Je rok 2029 a lidstvo se připravuje na přistání na Merkuru. V tu chvíli Merkur zasáhne silná sluneční erupce, která ho roztříští a silně magnetizuje. Erupce vychýlí Merkur z oběžné dráhy tak, že míří přímo na Zemi. (TV Prima)

AxelWers

Na céčkový film slušné 2*, nad niektorými fyzikálnymi javmi, prejavmi a efektmi som sa pousmial, ale hudobný podmaz sa mi páčil, vlastne ten má celkom dosť slušný podiel na hodnotení. ()

Acrobat odpad!

Ani svätená voda, ani ratolesti, modlitby veriacich krížom zemegule. Spotený americký prezident dúfa, že ja, čo by notorický klamár, hornouhorský beg a predajca relikvií, zachránim skazu ľudstva. No nemôžem sa pozrieť dole, lebo ak by moje krvou podliate oči zbadali háveď, ktorú mám zachraňovať, odpálim si to na Pandoru, kde budem zneužívať naivitu tamojšieho blurayového obyvateľstva. No kamene mám, hovnival mi urobil akúsi masu biotopu, nádeje tam dole sa zväčšujú. Aby som v prenose vyzeral vystrašenejšie, tak na seba lejem trochu vody, pre efekt potu. Každý sa bál tam hore ísť, a pritom nevedel som čo sa deje dole, ba ani hore. A pritom stačilo odrecitovať. „Spala Ruženka sto rokov, sto rokov, sto rokov, spala Ruženka sto rokov, na hrade.“ Toto zaklínadlo spôsobilo mase hovnivalového biotopu akýsi výboj, ktorým som si to napálil do Merkúru, ktorý nie a nie zostať na svojej elipse. Naspäť som zletel v červenom býkovi a pri dopade sa na mňa prišlo pozrieť iba zopár ruských občanov kdesi v Mansiskej oblasti. Po týždňovom milom ale studenom pobyte, som sa pakoval naspäť do Houstonu hovoriť, či som náhodou nezbadal stopy po transformerov. (videné 14.04.2014, DajTo) ()

coco.brice odpad!

ukrutně ukrutný..pět herců a jeden model raketoplánu z Ábíčka ,který utočí na oranžově rozzuřený tenisák,který má představovat Merkur...kdo je stejnej zvrhlík jako já,ten se bude kochat..kdo je normální,tak at od toho uteče co nejrychleji:-) ()

Lajty

Už jsem viděl daleko horší filmy na toto téma. Pro mne docela překvapení. Sice to není žádný hollywoodský trhák, ale film mě bavil a to je nejdůležitější. Kdo od toho nečeká nejmodernější efekty, tak bude spokojen. ()

The_God

In memoriam se omlouvám všem svým mozkovým buňkám, které jsem zabil tím, že jsem je přinutil být při sledování tohoto katastrofálního filmu. Ve zkratce: Stane se blbost - ohrožuje to Zemi, manželé (astronautka a vědátor) mají napojení na tajnou vládní zbraň, je tam pár vniknutí do "přísně tajných" zařízení bez výraznějších problémů a nakonec odpinknou Merkur, jako by to byl míček na línej tenis. ()

Logout odpad!

Viděl jsem mexický horor, kde se jedl mozek dezertní lžičkou. Viděl jsem Star Crash se simultánním dabingem. Ale tohle mé oko ještě nevidělo, tedy dodnes. Během 1h 45m trvání filmu kleslo hodnocení tohoto filmu na ČSFD o 7% a není se co divit: Fyzika: 0, Scénář: 0, Triky: 0, Herci: 0 ()

Ondrew odpad!

Nieco tak hrozostrasne by som snad ocakaval jedine od studia Asylum. Lez, Kanadania sa dostali do raze, a tak vznikol priserny film, ktory svojou debilitou lame rekordy. Jednym slovom: BLBOST. 0%. ()

Emperor1

SPOILER: Proč jsou některé snímky nazvány jako katastrofické, když k žádné katastrofě nakonec nedojde ... člověku naslibují, navnadí a natěší ho ... a nakonec všechno zase dobře dopadne, sakra ... proč? Někteří diváci CHTĚJÍ vidět totální destrukci až do konce ... měl snad někdo na konci radost, že to dobře dopadlo? A navíc k tomu ještě mizerné zpracování, nemluvě o scénáři, hereckých výkonech ... i na béčko slabé ... KONEC SPOILERU I HODNOCENÍ ... ()

meda2016

Zásadním omylem bylo nepochopit scénář jako komedii. Několik vtípků bylo přímočarých (jako zamáznutí střelce spadlým vrakem) ale dialogy jsem si v hlavě musel přemlouvat jinou intonací. Málem jsem to dotáhl na dvě hvězdičky. Jenom navléci skafand přes triko astronautce v poškozením raketoplánu jsem nedokázal. ()

Otan odpad!

Jako veliký fanoušek sci-fi vám všem nedoporučuji tento Déčkový film vzhlédnout.Pár postřehů pro zasmání:raketoplán řítící se k merkuru po zažehnutí motoru začne v podstatě couvat...přitažlivost merkuru zvedá auta z ulic do kosmu,nic méně auto hrdinů je v klidu..hrdinka v raketoplánu se vysílačkou spojí s radioamatéry,nic méně Houston mlčí...atd.prostě KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8.2% ()

Beawish

Hele, že to byla parodie, žejo? Tohle přece nemohl žádný soudný člověk myslet jako vážně míněný film... ()