Richie (Justin Timberlake), absolvent univerzity v Princetonu, zjistí, že byl při falešné online hře podveden a okraden. Odcestuje tedy do Kostariky, kde sídlí magnát Ivan Block (Ben Affleck), jenž má tyto hry pod kontrolou. Block jej však získá na svou stranu příslibem nesmírného bohatství. Richie se ale posléze o svém dobrodinci dozví znepokojující pravdu. Navíc se jej agenti z FBI snaží donutit, aby jim pomohl dostat Blocka za mříže. Richie tak musí hrát největší hazardní hru svého dosavadního života, kdy se snaží přechytračit a obehrát dva protihráče najednou. A ještě z toho vyváznout živý. (HBO Europe)

Jindra_S

Přehlídka samostatných filmových scén - dokupy to nějak nefunguje, zápletky jsou strašně umělé a nejasné. Do konce filmu jsem pořád čekal, kdy už konečně něco přijde - a najednou byl konec. ()

Krastom

Jedna hvězda mi přijde málo, tři zase moc. Čekal jsem podobný film, jako je Oko bere, nebo Dannyho parťáci, ale nějak to nezafungovalo. ()

Lubyk

Kdyby vybrali vhodné herce, tak to mohl být trhák. Asi je to jen otázkou osobních preferencí, ale Timberlake mi fakt nesedl, a Affleck, i když to zahrál dobře, tak mu stejně tu svini nevěřím. Jinak je to dobře napsané, dialogy v pohodě, spád taky. Pokud byste chtěli oddychovku s nábojem, tak lze doporučit (pokud tedy nesdílíte pocity ohledně hereckého obsazení). ()

aneta105

Tomuto filmu chyběl elán, vlekl se a některé scény byly naprosto zbytečné, Ale bez tohoto by byl tento film lepší. Herecké výkony to sice spestřily, ale nedokázali tento film dostat na vrchol.... 40% ()

JsemPohodlny

Stačí si za Ivana Blocka dosadit Arthura Hayese, místo Midnight Black si představit Bitmex - a film najednou dostane úplně jiné barvy. :-) Akorát ty party budou dnes určitě výrazně okázalejší. ()