Je prostě báječná

To dievča musíš milovať

She's Funny That Way

Komedie

USA, 2014, 93 min

Uznávam, pár bláznivých scénok na báze nedorozumení a blbých náhod sa tu vydarilo, ale ako celok to pôsobilo stereotypne a nezáživne. Je jasné, že mužský a ženský svet je úplne iný a je hotový zázrak, že spolu obe pohlavia dokážu aspoň chvíľu fungovať, no toho klišé a tisíc krát omieľaných fráz v rámci medzipohlavnej prestrelky tu mohlo byť menej. Slabý priemer. 50/100(23.9.2017)

• Figusek

Tady se nám Peter Bogdanovich snažil až moc čarovat a proplétat děje, že se krapítek přepočítal. Hrůza hrůzoucí!!! S komedií toho nemá moc společného. Je škoda nevyužitého hereckého potenciálu, které pod svá křídla celý štáb dostal. Po dlouhé době mě velice zklamala Aniston, které fandím. Všechno špatně! 30%(27.9.2015)

• TommyDiamond

Rukopis starce, který už dávno ztratil krok s realitou je zde znám na sto honů. Archaická a místy až k usoužení nudná romantická sračka na kterou se nelze dívat bez hodně velkých růžových brýlí nenabízí nic převratného, zábavného ani úsměvného. Je to přesně ten styl, kterým se prezentuje woody allan. Jenže ten by to určitě natočil líp.... Myslím, že kamenem úrazu nebyla režie, scénář ani herecké výkony, ale výstřednost a charakter všech postav ve filmu.... Za mě je to za jednu hvězdu(21.9.2015)

Návrat klasické komedie se vším všudy - s plejádou hvězd (obzvlášť Jennifer Aniston a Rhys Ifans jsou senzační), mazaným scénářem, který se postupem času dostává do větších a větších obrátek, a s režií, která si s ním dokáže bez problémů poradit a využít ho na sto procent. Bohužel jak je vidět z mnoha ostatních komentářů, řada lidí už dnes takové filmy neocení a zaujme je jen párvteřinový výstup Quentina Tarantina. Z toho mi je trochu smutno.(7.2.2016)

Ten typ komedie, která někomu přijde nestravitelná, někdo ji v množství odkazů na jiná filmová díla a sebeuvědomění považuje za geniální. Je pravda, že zápletky v některých filmech vypadají poměrně trapně a banálně a někomu může připadat, že tady tomu není jinak. Druhá věc je, že na přestřelených zápletkách a nečekaných zvratech je Je prostě báječná záměrně postavena. Do tagů bych přidal milostný šestiúhelník.(4.1.2016)