Třetí epizoda mi přišla malinko slabší oproti předchozímu dílu, ale určitě tím nechci říct, že by byla špatná. Zase jsem se výborně bavil, jen mě už začínají otravovat všudypřítomní Čečenci.(25.2.2017)

Slabší díl, ale pravdivý v tom, jak "nezávislou" moc soudní ovlivňují politici. Jenže co je život jednotlivce a ještě k tomu cizince v porovnání s celým národem, který je okupován.(6.1.2019)

"Když Čečenec zabije Rusa, věřte mi, že to není náhoda." Není? Je? Pravdu mají samozřejmě Rusové, protože jsou lépe vyzbrojeni. To není třeba zpochybňovat. Ovšem mě v této epizodě rozhodně nejvíc zaujalo, jak se dá politicky zatlačit na justici, aby na chvíli zapomněla na svou nezávislost. U nás by to samozřejmě zařídily peníze, ale tady je Norsko a to začíná ohýbat svá záda s pusou plnou politické korektnosti. A to se mi líbí, protože tak by se to v případě skutečné okupace určitě dělo.(27.4.2017)

Je vidět, jak seriál dobře zachycuje současnou atmosféru. Jednou se Norům něco povedlo, to je co říct. Jen se bojím, aby to neodráželo současnost až, resp. aby jí to nepředvídalo.(20.2.2017)