Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku. Jakmile ale opravdu vstoupí na Broadway, spustí lavinu bláznivých situací a zábavy. Někdo se do ní totiž zamiluje a někdo zas až moc dobře poznal její neřestnou kariéru. A všichni jsou tak trochu ženatí nebo vdané. (Bontonfilm)

(více)

Videa (11)

Trailer 2

Recenze (159)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Slušné. Největším lákadlem je herecký cásting ( Owen Wilson, Will Forte a Jennifer Aniston) a překvapivě nejzajímavější je zápletka a scénař, kde dochází v skutku zajímavým zvratům a nečekaným situacím. Sešlost v Restauraci je opravdu lahůdkově vymyšlená, ale co se týká humoru, tak se zde člověk příliš nezasměje, spíše film baví, než nutí diváka políbit smíchem koberec. PS: Imogen Poots je fakt kus.65% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Mám pocit, jak kdyby se režisér pokoušel napodobit Woodyho Allena. Nejenom, že si do filmu natahal poměrně solidní množství zajímavých herců, ale ještě celý příběh zaměřil na dialogy. Jenže ty za moc nestojí a všechno zachraňuje Jennifer Aniston, která tady poprvé nevypadá na dvacet, ale na to, kolik ji opravdu je, což si myslím, že jí dělal hlavně účes. Další zajímavé zjištění film nepřinesl a tak jsem byl rád, že jsem ho vůbec dokoukal. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Ona prostě není báječná. Kdybych si měl vybrat mezi opětovným sledováním této pohádky, ve které se prostitutka v celebritu proměnila, a třemi nejlepšími filmy se Sonnym Čibou, tak bych rozhodně zvolil něco od Tarantina. Ale to předbíhám, protože to je až na konci a já to mám rád od začátku. Takže příběh mne sice moc nebavil, ale některé postavy byly báječné. Třeba živočišný úchylák Seth stál za to, vynervovaná psychiatrička Jane zase měla báječné výbuchy vzteku, nadržený soudce Pendergast svému úřadu úžasně dodával auru váženosti, ale mne nejvíc dostal soukromý detektiv Fleet, jehož "nenápadné" sledování mne rozesmívalo v každém okamžiku. Škoda jen, že hlavní postavy v sobě neměly zdaleka tolik zábavnosti, jako ty "nedůležité". ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Opravdu jsem nečekal, že se v současný době dočkám v kinech americký komedie, který navalím plnou nůši hvězdiček, ale je to tady. Skvělé, hravé, originální, zábavné. Scénaristi si napsali pár figurek a postupně je dávali k sobě a zase od sebe a pak je proházeli a jezdilo se na téma, kdo s kým, kde s kým, všichni se všema, nikdo z nikým, ten s tou, ale ta i s tamtím, atd., atd. Klubíčko na pletení připomíná proti těmhle motancům rovnou nit. Vrcholný zákusky přijdou na večeři a v hotelu, kde se figury opět různým velmi zábavným způsobem protinají. Vztahovej blázinec, který určitě dokáže rozesmát od začátku aneb telefonický um Owena Wilsona na hotelovém pokoji do konce aneb jak je lehké se vžít do divadelní role. Ze všech postaviček se mě nejvíc líbila ta, kterou hrál Rhys Ifans, takovej pohodář a vyznavač žen, že jsem si ho okamžitě oblíbil. Pohodovou náladu podpořila i hudba, která ještě vic zvýrazňuje scénaristickou hravost a nadsázku. Při některých scénách se mě vybavila nejedna francouzská filmová záležitost. Francis Veber tenhle snímek určitě ocení a já ho v tom nenechám samotnýho. Pokud ještě vaháš, tak prozradím, že executive producer filmu je Wes Anderson a Tarantino v pozici herce taky není k vidění v každým filmu, že ano? ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„VŠECHNO JE TO TAK ZAMOTANÉ… A ZAMOTANÉ…“ /// Ukecaná komedie plná „osudovejch“ setkání, během který mi radostnej škleb nezmizí z ksichtu. Sympatickej zmatek nevzniká kvůli stokrát vohranejm nedorozuměním, ale díky profláklejm průserům. Peter Bogdanovich si natočil svýho Birdmana. Na Oscara sice nedosáhne, ale pobaví víc lidí než Iñárritu s tím svým ptákem. Navíc si to tady těch pár herců parádně užilo! Stejně jako já (navíc si myslím, že mám rád filmy minimálně stejně jako ON!) (On? Tak to je silný kafe!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Věřím, že smích spaluje kalorie. 2.) Veverky oříškům. (…a to je jako co? Neřeš a naval prachy!) 3.) Thx za titule „bandolier.wz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galerie (61)

Zajímavosti (4)

  • Snímek měli již diváci možnost vidět na filmovém festivalu v Benátkách, kde v srpnu 2014 proběhla jeho oficiální světová premiéra. (Plechpetr)

Související novinky

Zemřel Peter Bogdanovich

Zemřel Peter Bogdanovich

06.01.2022

V prvních dnech nového roku přichází smutná zpráva pro celý svět filmu. Ve věku 82 let zemřel americký režisér, scenárista, herec, producent, filmový kritik, historik a v prvé řadě cinefil, Peter…

Reklama

Reklama