Juto

Táto komédia je plná vtipov, ktoré nezaznamenáte prvýkrát (alebo dokonca tretíkrát). Funes je geniálny. Videl som to niekoľkokrát na upršanej dovolenke! Ako dieťa som to miloval. 7/10 ()

BoXBe

Já jsem dodnes spokojen. V mládí fascinace korodovaným mimozemšťanem, dnes úplně stejná dětská fascinace....:) Já tomu prostě z principu dětské duše neuberu..:P ()

Ice123

Klasika s CZ dubingem od Františka Filipovského, jehož hlas i sám Louis de Funés označil, že je lepší než jeho vlastní ;) ()

WolfR

Copak mi to provedli s mými oblíbenými Četníky?! Co se to stalo?! Stará parta se nám téměř rozpadla a její noví členové jsou velmi nevýrazní a původní borce nemohou nahradit. Ono vlastně celé kouzlo Četníků je nenávratně v tahu. A vrchol vší stupidity byl vůbec nápad s těmi mimozemšťany. Prostě ubohost! Vůbec nechápu, jak tuhle břečku mohl natočit člověk, který nám dal geniálního Četníka ze Saint Tropez a jeho výborné tři pokračovaní. Minulým dílem měla tato série skončit. Tohle už je ubohost. Bohudík za Louis de Funeho, který zmírňuje tu hodinu a půl utrpení, i když minimálně, 1 hvězda. ()

dr.fish

Jako malý jsem miloval Fantomase a dnes se divím, jak jsem se na to mohl dívat. To ale neplatí o Četnících, protože ti jsou naopak u nás doma na čestném místě. Ti blbí policajti jsou mi tak nějak blízcí, ten pohled na svět. Mám francouzský humor prostě rád.80% ()

vesper001

Neohrožený četník Cruchot tentokrát bojuje s plechovkami nacucanými olejem, co se chystají ovládnout modrou planetu. Nechybí jeho nedůvtipní nad- a pod- řízení, ani šílená řádová sestra a její šílené řízení. Další ze série Funèsových četnických humoresek, která ale úrovně předchozích nedosáhla. ()

Mylouch

Navázání na původní tetralogii po 10 letech bez znatelného švu. Cholerický Ludovík osloven jako kontaktní osoba setkání civilizací: -"Usnadněte nám náš úkol a budeme přáteli". -"Jděte se vyspat z tý opice, jo !" Scénáristický kousek, dramaticky zvládající replikaci postav. Zvuk plechu jako rozlišovací prvek. Trochu nastavovaný příběh, snažící se komicky dovytěžit prostředí kláštera a pláže, bohužel bez Fugase. Productplacementový úvod o vtíravosti reklamy: "Já že dělám reklamu ? (No co ?) Záruka na stáří". Slabší 4* ()

Nivenx

Další pokračování, které přináší další slušnou porci nezapomenutelné zábavy. Zvlášt' kuchání šroubovákem do mimozemšt'anů a pokaždé bodnul toho nesprávného. Chudáci. 70% ()

otík

Páté pokračování četnické série je ještě stále dobré. Pár scén je velmi podařených a velmi vtipných, celkově scénář není padlý na hlavu, má to svůj smysl a stále ještě své kouzlo. ()

filmmovier

Díl, ve kterém Cruchot převlečený za jeptišku čelí návštěvě z vesmíru, je můj nejoblíbenější. ,, Crucote kolik vám je let?" ,, Pátek!" ,,Děte se vyčurat, je to rozkaz !" ,, Ale já nepotřebuju !" Já vím, možná to mnohé naštve, ale já podobné látky zbožňuju a pro mě je to velmi úspěšné oživení už tak svynikající série. ()

honza7

Hmm... tak mě napadá.. co je horší? Tohle nebo Zelňačka? Asi zelňačka... Tak tedy 1 * pro Funése a 1 * za scénu, kdy je převlečen za jeptišku. To jsem se dokonale pobavil... jenže.... to je asi tak všechno z vtipu.... Budu hodný... další * za... já nevím prostě ji dám ()

Mrkvič

Pro mě asi nejlepší díl četníků. Vtip a díky mimozemšťanům je jiný než v ostatních dílech. Jako dítě jsem si ho proto nejlépe zapamatoval, ikdyž třeba není tak vtipný jako ostatní. Ale je prostě nejvýraznější a nejzajímavější. ()

RonaMidu

mimozemšťan a Saint Tropez,to jsou dva díly četníka,které se mi celkem líbily,ty další pro mne nestály za moc....a možná víc,než pan Funés mě pobavil třeba Michel Galabru svým : předevčírem jsem tu byl na večeři,fákt!..měl jsem ragúúúúú ()

Tyny

Je to sice trošku více absurdní, ale já jsem se u toho bavila jako malá holka a bavím se u toho i dnes. Louis de Funès je nenahraditelný herec a mně prostě baví. ()

anli

Paty film cetnicke serie,tentokrat s odstupem deviti let.A hlavne bohuzel bez Jeana Lefebvrea,ktery s Funesem uz odmitl hrat a byl tak nahrazen.Ackoliv je zde posun vice do sci-fi,tolik oblibenem v te dobe,scenar je slusny a porad i pomerne vtipny,ale za svymi predchudci prece jen zaostava.Napadu i gagu je tu spousta,ale casto uz nejsou tak vtipne i kdyz se herci moc snazi,ale i presto mam tenhle dil se zavanem sci/fi rad.Takze jasne mimozemskych 65%. ()