Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Norský premiér Jesper Berg je nucen reagovat na prudký vzestup ruských občanů, překračujících hranice a pobývajících ilegálně v Norsku. Nařídí policii, aby takové občany zatýkala a vyhošťovala ze země. Jde totiž s největší pravděpodobností o cvičené agenty a vojáky, infiltrující civilní oblasti života a čekající na příslušné rozkazy z Moskvy. Rusko, které okupuje Norsko už sedmý měsíc, však odmítá přijmout zatčené osoby zpět. Než Berg stačí vymyslet řešení, dojde k další z řady šokujících událostí. Premiér je i se svou asistentkou (a milenkou) Anitou Ryggovou přepaden maskovaným ruským komandem a vzat jako rukojmí... (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Vy mi nemůžete říkat, co mám říkat svému národu." Tak tomu říkám nepochopení situace. Pan premiér se zbraní u své hlavy by chtěl dál dělat svou politiku, hodní a zlí Rusové mi trošku začali splývat a konečně je ve hře i nekonečná dobrota USA, takže se docela těším na to, jak se to dál vyvine. Jen ten Djupvik se ze všeho tentokrát vylhával asi tak stejně důvěryhodně jako ředitelka zpravodajců a je mi až s podivem, že už přežil osm epizod. Patrně to bude hlavní postava, ale to se mezi všemi těmi politiky, diplomaty a teroristy dost špatně poznává. ()

Luk Skywalker 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál mě dále neskutečné baví, takže už s plným počtem neotálím. Premiér Norska se nechce podřídit Rusům a je za to potrestán, nakonec najde útočiště na ambasádě USA, kde také jinde, když EU poslala Rusko do Norska (další silný stát je Čína, ale ten v seriálu vůbec nefiguruje). ()

Reklama

Reklama