Richie (Justin Timberlake), absolvent univerzity v Princetonu, zjistí, že byl při falešné online hře podveden a okraden. Odcestuje tedy do Kostariky, kde sídlí magnát Ivan Block (Ben Affleck), jenž má tyto hry pod kontrolou. Block jej však získá na svou stranu příslibem nesmírného bohatství. Richie se ale posléze o svém dobrodinci dozví znepokojující pravdu. Navíc se jej agenti z FBI snaží donutit, aby jim pomohl dostat Blocka za mříže. Richie tak musí hrát největší hazardní hru svého dosavadního života, kdy se snaží přechytračit a obehrát dva protihráče najednou. A ještě z toho vyváznout živý. (HBO Europe)

1945 odpad!

Dokoukal jsem sotva do poloviny a stačilo... Gargamel Flek a Mirek Dušín Lejk jsou velcí pokér hoššy a občas se objeví i kníratá Mařenka. ()

sona123

Nečekaně dobrý film. Skvělí herci, zajímavý příběh, který se podařilo podat srozumitelnou formou - takže žádné složité vyprávění, uvádění do děje apod. Do poslední chvíle napínavé. ()

jasse

Ten film možná není špatný, ale vidět Afflecka s Timberlakem na jedné hromadě plus úchylné kameramanské praktiky, jak napsal výstižně Enšpígl, to už na mě bylo prostě moc. ()

Marys

Pôvodne som chcel dať filmu 3 hviezdičky, no po ani nie 2 dňoch od jeho zhliadnutia som si absolútne nedokázal spomenúť, aký film som pozeral. A to nie je dobré. Hlavné herecké trio zložené z pomerne slušnej kvality bolo jediné, kvôli čomu sa oplatilo film pozerať. Okrem toho to bola ale strašná nuda. Scenáristická, režijná, príbehová stránka úplne o ničom. Klišeoidný snímok z prostredia "high society" bez akejkoľvek iskry. ()

BreHas26

Trochu slabší 4 hvězdy, ale nemění to nic na tom, že se mi film líbil a bavil mě, hlavně Block v podání Afflecka. Jenom hateři a "chytrolíni" mohou říct, že neumí hrát, klasika. ()

M1k9

Solidní námět. Solidní herecké výkony. Solidní závěr. Ale hlavně - 91 minut. Je to slast, když se film, který nemá co říct zbytečně nenatahuje. 3.5/10 ()

majo_svk

Hra na hrane, vôbec nie je hrou, ktorá baví, vtiahne alebo inak zaujme. Podobných filmov tu už bolo a boli viac štýlové a zábavné. Herecké obsadenie je fajn, ale filmu chýba drive a hlavne lepší scenár. Film nemá okrem prostredia, čím zaujať a tak si nezažijete žiadnu pútavú hru na hrane života. Obyčajný priemer, ktorý našťastie aspoň nenudí. PS: Pozrite si radšej Oko berie alebo Dannyho trinástku. ()

Flopik

A co on ? Až budeš sedet, spomeň si nato jak klatí tvojí starú... Táto veta na konci ma teda rozsekala.Ale teraz už k filmu ktorý bol celkom v pohode. Výborná ústredná dvojka a k tomu nádherná Gemma. Keby sa len režisér nedržal nudnej rutiny a namiesto toho to bolo dravejšie. Prostredie pekné, príbeh nenudil a plus je aj dĺžka filmu. Celkovo sa to však troška ťahalo a žeby tam bolo niečo extra tiež nemôžem povedať. U mňa čistý priemer s dobrými hercami. ()

jasanka

Nebýt Justina a Bena, tak jdu snad s hodnocením ještě níž. Téma zajímavé, ale propracování zkrátka něco chybí, děj vás do sebe skoro nevtáhne. ()

KOZEL84

Když si to člověk dá po Vlkovi z W.S. působí to ještě tak 2x trapněji,ale dívat se na to dá v pohodě.Hlavně díky dobrému Affleckově záporákovi.Pak že neumí. ()

X@triX

Priemerná moderná jednohubka s konštantným tempom až po titulky. ** za film, * za deadmau5ové Strobe a peknú Gemmu ()

Bozvav

Překvapivě dobrá záležitost. Děj slušně odsypává, akce i zápletka jsou uvěřitelné (v mezích možností) a herecké výkony přijatelné. Jako celek vše sedělo, film nenudil a Justin se překvapivě vytáhnul. Za mne slušných 75%. ()

Leleta

Průměrný děj, průměrní herci, průměrná režie... Co jiného tedy dát než průměrné hodnocení? Hra na hraně je naprosto zapomenutelná, výjimkou je pár vtipných scének a hlášek Bena Afflecka. Ale kdyby do jeho role obsadili někoho výraznějšího, výsledný efekt by byl minimálně stejný. ()

MatesMS21

Zbytečné. Moje oblíbená lovkyně čarodějnic už to nezachránila. Na celym filmu byly nejzajímavější trejlery před. Nebyl sem ale úplně otrávenej... no, zkrátka, kdo nečekal nic, nebyl zklamanej. Musej se točit paskvily, aby si pak člověk správně užil kvalitnější snímky. Takže jako vata, resp. výplň mezi dobrejma filmama ok.. ()

owwidius

Cisty priemer. Sice to nicim vynimocnym nenadchne oproti podobnym filmom (dost typicka kostra pribehu), ale vobec to neni take zle, ako sa mi niekto snazil vsugerovat :) Asi zase zalezi od setttingu, ked bude clovek cakat pecku, tak bude sklamany, ale ako zanrova jednohubka, why not. Z hercov jednoznacne najlepsi Ben Affleck, tomu to sadlo ako rit na serbel. Mrte sa mi pacila scena ked Justin dojde prvy raz na zurku za Benom, audio-vizual skoro ako od Dannyho. [#107/2013] ()

Hapretor

Roztomilý Pimprlejk, pihovatá Gemma a namachrovaný Flek - super nudné trio, na které se dobře kouká jen díky tomu, že nikdo z nich nemá Downa, nebo jinou vadu na kráse, ale o herectví nemůže být stejně řeč. O ději, který je bez klišé a divák vůbec neví, jak to nakonec dopadne a je v neustálém napětí, také nemůže být řeč. ()

BOURQUE

Scenár má/mal v sebe potenciál a aj samotný film so svojím spôsobom nebol zlý (krutý svet hazardu a pokru, kde ako už dávno vieme, žiadne priateľstvo neexistuje). Na druhej strane réžia a možné výkyvy Hollywoodských hviezd môžu byť príčinou menšieho úspechu. Ja osobne som sa počas filmu nenudil, ale bol by som zvedavý, že ako by to dopadlo, keby v režisérskej kresle sedel pán B. Affleck. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()