Tichý experiment

• Česko Temné síly (více)

Profesor Coupland provádí společně s týmem studentů na odlehlé usedlosti experiment na Jane Harperové, mladé dívce skrývající nevyřčená tajemství. Odhalené temné síly jsou pro všechny zúčastněné ještě děsivější, než si kdokoli myslel. Jane Harperová je hluboce problémová dívka posedlá všepohlcující temnotou. Profesor Joseph Coupland má nezvyklý plán, jak ji zničující temnoty zbavit. Pár vyvolených studentů pozve na svou odlehlou usedlost za Londýnem, kde navrhne, aby se společně pokusili Janinu negativní energii vyvolat. Studentům se to podaří, ovšem to, co následuje, je čisté šílenství - horor tak děsivý a silný, že možná pohltí každého z nich, aniž by si kdokoli uvědomil, že se do odvážného plánu neměli vůbec pouštět. (HBO Europe)

AxelWers

Niekoľko okamihov stálo ako tak za to, ale celkovo ide o poslabší horor. Podobných filmov už bolo natočených viac, takže tento s ničím novým zásadne neprišiel. ()

Denila

Víc jak polovinu filmu se vlastně nic neděje a když už se něco děje za moc to nestojí. Když jsem pak koukla, že je to film z roku 2014 docela mě to překvapilo, čekala jsem že je to starší.. ()

ANTYCHRYST

Nuda... Nadržený starý paprda ojizdi studentky... zdravé mladé a zatouží i po psychicky nemocné ...nic se tam neděje..hvězdička za oxford... 10% ()

Renie42

Pro mě nuda, nelíbilo se mi to jejich hulení cigaret, mám k tomu odpor. Příběh se táhl jako nudle z nosu, i když jsem čekala něco překvapivého, nakonec se nic nedělo. ()

jprmusic odpad!

Jsou tady některé komentáře, které tak dokonale vystihují stav věcí, že už nemám co dodat - Asia_Power!!! Každopádně tak příšerné všechno se jen tak nepotká. ()

jkpj22

Když vidím horor z Velké Británie, tak se normálně zděsím a raději se na něj nedívám. Pokaždé, když jsem se totiž podíval, byl jsem akorát naštvaný... oni to prostě neumí a tenhle film není žádná výjimka. Po většinu času jsem se nudil a čekal na finále, které mě taky zklamalo. Ano SPOILER ALERT - je tam ke konci velký twist, ale ten to už nezachránill. Dávám dvě hvězdy, ačkoliv nebýt toho závěru, tak bych nejspíš dal hvězdu jen jednu. ()

Scaevola

Je mi naprosto jasné, že filmů podobného žánru i zápletky se všude válí desítky nebo snad i stovky, leč to nemění nic na tom, že jsem cítil opravdu příjemné mrazení v zádech téměř po celou dobu stopáže. Inu atmosféra oxfordských 70. let, umanutý profesor J. Harrise a drákulovsky znovuoživší studio Hammer dělají své. ()

brasek

Olivia Cooke je fešná herečka, lenže keď bude hrať v takýchto snímkoch tak to môže zabaliť. Zo začiatku zaujímavé, dobová atmosféra skvelá... lenže to je všetko. Snímok pomaly upadá do nudy, dokonca až do neznesiteľnej. S nadšením som privítal akčnejšie sekvencie s nádejou, že sa príbeh rozbehne... lenže po pár scénach autori opäť zaradili spiatočku. ()

raxxx

Děj na urovni Upířich denníku nebo jak jste to jmenovalo , asi 15 min. před koncem to začne byt zajímave konec je opět slatanína jako cely film , nevyužitý potencial , dobre tak k žehlení nebo střihani nehtu. ()

Unrealik

Nudné, nestrašidelné, působící amatérsky (za což docela dost může strašná kamera). Nezachrání to ani konec, který je o něco lepší. ()

Erestarchos

Popravdě, od tohoto horroru jsem čekal trochu víc. A to nejsem zrovna moc náročný. Ale i tak, dívat se na něj dalo, až taková katastrofa to nebyla. Pokud chcete spíš takovou horrovou oddychovku, tento film bude pro vás. Ale jinak ..... ()

flyer.nick

Herci i nápad super, i když u konce možná trošku předvídatelné. Ale zpracování takové nemastné-neslané. Přišlo mi, že se z toho dalo vytěžit daleko víc. Pomáhání si s dokumentární kamerou bylo občas až moc nápadné, když nemáš na efekty nebo chceš udělat ducha tak necháš spadnout kameru. Ta by musela být domlácená až běda. ()

nacomeno odpad!

Táto gigapičovina je tichým experimentom koľko blbcov sa ešte vydrží pozerať na tieto found footage sračky. Tvorcovia rafinovane útočia na diváka prívlastkom,natočené podľa (ne)skutočných udalostí,ale jediná skutočnosť ktorej verím je, že takéto sračky ma dostali do štádia totálneho odporu FF filmov ()

vrch07256732

Horor v štýle 70 tych rokov, bohužiaľ aj s notnou dávkou nudy v štýle 70 tych rokov. Pamätám si 2 konkrátne scény ktoré trocha mykli (lebo v závale vykeckávania nik netušil že prídu) ale inak skôr psychodráma ako horor. Rok 2014 hororom nepraje... ()

wendlik odpad!

Kamera: 0, Hudba: -2, Nápad: Chybí, Zpracování: Škoda slov. Pejsek a kočička vaří dort. Kousek Paranormal activity, kousek Hrůzy v Connecticutu...nechybí nám tam něco? Tak uděláme takový pelmel všeho, co nás napadne, lidi mají rádi pelmely...mňo a ono ne. ()