Policejní důstojník Cruchot je zamilován do bohaté ale rozmazlené vdovy. Ta mu obrátí jeho svět naruby. Nejen, že se ho snaží lapit ale snaží se získat i přízeň jeho dcery. Ta její pomoc uvítá, protože sama se chce vdát, ale proti vůli svého otce. Skvělá komedie v překrásném prostředí Saint Tropez... (Intersonic)

topi80

Totální dno absolutního nehumoru si četník vylízal v New Yorku, takže ve třetím dílu se do série zase vrátil vtip, který graduje ve scénkách souvisejícími se střídáním stráží ve velení. Není to jediný klad, všechny gagy tady působí velmi přirozeně, takže bych tento díl zařadil ještě před jedničku, kde mi přecejenom vtipy připadaly trochu křečovité a vykonstruované (a to i v rámci takto specifického žánru). ()

Stanix

Výborný díl četníků, který tak luxusně obohatila Claude Gensac se svým neuvěřitelným šarmem a ženskostí. Funes si nemohl vybrat k sobě lepší partnerku než právě Claude, která s ním sehrála celkem 10 filmů. ()

Spectacle

Narozdíl od slabšího Četníka v New Yorku má "třetí díl" nápadů na rozdávání a já se ani na moment nenudil. Jen mě mrzí, že se v dalších dílech už neobjevuje Genevieve Grad, která se rozhodla více věnovat svému právě narozenému synovi. ()

Havala

Zde si Funés opravdu vyhrál se svým temperamentem. Tento díl je lehce nadprůměrným, hodně zábavý, od začátku až do konce. Vhodný i pro ty, kdo jinak filmy s Funesem moc nemusí. Je zde několik výborných scének: líbání rukou, závěrečné zkoužky a úvodní automobilová honička. Dávám slušných 87% ()

kubilov

Četník ze Saint Tropez potřetí! Lepší než podruhé, ale přeci jen slabší než poprvé, bude to nejspíš kvůli návratu do krásného městečka na francouzské riviéře, kde to přeci jen četníkům svědčí lépe než v New Yorku. Poprvé se taky divák dozvídá něco více o Cruchotově osobním životě a soukromí a to díky Claude Gensac, která se k němu hodí opravdu skvěle. K nejlepším scénám patří zkoušky a následné povýšení anebo další konfrontace s turisty. ()

Dinsberg

Kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou.Claude Gensac, věčná Funésova filmová manželka, tentokráte velmi přitažlivá, byla skvělou volbou. Aneb co se stane, když i zapřísáhlý takříkajíc starý mládenec, chytí druhou mízu. ()

ostravak30

Na prvního četníka to nemá. Je to jen parazitování na původním úspěšném filmu. Každopádně pořád mě láká zdejší prostředí a Louis de Funès je skvělý kdekoli se objeví. A také je to zase o kus vtipnější než návštěva New Yorku. Vidíme nové, zajímavé motivy, ale co fungovalo jednou skvěle, znovu už tak dobře fungovat nemusí aneb opakovaný vtip není vtipem. Každopádně zasmál jsem se, ale jak jsem napsal v úvodu, první zůstane vždy první. ()

adamix

Jeden z názorných a humorných príkladov, kedy láska dokáže niekomu poblázniť hlavu a hlavne život. A komu inému, než legendárnemu žandárovi Cruchotovi? ()

Pitryx

Tak třetí díl je jednoznačně pokažený vstupem ženského prvku. Nejde ani tak o to, že Claude Gensac zrovna nemusím, ale o to, že tam neměla vůbec být. Proto strhávám více procent. Avšak i přes toto strhávání zůstává komedie nadprůměrná, i když už jen mírně. ()

Milivoj

IMHO druhý nejlepší díl z četnické série, smál jsem se od začátku do konce jak kdysi před lety, tak před chvílí. Možná jsem trochu infantilní, ale tenhle žánr prostě můžu. ()

(fjw)

Opět výborný četník. Po slabším, ale stále dobrém četníku v New Yorku, přichází dobrá zápletka v motivu, že se nám Cruchot zamiluje. Výborné scény při zkouškách a při závěrečné honičce. Vše podtrhuje výborná hudba. ()