Don82

Jediný důvod, proč jsem se na tento film šel podívat zadarmo na YouTube je ten, že jsem chtěl perverzně sledovat arogantní, zlé lidi a dat si to do souvislosti s dnešní prohnilou společností s posledními známkami humanity. Jednoduše řečeno, zbytečné pokračování Gymplu. Drasticky ubylo humoru, resp. scén ve kterých by byl alespoň náznak něčeho zajímavého. Naopak přibylo špatných vlivů a chování jednotlivých postav. Fetování, chlast a nekonečné podvádění je ve filmu bráno jako něco normálního. Režisér ani scénárista se k tomu nijak umělecky nevyjádřil. V tom filmu prostě není ani jeden hlubší rys u postav. Něco se řeší a zároveň neřeší a všem je to jedno. Alkoholismus Bydžovské je jen tak vložen mezi další bezvýznamné scény. Zřejmě to je účel: divák nemá nic "řešit". V tomto filmu nic jako krize neexistuje. Máte problémy? Peníze a známosti to vyřeší. Nevyřeší? Tak se stejně nic neděje. Stačí se zajít opít a druhý den je nám opět hej. Scénář napsaný za 10 minut, strašné. Opět platí že jediný kdo v tomto filmu něco hraje je Mádl. Ostatní jsou jen jednorázové figury a mluvící křoví na jednu, dvě scény. ()

Shitonit

Slabší Gympl, ale stejně to stojí za to :-) Jedna z povedených českých novodobých povedeností.Tady se Mádl už pěkně mádluje, a svým superkukučem lehce táhne celej film. ()

borohub

Srovnatelná zábava jako gympl. Podle mě nejlépe ztvárněná role byla Kocoukrova máma(Z. Bydžovská), který svojí roli zvládla fakt skvěle a dost komických scén je právě díky ní. Ale celkově všechny role byly velmi důvěryhodné. Opět se ve filmu projevuje zajímavý kontrast mezi bohatým synáčkem a klukem z nižší vrstvy. Ode mne to má krásné 4 hvězdy 80% ()

Mire

Bolo to dobré, ale u mňa to Gympl nepokorilo. Narozdiel od neho Vejška nie je taká nahláškovaná a je vážnejšia, čo ale nie je zlé. Ale tá necelá hodina a pol sa mi zdala málo, zniesol by som viac. Počkám si na DVD kde bude dúfam čo najviac nepoužitého materiálu :) Videné 26.1.2014 v kine Ster Century Cinemas, Žilina. ()

teltri

Obával som sa ísť na tento film, najmä k vôli môjmu dojmu z Gymplu a z traileru na Vejšku. Ale našťastie do dobre dopadlo! Film ma milo prekvapil. Bol oveľa kvalitnejší. Kvalitnejšie výkony hercov, kamera i hudba. Pekná a zároveň trochu smutná pohádka o mladých. Ani Vorel mi tak nevadil ako minule. Mádl je sympatický, pohoďák. Možno z neho bude nový Jiří Langmajer :) Je fajn vidieť Prahu ako veľkomesto :) Praha je fotogenická a filmári ju vedia vždy tak nasnímať že vyzerá oveľa väčšia a dynamickejšia než v skutočnosti je. ()

marek29

Opět neskutečně se hodící super soundtrack, troufnu si říct reálná noční Praha, exkurz do graffiti komunity, a příběh kterej strhuje.. Hrdinové zestárli stejně jako já, :) a film je vyspělej, o něco dál a podke mě vůbec ne horší, než třeba gympl. Ten je dobrý vidět pro pochopení pár vtipů, který se znovu objevují. Za mě velký plusko, Mádl to neskutečně táhne a Kraus taky dobrý, Vorel to jaksi neprodává :-/ ostatně jako v Gymplu.. Původně tu bylo pět hvězd, pak jsem jednu před druhou projekcí sundal a po opětovném zhlédnutí ji asi zase vracím zpět. A zase sundávám ()

Hjuud

Trošku o ničem, ale příjemně to uteklo, navíc skvělé trio Mádl, Bydžovská, Kraus. A nejlepší hláška - no tak sem čurák no :D ()

zuzzuli

Bylo to lepší než první díl, ale že bych z toho byla unesená, to se říct nedá. Nevím, proč, ale zdá se mi, že tento film nemá podstatnou zápletku, která by tento snímek nějak zajímavě obohatila. ()

widlisch

ruku na srdce, maldej vorel herec není a dost u toho trpěl.. naštěstí hudba a arogantní floutek kraus to silně kompenzovali.. filmy se snažím hodnotit s odstupem a nenechat se ovlivnit bezprostředním pocitem po skončení filmu.. jsou filmy, u kterých se to člověku rozloží, spadne na zem, probudí se z diskotéky a s klidem na srdci dá tři hvězdy, místo původně plánovaných pěti.. a pak jsou i filmy, ve kterých to je přesně naopak.. po skončení nad filmem mávne rukou, jde domů a víc se filmem nezaobírá.. a celá ta pravda a síla snímku dojde člověku až po pár dnech.. škoda mladýho vorla.. 90% ()

Brano

Suché pokračovanie s minimálnou dávkou humoru. Nebyť výborného Krausa a Mádla, ktorého postava ma bavila najviac, dal by som určite menšie hodnotenie. /55%/ ()

Vsheta

Komedie? Jo, vtipný scénky tam jsou. Spousta věcí ale mrazivě pravdivejch což na mě vůbec komediálně nepůsobí. ()

ratpile

Vorel mladší hraje hrozně, a hraje děsnýho trotla. To předně. Velkou generační výpověď v tom taky nevidím, protože svět "sprejerů a koksáků" mi je natolik cizí, že v nich spatřuji pouze okrajové idioty. Zábavný film to ale prostě bezesporu je. Nějaký dramatický oblouk je tu sice vycucán z prstu a pitomě doplněn v poslední minutě, jednotlivé scény ale baví a celý příběh má alespoň základní ukotvení ve vztahu Vorel/Josefíková. Nakonec právě Josefíková, super Mádl a frajersky hrající Kraus tvoří většinu zábavy. Technicky je to na české poměry nadmíru dobře zvládnuté a vizuálně snímek působí velmi moderně. Zbytek atmosféry navíc obstaral výtečně zvolený Vladimír 518. Zábavný slepenec, ale pořád chatrně odvyprávěný film. Vorel senior ale už jiný nebude a umí to ještě mnohem hůř. ()

randi64

O třídu výš než předchozí díl. Takže ve výsledku jsem fakt mile překvapen. Herecké výkony stojí na 3 lidech. Hlavní je Mádl, pak Kraus a jen chvílemi je využit potenciál paní Bydžovské. ()