Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku. Jakmile ale opravdu vstoupí na Broadway, spustí lavinu bláznivých situací a zábavy. Někdo se do ní totiž zamiluje a někdo zas až moc dobře poznal její neřestnou kariéru. A všichni jsou tak trochu ženatí nebo vdané. (Bontonfilm)

LSI

Nevydržel jsem do konce....I přesto, že se děj začal zajímavě proplejtat vypnul jsem to, protože mě film NUDIL.... ()

JerryPilsen

Pár postav se v několika souvislostech protne v ději,kterému chybí úplně všechno.Nuda nad nudu,místo nějakého závěru vše prostě a jednoduše skončí bez pointy. ()

Chenile

Ne to neni muj salek kavy... Obsazeni pekne, ale to je asi tak vse... Uplne mi to pripomnelo Cimrmanovske "ne ja nejsem tvoje mama, ja jsem tvuj strejda" ... Chybel uz jen vitr z hor ()

tompolicky

Čekal jsem komedii, ale čekala mě nuda, nuda a zase nuda. Scénář okopírovaný od Papouškové ( Ordinace v růžové zahradě ), kde taky každý spí s každým, vztahy jsou propletené jak větve vrby ze kterých se plete pomlázka. Občas padne facka - v ordinaci si dovolí i ránu pěstí,čili se tolik nebojí akce. A tu jednu či dvě trošku vtipné scény co byly ve filmu k pousmání, spláchne Česťa v Ordinaci za jedinou scénu a druhou vtipnou navíc hodí do frcu Valšík s Čendou. Když to tedy shrnu, pokud chcete vidět pořádný vztahový pletenec, nevulgární vyjadřování a špetičku humoru, pak si pusťte 435. nebo 512. díl Ordinace a zapomeňte na tuhle hrůzu s nevyužitým ( hlavně hereckým ) potencionálem. ()

petra79

Jedna velká nuda. Romantické komedie mám ráda, ale tohle nemělo děj, zápletku a ani to nebylo vtipné:-( Dalo se to přežít, ale to je asi vše....druhý den jsem netušila, o čem to bylo. Na to, jakou to mělo reklamu, děs.... ()

Khotzilla

Velmi milé překvapení. Film pro lidi, kteří mají rádi film, a film, který až vypadá, že ho natočil inkognito obrýlený Woody. A ten skvělý pocit, že zas jednou nikdo nemoralizuje tam, kde to bývá zvykem... Zábavné a vtipné. I to přehrávání Jennifer Aniston do toho zapadá a Quentinova minirole mi vyrazila dech. Celek složený z detailů, který ti, kteří jdou po prvoplánovitosti asi neocení, a které spíš pochopí ti, co mají už něco za sebou. A myslím, že časem bude zrát i ten film. ()

dragon'88

Mam rad frasky. Malo to styl a ked to zacinalo byt nudne, tak to spravilo "over the top" skok spravnym smerom a nerochnilo sa to na mieste. Vobec to nie je to romanticka komedia. 3.5* ()

macherano

Nahodou dobre obsadenie jen mala rovnaky dabing ako v priateloch a tie scenky v hoteli sa len tak nevidia to bolo top filmu aj ked ostatne slabsie a jemna imogen je strasne zaujimava zena ()

somme

Imogen fajn ale jinak mi to prislo takovy naky votravny! (Navic cz dabing mel asi jen jednu herecku a herce nebo co). ()

rebel2009

Po dlouhé době milá komedie ve stylu Allena. Dějové zvraty jsou neskutečné, výběr herců velmi slušný. Jennifer exelovala a pořád má šmrc...Holka, která by mě dala pravý direkt, tu bych miloval do smrti ,-) ()

Oxytocin odpad!

Nebývám tady vulgární, ale asi žiju ve zkur*ne době, kdy se točí tzv. ,,komedie” ve stylu, jak úspěšný režiser šoustá eskort děvky, podvádí svoji manželku a děti. Za vtipné mají být scény, kdy se potkají eskort kurvy v restauraci, kdy obsesivní a nadržený starý soudce zbožňuje svoji ,,objednávku”, kdy se akcentem kurvy odněkud z východni Evropy potkají na hotelu... myslel jsem, že se bude jednat o lechtivou a vtipnou komedii s Aniston. Jak ta klesla, když tady v tom může vůbec působit. Trapné, na to koukat s přítelkyni, natož s rodinou. ODPAD ODPAD ODPAD ()

Zemřel Peter Bogdanovich

Zemřel Peter Bogdanovich