Válečný, akční film se částečně odehrává během druhé světové války a částečně v roce 1975 ve Španělsku. Legendární agent kapitán Hans Kloss a Herman Bruner chtějí najít ukradený poklad a dávají přitom v sázku své životy. (sator)

montelie

O existenci tohoto snímku jsem neměl tušení. Při pročítání všech komentářů verbala ( respekt !!! ), na mne zčistajasna vybafl. Tedy ten film, ne verbal. Mazal jsem na svů oblíbený server, a co myslíte ? Bylo to tam ! Stáhl, shlédl, zaregistroval, ohodnotil, otestoval, odeslal, uspěl, radoval,....a to vše proto, abych mohl okomentovat tenhle snímek. Jsa z Ostravy, měl jsem jako dítě možnost sledovat polskou TV, což bylo moc fajn. Bylo by to tak na tři plus, čtvrtou dávám z nostalgických důvodů, no a tu pátou hvězdu za to, že ač má Staszek neuvěřitelných 83 let mlátí nácky jak zamlada !!! Pánové a dámy JOT dwadziescatrzy znuw nadaje !!!! ()

aannemer odpad!

Po půl hodině jsem tu slátaninu vypnul. To se fakt nedalo. Navíc polština není můj zrovna nejoblíbenější jazyk přestože jsem ortodoxním zastáncem původního zvuku. Když ale polsky mluvili SSáci a i další Němci, to opravdu tahalo za uši. ()

Saxos

Nezničitelný polský agent Hans Kloss je tady. Když vemu to, že koukám na pěknou ptákovinu, tak si Standa Mikulski alespoň určitě zavzpomínal na svá mladá léta. Prošepana ti polše se nějak moc snaží. I když ne vše se povede na 100 procent. ()

moorks

Návrat legendární Klose byl dlouho očekáván a režiséra Vegu nečekalo nic lehkého. Myslím, že se své role ujal s grácií. Najdeme tam trochu z každého soudku - trocha Jamese Bonda( tvůrci Bonda by asi koukali, že v Polsku může vzniknout něco takového), trocha Indiana Jonese a to vše okořeněné polským humorem. Pro někoho možná netradiční mix, ale režísérovi se to vše podařilo skloubit v docela slušnou podívanou. A co je hlavní zápletka filmu - nic menšího než Jantarova komnata. ()

LadysR2

Vzhledem k tomu, že jsem se o filmu dozvěděl včera, tak je to pro mě zajímavé překvapení. Ale riskl jsem to a film jsem dal. A hádejte! Je to slušný. Nechápu, co by zdejší škarohlídové chtěli od dobrodružného filmu z války! A to střídání se sedmdesátým pátým mi vůbec nevadí. Bavilo mě to o dost víc, než původní seriál, který jsem nedávno zkusil z nostalgie. Klidně by poláci mohli natočit další film s Klossem. Vzkaz pro zdejší odpaďáky : Znáte nějaký český porevoluční film, který by se dal označit za dobrodružný a stál za vidění? Já ne! ()

Pimburger

Osobně se mi na filmu líbilo pouze příběhově docela dobře naroubované pokračování kariéry legendárního špiona, zbytek byl fakt hroznej. Kostýmy a efekty jako na divadle, všude bylo vidět, že to smrdí korunou nebo spíš zlotým a ani ochotnické výkony především v dějové linii 2. světové války mě nepřesvědčily, že bych měl dát víc než jednu hvězdu. Dvě zbývající jsou tak spíše za nostalgii a Stanislawa Mikulského, který mi tam jako jediný přišel jako skutečný herec. ()