Bezpečný přístav

• USA Safe Haven (více)

Florfila

Tak tohle byla neskutečně vyčpělá a emocionálně chladná záležitost. Jakoby všechno, co se tam dělo, do sebe vůbec nezapadalo a bylo to poslepované jen tak halabala. Jednu hvězdu dávám jen proto, že mě okouzlilo malebné městečko ve kterém bych chtěla strávit zbytek života, i když to není pravda (snad každý chápe) a za docela obstojný soundtrack. ()

majo_svk

Každá týraná a utláčaná žena túži a sníva nájsť si svoj bezpečný prístav, kde sa cíti v úplnom bezpečí a pohode. A keď tam natrafí na najúžasnejšieho chlapa na svete, je dokonalá idylka na svete. To, že má v pätách svojho psychopatického (strach nenaháňajúceho) tyrana, je druhoradé. Bezpečný prístav je pre rodinne založených ľudí, romantikov a všetkých citlivých a vnímavých. Krásne prostredie, pokojná atmosféra, emotívne ovzdušie, harmonické spolužitie, láska, a hodnoty, sú tu pre romantický bezpečný prístav tak typické. Ako hlboká dojímavá dráma nemá najmenšiu šancu. Ako plytký romantický piatkový či víkendový film celkom ujde. Škoda len tých divných dialógov a gýčovitosti. V celku pozerateľné, keď už pre nič iné, tak pre sympatických hlavných predstaviteľov. ()

Silencia90

Nejlepší je soundtrack. Dlouho jsem tak dobrý neslyšela. A díky pěkným hercům se na film i dobře koukalo. Julianne je moc hezká. Film je spíš lepší průměr a z větší části mi připomínal Noci s nepřítelem. ()

bllm

Tohel je TEN film, který vás (nebo asoň mě) donutí svým zakončením celé závěrečné titulky kříčet PRÓÓÓÓÓÓÓÓČ???? S Lassem to jde poslední dobou dost z kopce, asi začnu uvažovat o jeho vyřazení z mých oblíbených režisérů. Ještě tak tři minuty před koncem bych dala 4 hvězdičky, sice slabší ale 4. Líbilo se mi jak to vypadá, jak to plyne, pro mě neokoukaní herci mi byli simpatičtí, přišlo mi dobrý, jak se až tak po půlce člověk dozví, co se valstně stalo, hudba pěkně seděla k prostředí. Takovej nepřeslazenej, ikdyž trochu plytkej romantickej film. Ale PROČ proboha TA závěrečná pointa? ()

pend

Zápletka několikrát provařená (Noci s nepřítelem), slušné herecké obsazení, záporák ovšem moc nebezpečný není a samotný závěr ??? ()

Mallinali

No vida, to smícháte Noci s nepřítelem, pointu z Šestého smyslu, protřepáte pastelovými barvami a máte Bezpečný přístav. Ale namíchané to bylo celkem zručně, pozitivně a když člověk přivře oči nad tou prvoplánovou uslzeností (a vidí nadšení v dívčích očích), je to na ty tři hvězdy. ()

Monisek

Už jsem viděla lepší slaďárny, ale tahle mě prostě bavila. Příběh ubíhá celkem příjemně, na ústřední dvojici se hezky kouká a závěrečná pointa je docela docela fajn. Jen škoda, že jsem něco takového trošičku čekala :-) Celkově ale dost nadprůměr. ()

popelka595

Tahle "Sparkovina" je teda pěkná volovina :) Utrpení to dokoukat, ani nevím, co bylo horší, jestli trapný děj nebo strašné herecké výkony. Jednu hvězdu za "závěrečné překvapení", to bylo jediné fajn :) ()

bagetka007

Kolikrát ještě budu vzývat svatého ducha, aby přestal Julianne obsazoval do rolí? Ať si zůstane u tancování, sakra už! 8) To, že to není čistě romantický film, ale je tam i dramatická zápletka (která je rozuzlením její minulosti jako jediná zajímavá) je kromě obsazení Joshe Duhamela (na kterého se tak krásně kouká) asi jediným pozitivem. Každopádně ani obsazení jiné herečky do hlavní role by nezměnilo to, jak je tento film slabý. Tak slabé dialogy jsem už dlouho neviděla... PS: taky jste si při vyřčení těch cen na pití v tom filmu neustále říkali, jak je to možné, že je to tak levné? Just saying. 8) ()

GOREGASM

Lasseho příběhy ze života mám hodně rád, ale tady jde zatím o nejslabší zážitek v jeho bohaté tvorby. Na Lasseho poměry fádní prostředí i zápletky. Josh Duhamel je vcelku sympoš, ale Julliane Hough na mě v této roli působila jako suprdřevo, čtěte nedůvěryhodně, a když se v závěra rozjede pomstychtivá divočina s přibyde k tomu jedno supermegapřekvapivé překvapení, nezbyde než zklamaně vypnout závěrečné titulky. 35% ()

Eilean Donan

Jako z "klasickej" kanadskej produkcie na nedeľné predpoludnie. Tak sa traduje stereotyp? Tentoraz sa zhmotnil v tejto podobe, bez nápadu a atmosféry, tú by sme ťažko hľadali aj vďaka a najmä pre tie benevolentné herecké výtvory. ()

aR3Zz

Až moc kýčovité a místy velice průhledné a jednoduché. Celkově jsem chtěl udělit ještě o hvězdičku méně, ale líbila se mi závěrečná pointa a dopis. 55% ()

dakarin

... mě to nesedlo, tak nějak všechno pouze nezrale naaranžované ... za pozitivní myšlenku bych dal i 60%, ale jako varování pro spřízněné diváky ponechám poctivějších 40% :-( ()

kersten

Veľmi príjemný. Milujem filmy z prostredia amerického vidieka. Všetci sú ako jedna veľká rodina, do toho hrá skvelá "western muzika". A tu sa prisťahuje jedná sympatická blondínka a hneď popletie hlavu, jednému fakt príťažlivému vdovcovi, ktorý má taký milý typický americký obchodík so všetkým. A zožrala som to všetkým aj s navijákom. Na oddych úplne ideálny film. To človek absolútne vypne mozog, nemusí nad ničím rozmýšľať, a len sa vnorí na dve hodinky do jednoduchého romantického príbehu, kdesi ďaleko..... Len ten návrat do reality po odoznení záverečných titulkov je o to horší. ()

phoenixer

Od prvních minut mě Julianne Hough naprosto uchvátila. Do takové ženské by se zamiloval snad každej! Jenže, co to sakra bylo? To, že je týraná od fízla, co je alkoholik není nikterak zvláštní. To, že od něj uteče je taky pochopitelný. Co sakra byl ale ten konec? Díky němu nevim jestli se mi to líbilo nebo ne. To tam s ní jako celou dobu byl duch zemřelé manželky Alexe?! ()

LokiZombie odpad!

Takovou nudu jsem léta nezažil, kdybych film neshlédnul ilegálně, tak jistě někoho zažaluju za ten protrpěný čas. Na filmu vidím jediný klad, po čas nudy jsem se dost důvěrně seznámil se stropem partnerčina pokoje, který jsem hypnotizoval vždycky, když mě nějaká z milionu jalových konverzací začala vážně otravovat. ()

Torgal

Romantická limonáda ako stvorená pre žehliacu dosku - aj keď film sledujete len po očku o nič neprídete, lebo aj tak je to len samé milostné tokanie bez deja. Thrillerová zápletka zastúpená večne ožratým manželom je celý film zahnaná v kúte a tak neprekvapí, že jej vyvrcholenie je adekvátne nezaujímavé. V samom závere číha ešte jedno nadprirodzené odhalenie, ktoré má roznežniť jemné duše, no výsledný fádny dojem už nezachráni. Hallstromove filmy mám rád, ale toto si teda za klobúk nedá. Kladné body za chutnú blondínu v hlavnej úlohe, bez nej by som zrejme po pár minútach prepol kanál. 4+/10 ()