Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Osemnásťročný vylúčený stredoškolák a jeho 27-ročný kamarát začnú prevážať marihuanu cez kanadskú hranicu za účelom zárobku. Ich životy sa však navždy zmenia. (Autista_z)

Videa (2)

Trailer

Recenze (20)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Svojim charakterom a podaním veľmi podobná schéma ako The Wolf of Wall Street, akurát že v marihuanovom kabáte... Vývoj a postupnosť to malo v podstate identickú, vlastne ako vždy keď sa niekto dostane do víru veľkého biznisu a bohatstva. A keď už človek získa to čo chcel, aj tak neskončí, lebo môže mať stále viac a viac a viac... až sa raz celý kolotoč chamtivosti musí zastaviť - a v takýchto prípadoch veru nie nikdy šťastne. Film ma bavil, mal dobrú atmosféru, dokonca sa na tom dalo občas aj zasmiať. Len tá predvídavosť tomu akosi uberala na celkovej atraktivite. Vlkovi som dal 4*, a toto bolo určite o triedu slabšie, takže adekvátne 3*. ()

Jadro 

všechny recenze uživatele

Miestami to pripomínalo Project X, ale musím uznať kreativitu pána režiséra, ktorý tak verne podal tématiku všetkých, nielen mladých :-) Dosť sme sa na tom spočiatku nasmiali a potom z čista jasna aj nelichotivé napätie, striedané výstrednejším štýlom života a ešte k tomu vraj inšpirované mladými "kriminálnikmi"... Keď si človek odmyslí pár nelogických ťahov, je to pohodová jazda. ()

Reklama

VanTom 

všechny recenze uživatele

Dvojice školních outsiderů s pár pochybnými kámoši se vrhne na pašování vysoce kvalitní trávy z Kanady do USA, čímž záhy vydělají majlant (68 miliónů dolarů!). Náhodou velmi povedený oddechový snímek podle skutečnosti, jenž v žádném případě nespadá do škatulky "teenagerská komedie" (třebaže tak vypadá), skvěle baví zejména v první polovině (jeho adorace hulení ve mně vyvolávala chutě :-)); když pak jde do tuhého, tak se dramatizace přece jen trochu sype. ()

Facerr 

všechny recenze uživatele

Netradiční mix dealerskejch reálií s brejlatou popelkou, který "úspěch" trochu stoupnul do hlavy. Nicméně nebyla to jeho hlava, co způsobila vlastní pád. V balení alá American pie bez fórů a "prciček", zato s přehlednou koncepcí, si Kid Cannabis zaslouží minimálně tři hvězdy ... a kdyby to skončilo trochu veselejš, dal bych i čtyři:) ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Nemám nic proti tomu, bay se skutečné příběhy podávaly odlehčenou formou, byť to ve skutečnosti žádná legrace nebyla. Jenže tady byla ta snaha o to být cool a vtipný natolik křečovitá, že jsem se nemohl smát ani při nejlepší vůli. Špatnou volbou byla i volba hlavního hrdiny, který postrádal byť jen náznak charizmatu a za mnoho nestála ani partička nespolehlivých loserů, kterými se obklopil. Pár hezkých holek, vtipný McGinley a nevyužitý Perlman zvedají procenta nahoru, ale i přesto jsem hodně zklamaný. 30% ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama