Príbeh troch mladých kamarátov, ktorí sa spriatelili vďaka fotografickej záľube a mali ambície venovať sa tejto záľube aj profesionálne, čo sa podarilo len jednému z nich. Po čase sa stretávajú a majú možnosť konfrontovať svoje mladícke sny s realitou života, ktorá poznačí i ich kamarátstvo. (oficiální text distributora)

LadyPupu

Kupodivu docela koukatelná záležitost. Maroš Kramár je tu v roli prospěchářského hajzlíka natolik přesvědčivý, že (ačkoliv pro něj mám slabost) mě tu pěkně sral. ()

majo25

Prekvapivo dobre fungujúca zápletka a herci v tomto modernom príbehu o fotografoch, ktorí nachádzajú a aj strácajú svoje ciele. Rýchly rast predznamenáva aj rýchly pád. 70% ()

Autogram

Kramár svojou postavou v záujme kariéry rozohráva hru na dve strany bez ohľadu na neskoršie následky. Trochu mi vadilo, že sa najdôležitejšie momenty a priznania na obrazovke ani neobjavili, iba sa to skonštatovalo v neskoršom rozhovore. Kasting zase nedomyslel viditeľne malý vekový rozdiel medzi matkou a dcérou, ktorý bol v skutočnosti len osem rokov. A za tie plavky, čo tam majú muži na plavárni, asi podľa vtedajšej módy, by sa nemusel hanbiť ani Borat. Nakopilo sa toho v jednom filme dosť, takže len dve hviezdy. ()

vox_populi

Krámovník si tu zahral sám seba - poznám ho, viem, čo tvrdím. Táto postava mu fakt sadla - napokon ako vždy, keď stvárňuje úlohu, autentickú s jeho pochybným morálnym profilom. Nie sú tu domyslené vekové rozdiely (Sládečková, pre ktorú má byť Kramár zajacom je od neho len o rok staršia) a na škodu filmu je i Bučkov toporný herecký výkon. Naopak, pochváliť treba dobrú réžiu a vydarený scenár - Maďarič mal ostať pri audiovízii a nie sa pchať do politiky. ()

ELDoctorow

Povrchná a bolestne banálna moralitka od autora, ktorý je dnes podpredsedom neokomunistickej strany Smer-SD a jej ministrom kultúry, takže je jasné, že to o tom ničení a korumpovaní charakteru mocou ani on sám nebral až tak veľmi vážne. ()