Daddy's Little Girl

• USA Daddy's Little Girl

Derek je rozvedený muž, ktorý nadovšetko miluje svoju jedinú dcéru. Jedného dňa je jej bezvládne telo objavené voľne pohodené na pláži. Polícia konštatuje znásilnenie a následné umučenie na smrť. Keď už sa zdá, že páchateľ zostane nepotrestaný, Derek úplnou náhodou narazí na stopu. Následné dolapenie vraha spúšťa sled udalostí, na ktoré do smrti nezabudne. (*CARNIFEX*)

Mamlas

Takový drsnější film, ale až od zhruba poloviny. Kdo se prokousal první půlkou, dostal za odměnu kvalitní a optimalizovanou brutalitu. Za mě bych takové tresty zavedl jako standard. To je asi trošku přehnané. Ale tak nějak jako námět pro potrestání řady hajzlů podnětné... ()

Pitryx

On byl kupodivu zajímavý i ten začátek, ale když už přes půl hodiny stále nic z toho nač jsem čekal nezačalo, začal jsem se nudit. Ovšem pak už to stálo za to čekání. Gore jak má být. Jen to má tmavé pozadí, takže deset procent dolů za technickou chybu. A dvacet za ten zdlouhavý začátek. Herci bravurně přesvědčiví, trikaři se vytáhli, takže vidím snímek jako dost nadprůměrný. *** A PŮL (nelze přidat souk.poz.)+++++20200925 souhlas s mým starším komentem ()

Olafson

Film nastoluje otázku, zda by se mělo fandit někomu, přestože mučí někoho jiného, pokud k tomu má pochopitelný důvod. Já si osobně myslím, že ne. Nejsem opravdu žádný pravdoláskař, ale normálnější řešení bych viděl v tom udat vraha na policii (koneckonců australští policajti na vraha v průběhu filmu přišli poměrně brzy i sami), když ve vězení s odsouzením za takovou trestnou činnost stejně většina odsouzených nepřežije ani prvních čtrnáct dní. Když by mi to řešení "pořadem práva" z nějakého důvodu neuspokojilo, tak ho tedy sám  vykydlit (7edm), ale mučení ještě nikomu neprospělo. V celé té filmové rodince bylo vůbec asi něco špatného již ve výchově, když měli oba bratři takový sklon k násilí, přičemž i ten "kladnější" hrdina si to mučení úplně regulérně užíval. Určitá dramatičnost filmu je dána jedině tím, že diváka (nebo možná jenom mě) zajímá, jestli svého bratra nakonec umučí k smrti nebo ne. ()

Mockingjay

Vidím to tak, že tragédii v prvej časti filmu bolo venovaných až zbytočne veľa minút, takže keď konečne prituhlo, mohla som si spokojne vydýchnuť. Práve od momentu, kedy sa rodičia dozvedeli o násilnej smrti svojej malej dcérky, sa na môj vkus dej až príliš naťahoval niektorými zbytočne dlhými scénami. Dramatickosť situácie som už potom nijak zvlášť nevnímala. Mučenie, ktoré konečne prišlo po zdĺhavom oplakávaní vôbec nesklamalo. Ba naopak. Tatko sa vybláznil s vygúglenými mučiacimi pomôckami ako kráľ a išiel si svoje s pokojom Angličana. Brnkal na skutočne citlivé miesta. Obzvlášť sa mi páčil nástroj na kolenné jabĺčka. ()

muti

v porovnani s japonskou produkciou si myslim ze hlavny zapornak al "stastie" ze ho mucil australcan :) nemusel pit vlastne zvratky ani jest casti svojho tela, nedostal po rozkroku drvicom cesnaku ani neprisiel o ud pozdlznym rezom starej pilky, v ociach neuzil si hrdzu, chilli, ani bielidlo (TV serial Utopia). proste, vzdy to mohlo byt horsie. prva polka filmu je dost o nicom, je to najslabsia cast filmu. zabava zacina v 57. minute a 6 dnova odysea bolesti sa moze zacat. ()

pivomamrad

Jedním slovem M.A.S.A.K.R. Konečně po dlouhé době promyšlený tortured. Plno lidí tady sice nadává na stopáž, já osobně se ale nenudil. Slabším povahám ale raději nedoporučuji. ()

Emperor1

Není to film, na který bych se díval opakovaně, ostatně nejsem ani fanouškem tohoto žánru, ani ne tak kvůli tomu, že bych byl nějak zvlášť outlocitný, ale spíš že mi filmy s podobnou tématikou už tak nějak splývají. Dokážu ocenit dobrý revenge snímek, při kterém pociťuju jisté uspokojení a zadostiučinění, že ti hajzlové dostanou co si zaslouží (viz např. Plivu na váš hrob), toto ale nebyl ten případ, šlo tu spíš o samoúčelné a navíc nijak zvlášť originální torture porn, při kterém divák díky potokům krve, cárům masa a úlomkům kostí či zubů zapomene, proč se ty orgie vlastně dějí. Ostnatý drát zavedený do prdele to otupení možná na chvilku projasní, to si v duchu řeknu "jauvajs, to muselo kurevsky bolet", ale to bylo asi to nejoriginálnější, co se zde dalo vidět. Příběh jako takový jde v tuto chvíli do háje, mě jako divákovi je vlastně už jedno, jak to dopadne, protože ten drát z prdele čouhající je jediné, co si z tohoto filmu zapamatuju. ()

F2003F

Úvod práveže vôbec nie je ako telenovela, film funguje skvelo ako celok práve kvôli prvej polovici, ktorá otvorene naskytuje emočné puto. Druhá polovica pre mňa vrcholom NEsamoúčelného torture, v ktorom si mučiteľ od diváka vyžaduje zaslúžene pochopenie v drsnú spravodlivosť a odvahu. Natoľko sa neodvážilo ani Martyrs. DLG > LAC ()

dalver

Síce sa to celé deje v klasickej rutine, akú pri podobných filmoch tí otrlejší poznajú, predsa len je tu zopár zaujímavejších nápadov ako svojej obeti ublížiť. Prvá hodina sa navyše snaží tlačiť aj do drámy a divákovi snaží navodiť ťaživú atmosféru a pocity človeka, ktorý stratí svoje dieťa. Tá druhá bezmála hodina sú už ´´klasické´´ jatka, podané na dosť schopnej úrovni, ktorá je na omnoho vyššej úrovni než herecké výkony. Prekvapí aj spomenutie prípadu Jamesa Bulgera. ()

GoGetter

Derek prostě beze všeho miluje svou malou roztomilou blonďatou dcerku, většinou tak jako každý otec.Když pak policie najde tělo na pláži, zhroutí se mu celý svět.Čistě náhodou najde stopu, která mu ukáže, kdo to udělal, což mi přijde až moc jednoduché a opravdu náhodné.Svou oběť pak mučí ve sklepě, od vytrhání zubů až po polámané kosti.Nejspíše už jsem z takových masařin vyrostla, navíc je to pořád jedno a to samé dokolečka. Takže za mě tři a víckrát to vidět už nemusím. ()

StandikK

Paráda... Toto by měli pouštět všem úchylákům a pedofilům, aby věděli, co je čeká. Tak to má vypadat spravedlnost. Zkrátka, jsou věci, které se nedělají jinak za to budou následky. ()