Reklama

Reklama

Gumballův úžasný svět

(seriál)
  • Velká Británie The Amazing World of Gumball (více)

Série(6) / Epizody(240)

Obsahy(1)

Každodenní trampoty bláznivé rodinky v bláznivém světě. Převratný britský animovaný seriál pro děti i jejich rodiče a zvířecí společníky. (Česká televize)

Recenze (23)

FOCKE_WULF 

všechny recenze uživatele

S malou neteřinkou jsme skoukli díl s názvem Banán a málem jsme u toho chcípli smíchy. Jenom bych poznamenal, že za našeho mlada byly pohádky umírněnější; Křemílek s Vochomůrkou vařili povidla, například. Gumballův úžasný svět je o dost brutálnější, plný ulítlostí, drsné šikany, anarchie, agresivity a dětem se musí zákonitě líbit. Rozhodně je to na realitu připraví líp, než nějaký poťapaný lesní skřítečkové žijící v pařezu. ()

FriendWithin 

všechny recenze uživatele

Konečně si ČT všimlo popularity těchto ztřeštěných seriálů a nasadilo ho do vysílání ČT:D. Pohltilo mě to přesně jako Adventure Time nebo Steven Universe. Nerozumím, jak dokážou do 10 minut narvat tolik vtípků a narážek. Když jsem viděl všechny díly v originále, tak jsem si říkal, že to prostě do češtiny nejde přeložit. Ale ČT překvapilo a dabing je opravdu dobrý, občas nějaký ten vtípek nevyzní tak jak by měl, ale většinou je to fakt super. Technické provedení je boží a postavy jsou ještě lepší. Nemohu dát nic jiného než plný počet! ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelný slepenec různě animovaných postaviček, sesazených na reálném pozadí, mezi nimiž se odehrávají nepopsatelné dějové úlety - v nichž ovšem vždy dokážete vysledovat, které téma se dnes bude zdejším typickým (psychotropními substancemi ovlivněným) způsobem variovat. I když jsem si nemyslel, že bych na něco takového mohl ještě někdy mít náladu, tak prostě ano, takhle to klidně může být. A málem bych zapomněl - jestli je to pro nějaké děti, tak rozhodně až tak od osmi let výš, čím starší, tím pro obě strany lepší:) 80% ()

tehol 

všechny recenze uživatele

tohle je proste masterpiece. v podstate kazdy dil ma v sobe tolik napadu, ze by z toho klidne mohl byt celovecerak (tedka prehanim opravdu jen trosku). z dilu, ktere jsem videl u me jednoznacne vede s02e29 the game, tady uz jsem si rikal, ze to neni jen dokonala zabava, ale ze to ma i takovy az biblicky presah a po skonceni jsem potreboval chvilku na vydychani :) ()

DeThomasso 

všechny recenze uživatele

Nuž takto. Ultra zábavná show, kde každá časť je samostatné predstavenie vtipov, animačných bizarností a zábavy. Najlepšie na tom je, že to sledujeme aj so synátorom a dobrých hlášok je tam pre každú vekovú kategóriu plná priehršť. Videné v českom dabingu na CN. Iné hodnotenie ako 5 asteriskov ani dať nemôžem. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (8)

  • Seriál byl původně plánován jako show pro dospělé . (kubca008)
  • Postavu Gumballa v angličtině namluvili skrze celý seriál 4 lidé. (bignothing)
  • Pozadí na Elmore jsou vlastně fotografie pořízené v San Francisku a Vallejo, Kalifornii a na některých místech v Londýně. (kubca008)

Reklama

Reklama