xxxLussyxxx

Náhodou já se u každého dílu vždy bavím. Ze začátku ten dabing byl opravdu strašnej, ale po pár dílech jsem si zvykla. Je to rozhodně lepší než nějaká trapná Victoria.. ()

honajz odpad!

Proč? Mankote, prooooč?! Proč třeba v českém dabingu (který ale asi kopíruje originál) mluví Fred hlasem čipmánků? Proč ty fekální vtípky? Proč ty vtipy, co nejsou ani vtipné, ale wtfakózní? Láska k tlusté spolužačce? Maminka baští plesnivý toast? Ze zásad fyziky komíhání tužkou? Proč?! ()

Reesam odpad!

Větší blbost s prominutím neznám. Díku bohu, že to trvá vždy jen 10 minut. Je to tak blbý, až to není vtipný. Dabing? Taky hrůza a děs, v originále to zní líp. Dave Payne tímhle asi neprorazí. ()

Michi88 odpad!

BOŽE PROČ ??? Tenhle počin je kravina na n-tou. Kluk s hlasem jako chipmunk, který se chová trapně. Ani Daniella Monet alias Trina z V jako Victoria to nezachránila. ()

Melios

Vtipný, vedomý cringe. Paródia na dnes už bežné, trápne detské vlogy. Na tomto som letel v dobe, keď youtube ešte len začínal! ()

sarkareifova odpad!

No to je něco strašného. Divím se že si ten herec nepřipadá trapně. Já v něčem takovém hrát, tak pak chodím kanálama. ()