Je prostě báječná

To dievča musíš milovať

She's Funny That Way

Komedie

USA, 2014, 93 min

Na tento film jsem čekala už od první zmínky, že se bude natáčet. Owen Wilson s Jennifer Aniston znovu na plátně mě prostě dokonale "nažhavili". Hodně jsem sledovala informace, které se kolem rojily, a když jsem se dočetla, že by ve filmu mohl hrát Rhys Ifans, myslela jsem, že mám opravdu infarkt. Kdybyste se mě totiž zeptali na tři jména, které bych chtěla vidět v jednou filmu, byly by to právě tyto a žádné jiné ... Když se ona "fáma" potvrdila, měla jsem co dělat, abych ukočírovala své emoce ... Owen s Rhysem v jednom filmu a Jenn jako třešinka na dortu ... Od té doby jsem se nemohla dočkat, až film konečně uvidím! A na to, jak neuvěřitelně šíleně moc jsem se na něj těšila, mě absolutně VŮBEC ničím nazklamal ... Což je snad možná úplně poprvé, co se mi něco takového stalo! Snad jen mohli filmu nechat původní název, protože She's not funny that way at all ... Co se ale týče samotného filmu, musím uznat, že tak dobře jsem se v kině už delší dobu nepobavila. Už jen zápletka sama slibuje výbornou zábavu, kterou maximálně posílilo její zpracování. Moc jsem Imogen Poots nevěřila, ale musím uznat, že mě docela slušně překvapila. A ještě takový malý spoiler na konec - to, že Rhys nakonec přece jen s Jenn skončil mi zahřálo srdce tak, jak mi už hodně dlouho žádná filmová dvojice srdce nezahřála ... Okamžitě řadím do TOP 10 nejlepších filmů!!!!(3.5.2015)

Místy až okatě náhodná (ty náhody jsou občas až iritující) ztřeštěná komedie. Imogen Poots má jiskru, Rhys Ifans je kouzelný, Jennifer Aniston naprosto tragická (to u ní ale moc nepřekvapí) a Kathryn Hahn? ... Až budou za pár let točit remake Prci, prci, prcičky, Hahn bude dokonale boží Stiflerova máma. Ta pouhým pohledem rozpálí i v Antarktidě zapomenutá kamna. Vrrr...(5.3.2018)

Uznávam, pár bláznivých scénok na báze nedorozumení a blbých náhod sa tu vydarilo, ale ako celok to pôsobilo stereotypne a nezáživne. Je jasné, že mužský a ženský svet je úplne iný a je hotový zázrak, že spolu obe pohlavia dokážu aspoň chvíľu fungovať, no toho klišé a tisíc krát omieľaných fráz v rámci medzipohlavnej prestrelky tu mohlo byť menej. Slabý priemer. 50/100(23.9.2017)

Ne nadarmo si komedie pohrává jen s pár hlavními herci jako s loutkami v divadelním představení. Souhra nových a "starých" hereckých talentů byla zajímavá, stejně jako minirolička Quentina Tarantina. Docela mě zaujala Imogen Poots v hlavní roli, která vystřídala hned plejádu emocí v obličeji a měla docela zajímavý hlas. Červený puntík za snahu dostává také citát Audrey Hepburn a zmínka o Breakfast at Tiffany´s. Trefně se říká, že všechny průsery se na člověka se jednou provalí. Nutno ještě podotknout, že Jennifer Aniston svou roli zvládla skvěle a perfektně mě s tím pobavila :-).(6.5.2015)

Tohle je povedená komedie. Trošku mi to připomínalo styl Woodyho Allena, ta hudba i ten propletený příběh. Ale ta propletenost se mi na tom velice líbila, bylo zajímavé sledovat, jak se tvůrcům jedné divadelní hry dokázali zamotat vztahy. Hlavně to bylo dost vtipné. I díky Owenovi Wilsonovi a Jennifer Aniston, kteří prostě komedie umí. Líbil se mi i Rhys Ifans a také Imogen Poots, která se mi v jiných filmech zatím nelíbila, ale tady byla fakt dobrá.(2.2.2017)