Policejní důstojník Cruchot je zamilován do bohaté ale rozmazlené vdovy. Ta mu obrátí jeho svět naruby. Nejen, že se ho snaží lapit ale snaží se získat i přízeň jeho dcery. Ta její pomoc uvítá, protože sama se chce vdát, ale proti vůli svého otce. Skvělá komedie v překrásném prostředí Saint Tropez... (Intersonic)

Besyn

Po strašném New Yorku naštěstí přišlo velké zlepšení.Spolu s četníkem ze Saint Tropez nejlepší díl série. ()

Joeey

Naši známí četníci se nejdříve vydají střežit pořádek v civilu, každý to však pojme po svém, zvlášť Cruchot ;-), který při té příležitosti poprvé potká Joséphu a celý příběh (provázen spostou humorných situací, hlášek či zkouškami na štábního rotmistra...) končí svatbou. ()

Véronique

Spolu s prvním dílem je tento četník nejlepším z celé série. Dvojice s Claude Gensac se opravdu vydařila, důkazem pak může být její častá frekvence v dalších francouzských komediích. Nikdy jsem nepochopila, proč se po boku Ludovíka v dalším díle o mimozemšťanech objevila ta nepříliš sympatická tmavovláska... Tento díl o vdavkách stárnucího pána se vymyká od těch ostatních už jen tím, že si více všímá soukromí četníkova. Na scéně se také poprvé objevuje milá jeptiška, naposledy se tu bohužel vidíme s Nicol, nejpěknější dívkou z celé gendermerie. V příběhu je vtip, drama i šťastný konec. Neopakovatelná je věta Gerberova "a proč ne?" , kdy mu Ludovík negativně odpoví na otázku, zda si večer (během svatební noci) spolu zahrají šachy:). "Četník se žení" pro mě v celé sérii znamená takový zlom, tady už to asi mělo vše skončit. S dalšímy díly to už totiž jde z kopce a mnohdy z nich ční jen nostalgie... ()

the_bitch

Četník alias Louis de Funès je proste starý klasik. Toto snáď videl každý, minimálne 10x a preto to všetkým tak lezie na nervy. ()

1Legend1

Tak jsem jednou o tom přemýšlel a on je vlastně samotný název spoiler:Dale to sem nepatří...Podle mě nejpovedenější z četnické serie. Povedený děj, který v celkovém měřítku už skoro v žádné části nenudí, ale na můj vkus by mohl být Cruchot ještě víc ráznější. Za mě tedy 75% ()

Stíba

Po slabší dvojce jsou četníci s paní plukovníkovou (která Cruchotově postavě dává zcela nový rozměr) zpět v plné parádě. Těžko říct ale tohle je pro mě asi vůbec nejoblíbenější díl celé série. ()

Wyrdas

Třetí četníkovo dobrodružství - a to rovnou to největší, zakončené svatbou. Nádherné oživení série, které sice nebylo ani zapotřebí, ale rozhodně to nebyl špatný nápad. Ba naopak, přímo brilantní! Nezapomenutelnou scénou je pro mě Cruchotova provokativní jízda autem, "dopadení" Josefy na četnické strážnici, Cruchot když se učil tančit a bezpochyby scéna, kde Cruchot s Gerberem dělají písemné a ústní zkoušky. Opět asi nemá smysl dále pozlacovat co zlaté je, proto už jen film doporučím ke koupi a shlédnutí každému, kdo jej ještě nezná. Plný počet bodů je už samozřejmostí. ()

rublik05

V třetím díle se dočkáme trochu lidštější stránky pana Cruchota a dočkáme se několika opravdu absurdních a velmi vtipných scén. Tvůrci dokonale oživili sérii přítomností ženského pohlaví, což jim vyšlo nadmíru úspěšně. Film působí velmi svěže, opět dokáže divákovi nabídnout kvalitní francouzskou komedii. Vždy se rád znovu podívám a vždy se skvěle pobavím. 10/10. ()

Tiiso

Četník se žení patří ze série filmů o četníkovi k tomu zdařilejšímu. Humor a herecké výkony si po celou dobu děje drží slušnou úroveň. Zápletka je snesitelná a ztřeštěnost se pohybuje v mezích únosnosti. Rozhodně jsem film viděl po dlouhé několikaleté pauze a jeho obsah mě příjemně potěšil. ()

donkocicak

Spolu s prvním dílem nejlepší a nejvtipnější díl z celé série. Funésovi opět velmi zdatně sekunduje Claude Gensacová a sluší jim to spolu. Četník se žení je možná jejich vůbec nejlepší společný snímek. A nová titulní znělka také stojí za to. ()

kyLuke

Kdybych měl zvolit nejlepší díl četnické série ještě nedávno bych neváhal a volil bych tento film.Po druhém zhlédnutí však musím hvězdičku ubrat a už tvrdím že nejlepší díl je první!! ()