Richie (Justin Timberlake), absolvent univerzity v Princetonu, zjistí, že byl při falešné online hře podveden a okraden. Odcestuje tedy do Kostariky, kde sídlí magnát Ivan Block (Ben Affleck), jenž má tyto hry pod kontrolou. Block jej však získá na svou stranu příslibem nesmírného bohatství. Richie se ale posléze o svém dobrodinci dozví znepokojující pravdu. Navíc se jej agenti z FBI snaží donutit, aby jim pomohl dostat Blocka za mříže. Richie tak musí hrát největší hazardní hru svého dosavadního života, kdy se snaží přechytračit a obehrát dva protihráče najednou. A ještě z toho vyváznout živý. (HBO Europe)

Aljak

Podľa mňa dosť vydarené, aj keď to mohlo byť ešte o kus viacej zamotané, alebo záver trošku lepšie natiahnutý, resp. naznačená budúcnosť toho čo sa dialo. Ale aj tak veľmi kvalitný námet s dobrou zápletkou, aj keď tradičným scenárom otvorenej "šachovej partie" - teda ďalšia hra na mačku a myš. Páčilo sa mi aj to karibské prostredie, v ktorom sa to celé odohrávalo, a pôsobilo to miestami celkom realisticky (a keď už sme pri tom, tak o on-line pokrových hrách odjakživa dosť pochybujem, či sú aspoň trochu férové). Popri tom všetkom aj perfektné dialógy a najmä Ivanove hlášky a posmešky v niektorých situáciach. Takže z mojej strany veľká spokojnosť, až sú pre mňa nepochopiteľné tie priemerné hodnotenia. ()

zbyshek

Celkem líbivá, nenáročná žánrovka ku zpříjemnění chvíle. Velmi příjemné bylo i pozorovat Gemmu Arterton, mimochodem. Jinak děj a celkově celý film není nějak originální, nebo překvapující, ale drží si svůj standart po celou dobu, a toho si cením. Timberlake&Affleck už jsou otřepaní herci, kteří nespočet krát dokázali, že umí. Jsem spokojen, prakticky se vším, na nic nemám velké výhrady, ale top úroveň to nedosahuje. 65%. ()

M.i.k.e

Gambling is bad m'kay...jednohubka na jedno podívání,která v podstatě nemá jak se výrazněji vrýt do paměti.Podobných prefabrikátů bez duše vznikají desítky ne-li stovky.. 50% ()

uterox

Tady se dozvíme o hazordu poměrně dost informací. Hlavní postavy mě zaujali, a tak jsem s napětím sledoval celý příběh, jak se bude vyvíjet dál. Ukazuje se, jak člověk této práci v něm propadne a neumí se úplně z toho jednoduše dostat. 91 minut je na film a téma akorát. Nenudil jsem se. ()

Martin741

Reziser Brad Furman /Obhajce/ natocil len dalsi nudny film, ktory divaka nema cim zaujat. Ono totiz ben Affleck /Good Will Hunting, Argo/ je priserny herec a Dzastin Timberjazero na tom nie je o nic lepsie. Tieto filmy su vsetky na jedno brdo. Pobavit na 1,5 hodiny, ale tomuto filmu sa to rozhodne nepodarilo. 30 % ()

bourec

Film rozhodně ne špatnej,ale když to je po obhájci,tak tam prostě je to ale.Navíc nehrát tam můj oblíbenec Justin,tak prostě ten film jen stěží dosáhne na nějaký lepší hodnocení.Stopáž dobrá,film nenudí,jen prostě už stokrát viděná zápletka.Lehkej nadprůměr.60%. ()

Crawler-D

Na začátek film navnadí apokalyptickou mediální masáží o úpadku amerického vysokoškolského systému, který trpí epidemií studentské závislosti na on-line hazardu. Jako divák už jen čekám, kdy reportér řekne: This could be the end of the world. Ale v pravdě se pak přesuneme do Kostariky a téma jde stranou, projdeme si pár večírku a bezvýznamné prostřihy různého uplácení s minimální účastí v pokeru. //Ten hlas, co slyšíš vzadu ve své hlavě, není svědomí, to není ani strach, to je varování, aby s tímhle filmem neztrácel čas.// ()

asinus

Moralitka, která by chtěla být drsným krimithrillerem, ale nepřináší napětí, důvtipné postavy ani zajímavý příběh, natož férové rozuzlení. Aneb když hrany zůstávají oblé a hra neprůhledná, nahraně se cítí jen divák. ()

necisty

Nic zázračného se tu neděje, ale námět se mi líbil. Škoda je jen toho konce, je takový obyčejný a předvídatelný. ()

URBAN

Miluju filmy o gamblerství a tento není vyjímkou , navíc má trochu napřed oproti ostatním protože je zasvěcen do toho jak kasína fungují a ještě k tomu to mělo skvělý příběh . Možná to nebylo tak svižné jak bych si představoval , ale tady ten klidný postup dobře zapracoval . ( 25.1.14/MAC ) ()

StanislachKo

Takto tento film mal iste svoje kvalitatívne štandardy splnené, niektoré zase nie... Objektívne by som to ohodnotil priemerom. Ale NIE! Pretože to je ZBYOTČNÝ film! Zväčša ma podobné subžánrovky bavia a keďže som ich zopár už videl, sledovať tento nemasný-neslaný výkvas s žalostne nechemickou ústrednou dvojkou (a tvrďáckeho afflecka by som za tú pózu nakopal do oka) bolo čisté utrpenie. Toto navyše nemalo sexappeal, akciu... NIČ! A Justinovým hejterom tento film padol presne do klína. ()

panMartin

Výborná upoutávka a super obsazení, ovšem výsledek je obrovský zklamání. Sympaťák Justin opět potvrdil, že před kamerou nemá žádné problémy. Affleck jako padouch překvapivě vyhovoval, zápornou roli si vyloženě užívál. Gemma Arterton mi tam přišla k ničemu ale aspoň se dalo na ní koukat. Poker se tu skoro nehraje, i když celej film je hlavně o něm. Děj se furt tak nějak vleče, nic se pořádně nestane, nic moc nepřekvapí. Bohužel film s blížícím se koncem již silně nudí. ()

Triple H

Absolútne neambiciózny, priamočiary a šablonovitý filmík. Plynie mechanicky, bez akejkoľvek snahy o atmosféru seká scény za sebou a drobnokresba postáv nehrozí. Niežeby som proti takému prístupu niečo mal, na víkendové popoludnie to bola znesiteľná oddychovka, ktorá nestihne nudiť. Ale tak nejako nechápem ako mohli solídne kalibre ako Affleck, Timberlake a predovšetkým Furman vypotiť niečo takto diétne. Po pozretí sa Affleckovho Batmana obávam o slušný kus menej - minimálne ako Wayne by mal byť OK. To však nemení nič na tom, že ako impozantný a rešpekt vzbudzujúci mafián Ivan Block (palec hore za meno) veľmi nefungoval. **1/2 ()

st.jim

Velká škoda. Je to nudné, bez nápadu a jakékoliv špetky něčeho, co by vás zaujmulo. Justinův herecký výkon se dá přirovnat k 2x vylouhovanému čajovému pytlíku. ()

LiborGondek

Brilantní podfuk. Herecké obsazení také v pořádku. I přesto mi na filmu stále něco chybí. Chybí mu šmrnc a wow efekt, faktor x, který by vás vtáhl do děje. Je to sice do jisté míry originální snímek, nicméně, a také bohužel, jen průměrný. A to zejména kvůli tomu, že je hned v mnoha momentech neskonale nudný. Možná škoda, možná taky ne. Já vlastně ani nevím, co si o tom myslet... 60% ()