rozbil držku ??" Musím se přiznat, že nebýt zdejšího obsahu s naprosto fatálním spoilerem, který bohužel naprosto bez varování a necitlivě vyzrazuje zdařilou pointu celého příběhu převážně ze soudní síně, asi bych si film dokázal užít víc, ale i tak se jedná o vůbec ne špatný snímek okleštěný o obligátní policejní práci s ještě slušnějším Dermontem Mulroneyem, v hlavní roli úspěšného a zdatného právníka, který se vrací do rodného města pomoci svému nejlepšímu příteli z dětství !! Tolik výčet kladů, protože ačkoliv mě nejvíce uráží nesmyslný český název filmu, zamrzí do posledních chvil trestuhodně nevyužitá Anne Heche a zejména nepovedené a herecky zpackané flashbacky..(27.5.2013)

• Wacoslav1

Díky za Spoilery idiotskej distributore! Bezva obsah! Ale tak dobře nebudu hrát pózu i tak mě to nebavilo.10%(1.11.2014)

• kolemjdouc

nudné,bez šťávy.Přetrpěla jsem to jen kvůli Anne Heche.Ale tenhle film ji moc nesedl.(27.10.2015)

Solidně (možná až příliš konvenčně) natočené kriminálně-soudní drama na jedno použití, s poněkud hloupým závěrem. 50%(31.10.2014)

Na TV film velmi slušné. Dermont Mulroney se do role skvěle hodil. Ještěže jsem si o filmu nic nepřečetla a viděla ho spíše náhodou, poněvadž zdejší distributor asi moc rozumu nepobral. Každopádně odhalit pointu už v průběhu filmu není pro zkušenějšího diváka nijak extra náročné. Ale i tak se jedná o film, který dokáže zaujmout. Lepší tři hvězdičky.(30.10.2015)