Takoví jsme

Scénografie:

Russell Barnes

Kostýmy:

Elisabeth Vastola

Téma, niečo medzi Kynodontas a Woman, ale nuda. Teda pre mňa. Objektívne by si to možno zaslúžilo viac, keby som sa aspoň chvíľami nenudil, dal by som aj štvrtú hviezdu. Lenže to tempo je miestami vážne na úrovni slimáka s obrnou, navyše som čakal niečo trochu iné a to čo mala byť pointa, bolo vyzradené snáď v každom jednom komentári, odkedy film vyšiel. Škoda. Ale finále to má chutné(21.11.2013)

Spíš bizarní rodinné drama s tíživou deštivou atmosférou, než horor. To je na jednu stranu dobře, mimo závěrečných minut se vyhýbá klišé, ani se totiž nesnaží za každou cenu šokovat co nejkrvavějšími scénami, a místo toho vcelku dobře pracuje se všemi postavami. Na druhou stranu se scénář příliš opírá o atmosféru, která sice chvílemi funguje, ale ne dost silně na to, aby film nějak výrazněji bavil. Naštěstí však vyloženě nenudí a ve svém pomalém tempu pomalu odsýpá až k sexy konci.(21.10.2013)

• Dellamorte

Tematicky nie príliš výživný materiál bez vitamínov, predhodený dnešnému, ťažko odskúšaného a v prebytku podobných pokusov sa bahniacemu divákovi. Prvopot ma nezaujímal a tu som narazila na zrkadlovku, ktorou sa živí režisér s inovačnou neschopnosťou. Pár atmosferických " fototapiet" celkový účinok neposilní. Psycho-dráma a táto teda na povzbudenie žánru nechýbala.(19.10.2013)

Po většinu stopáže se jedná o táhlé rodinné drama, kde je kanibalismus sice přítomný, ale neřekl bych, že by byl úplně tím hlavním motivem. Jen se tu ukazuje, jak se jedna poněkud zvláštní rodina vyrovnává se ztrátou matky. Postupem času se ovšem chuť na lidské maso dostává do popředí, v časových skocích je vysvětleno proč je steak z dobře propečené brunety tak důležitý, přidá se mírně kriminální zápletka a na konci přichází vrchol, který mě donutil koulet očima. Rád bych ještě vypíchnul výborné výkony obou hlavních představitelek. Zejména Julia Garner zahrála výborně. 70%(10.11.2013)

• rollman1

Nevím jestli se mi to zdálo, nebo zda-li to tak chtěl osud, ale měsíc zpět jsem asi viděl trailer na něco jiného. Žrasovali se tam lidé co 5 minut a hráli tam mexikánci. S domněnkou, že si dnes pustím právě tento film, jsem byl velice zklamán a koukal na tento film úplně zděšeně. Neříkám, že to byla nuda, ale já to píšu. Do 80 minuty se se nic neděje, jen kromě toho, že se seznámíme s hodně divnou rodinkou a pomalu postupujeme ke konci, kde se odehraje jedna dobrá scéna a pak už jen běží jméno chlapa co roloval kable u kamer. Takže shrneme to tak, že příběh dobrý, ale nuda. Stopáž zbytečně dlouhá a rozpočet mohl jít klidně níž, když se tam nic nedělo. ( Rozpočet šel asi na na ty kable, nebo na segedín, který jedli herci při natáčení).(21.10.2013)