Hezonja7

Škoda že nebyl více vidět přechod z gymplu na VŠ ale bylo to fajn, hudba se moc povedla, hlavně Vladimíř 518, hudba byla velmi dobře vložena do filmu, kdo viděl gympl musí vidět i Vejšku. ()

M@x.sK

Gympl som bral z nadhľadom, mal som 18 a moderný český film. Teraz o 7 rokov som si pozrel výšku a prišlo mi to filmovo stále rovnako hrozné (dialógy, kde sa kamera striedavo pozerá do tváre jednému a potom druhému a každá veta je otázka - "Jak jako???" "Proč jako???") avšak film ako taký až tak zlý není, respektíve dá sa to pozerať. Prišlo mi, že by som asi vedel pochopiť ich starosti, aj keď boli trošku prehnané. A jednu hviezdičku z dvoch dávam za Evu Josefíkovú - veľká sympaťáčka :) ()

heavy66

"Našla jsem ten smetáček, co ukrad fotr!" Možná, že to Vorel natočil jen proto, aby AVG a PPAS měly místo pro product placement?! Alespoň, že v tom jsou ty sklepácký ksichty. ()

silak_xup

Za mě Gympl lepší, hravější, naivnější, pohádkovější... Tohle na mě celkově působilo spíš depresivně, snaží se to tvářit už moc vážně a nefunguje to ale vystihuje to docela pěkně ten ubohej systém ve kterým žijeme a který jsme si tu vybudovali. Ovšem moment, kdy Kraus po hádce s manželkou vleze do auta a řekne si sám sobě ,,no tak sem čůrák no´´, ten fakt pobavil. ()

ejay

Kraus a Josefíková dobrý, ostatní né vyloženě zlý, ale hodně průměrný. Jsem sám, komu to přišlo divně sestřihaný? Takový jakoby skeče, který na sebe občas ani nenavazovaly, připomínající reklamy. Nato jaký se tu točej sračky to ještě ušlo. Plus za hudbu a lokace. ()

honzic

Film navazující na gympl s odrostlým Mádlem a Vorlem, který je už méně efektní a méně humorný. Hodnocení: 45 % ()

lobo87

Pokračovanie životného príbehu dvoch mladých grafiťákov ma bavilo. Chalani sa posunuli po hereckej stránke, film príbehovo, plus tam bola postava mršky v podaní Evy Josefíkovej a alkoholické úlety Zuzany Bydžovskej. Hlavného hrdinu mi bolo fakt ľúto a z ostatných postáv z jeho okolia zle. Taká kombinácia by fakt položila aj koňa. Chválim aj stopáž, pretože ten príbeh viac poskytnúť nemohol... 60% ()

Chromeskull

Když se podíváte na Gympl, tak si pak rovnou dejte i Vejšku. Myslí si, že pokračování je stejně kvalitní a vtipný jako první. ()

AndrewNewman odpad!

Debilná, česká stupidita pre fanúšikov série Step Up a pod. Čo sa týka obsadenia, už nikdy im neodpustim fakt, že obsadili zrejme najkrajšiu a najsympatickejšiu česku herečku do role kurvy bez mozgu. Len som si tým filmom znechutil piatkový večer. Nasrať! ()

martins

Bohužel jen slabý odvar prvního dílu. Opět Vorel jr. a Mádl, forky ohrané, výkony herců až na vyjímky hrozné, jen 75 minut, ale sotva polovina z nich je aspoň průměrná. Čtyři postavy středoškoláků, nyní už vysokoškoláků a tři postavy rodičů, kteří mají ve filmu až na Jana Krause spíše jen epizodní charakter. Citelně chybí Holuboová, Schmitzer nebo Šteindler. Vávra se snaží, ale nedosahuje kvalit obou, Kohák, to ani nemá cenu hodnotit. Protekční Josefíková se snaží vymanit ze škatulky naivek a princezen, v postavě mrchy, která jde tvrdě za svým, ale spíše po litování a k smíchu. Jedna hvězda za pěkné kočičky Votavové nebo Kružíkové, který alespoň trochu zmírnili nepříjemný dojem a za Jana Krause, opět skvělý v roli Kolmanna staršího. ()

ZHODNOTITEL

Vejška, která by ráda navazovala na gympl. No, možná ano, ale už je to jenom taková čmouha, která nestojí moc za pozornost. ()

maestrotatum

Tak ako ma príjemne prekvapila jednotka, tak ma nepríjemne prekvapilo volne pokračovanie. Neviem síce čomu sa čudujem, kedže s tými pokračovaniami to je málokedy ružové ale tu mi toho veľa nesedelo. Dej bol roztrhaný ako leporelo v materskej škôlke, dokopy to ako takú príbehovosť dávalo ale nebolo to ono. Ústredná dvojica naopak nesklamala, Mádl bol tým lepším článkom ale ich pouličné inscenácie a s nimi problémy spojené už neboli také štavnaté ako počas strednej školy. Nechcem si nikoho pošvať proti sebe a ani nikoho uraziť ale sprievod v podobe českého rapu už len umocnil sklamanie. Nebola to komédia, nebola to dráma, bolo to len pokračovanie pod zámienkou zárobku. [55%] ()

MT_Y

Postava Petra Kocourka, mi už v Gymplu natož v tomhle filmu přišla dost nesympatická, moc vážný a roli si myslím zahrál hodně stroze takový bez jakýkoliv emocí nic prostě jeho postava mě fakt nebavila ani v jednom z uvedených filmů. Zuzana Bydžovská, svou roli dle mě sehrála skvěle ale to ostatně jako vždy... Ivanu Chylkovou mám moc rád takže její výkon opět bravůrní samozřejmě včetně Jana Krause. Potom film jako takový já nevím na mě prostě oba dva filmy působili bez jakýkoliv emocí, nějaké "nálady", takový to prostě jen "no odbydeme si cca třeba hodinu a půl a konec jdeme dal" prostě nic.... Za herecké výkony (včetně Jiřího Madla) 3 hvězdy za zbytek zmíněných záležitosti body ubírám takže dávám tři hvězdy ale jen 37% ()

PaTeXx

Dobře, tady měl Vorel aspoň soudnost obsadit do role Petrovy fuchtle legitimní herečku a ne nějakou random studentku, která vyhrála matematického klokánka. Ale to je zase asi tak vše. Tohle a scény Chýlkové s Krausem, ty jediné za něco stály. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()