The Beauty Inside (TV seriál)

Romantický / Drama

USA, 2012, 6x5 min

Jedinú vážnejšiu výhradu mám k záveru , ktorý oproti zvyšku pôsobí urýchleným dojmom a necháva niektoré potenciálne zaujímavé otázky nedopovedané. Jednoducho povedané, z tejto témy sa zrejme dalo vykresať aj viac ale navzdory tomu si nemôžem pomôcť - ide o tak príjemne hrejivú jednohubku s mimoriadne zaujímavým konceptom a neopakovateľným feelingom, skvelou hudbou, výborne natočenú a obsadenú, že mi je to vo výsledku viacmenej jedno. Tých 6 dielov nabitých silnými emóciami ma presvedčilo tak či tak.(22.11.2012)

Filmařsky velmi krásně natočené. Moc se mi líbila kamera, hudba a originální pojetí+téma. Navíc jsou všechny epizody tak akorát krátké a při jejich sledování se vůbec nenudíte. Při sledování vás donutí k zamyšlení, což mám na filmech rád. K pátě hvězdě přece jen malinko chybí. Trochu mi to celé připomíná chvíle, které jsem nedávno zažil.(4.9.2013)

Jediné co musíte udělat před sledováním tohoto seriálu, je vypnout mozek. A sledovat srdcem. Když se vymaníte z obvyklého přemýšlení, nebudete hledat nedostatky a nelogičnosti a poddáte se kouzlu příběhu, je to něco neuvěřitelného. Tvůrce se ani v nejmenším nezaobírá nějakým vysvětlováním otázek tohoto originálního, avšak velmi ošemetného tématu a soustřeďuje se v krátkém čase výhradně na dějovou linii. Sbližování okouzlující starožitnice s 59 různými osobami nabírá od noci v muzeu smyslné kouzlo a při nevídaně rychlém konci jsem jen bezmocně lamentoval, proč nebyla upřednostněna alespoň trochu delší stopáž. Relativně banální příběh se totiž zaobírá značně subjektivním problémem - Jak velkou roli hraje zevnějšek a to, co si nosíme uvnitř sebe samotných? Obecné odpovědi se dočkáme. Lidé říkají, že soudí podle toho, jaký je člověk uvnitř. Je tomu ale většinou naopak. Aby ne. Jak můžeme soudit něco, co není vidět. Každý si ale musí tu svou odpověď naleznout sám. Uvnitř sebe. A nezapomenout zapnout mozky. 80%(14.2.2013)

Jeden z nejlepších webseriálů, které jsem v poslední době viděl. Nemůžu tomu vyčítat svou krátkost, protože jinak by asi postupně došel autorům dech. Ačkoli byl nápad originální, nemyslím si, že by mohl vydat na více dílů. Krásné na tom bylo, že se mohli zapojit i diváci ve svých videích. Seriál můžete najít s českými titulky na http://www.amk.to/thebeautyinside/nejnovejsi/.(1.11.2012)

Tak k tomuto seriálu nevím, co říct. Podle mě dokonalý, neskutečně zajímavý nápad a výborné zpracování a je vcelku škoda, nebo možná, že je to pro něj i dobře, že není tak znám. Prostě jen tleskám všem, co se tohoto projektu účastnili. Je pravda, že ale i po skončení vyplývá na povrch řada otázek, ale to je právě jednou z ingrediencí kouzla této minisérie.(27.1.2013)

• - Jedná se o první hollywoodský sociální seriál, ve kterém měl šanci hrát jakýkoli divák hlavní roli. (..Lucas..)