Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Osemnásťročný vylúčený stredoškolák a jeho 27-ročný kamarát začnú prevážať marihuanu cez kanadskú hranicu za účelom zárobku. Ich životy sa však navždy zmenia. (Autista_z)

Videa (2)

Trailer

Recenze (20)

VanTom 

všechny recenze uživatele

Dvojice školních outsiderů s pár pochybnými kámoši se vrhne na pašování vysoce kvalitní trávy z Kanady do USA, čímž záhy vydělají majlant (68 miliónů dolarů!). Náhodou velmi povedený oddechový snímek podle skutečnosti, jenž v žádném případě nespadá do škatulky "teenagerská komedie" (třebaže tak vypadá), skvěle baví zejména v první polovině (jeho adorace hulení ve mně vyvolávala chutě :-)); když pak jde do tuhého, tak se dramatizace přece jen trochu sype. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Celkem moderně natočený film, který se hodně tváří jako komedie, ale přece jen má hlubší rovinu. Srovnání s "Vlkem z Wall Street" nesnese, i když téma je velmi podobné. Docela důležité je, že je to podle skutečné události, což tomu přidává na zajímavosti. Film se ale až moc soustředí na tu pohodovou část, kde je vidět, že chce zaujmout mladé, kteří se chtějí bavit a chtějí se dívat na to, jak se baví jiní, přičemž bavit se znamená chlastat a fetovat. Je to ale celkem solidně zvládnuté. ()

Reklama

Aljak 

všechny recenze uživatele

Svojim charakterom a podaním veľmi podobná schéma ako The Wolf of Wall Street, akurát že v marihuanovom kabáte... Vývoj a postupnosť to malo v podstate identickú, vlastne ako vždy keď sa niekto dostane do víru veľkého biznisu a bohatstva. A keď už človek získa to čo chcel, aj tak neskončí, lebo môže mať stále viac a viac a viac... až sa raz celý kolotoč chamtivosti musí zastaviť - a v takýchto prípadoch veru nie nikdy šťastne. Film ma bavil, mal dobrú atmosféru, dokonca sa na tom dalo občas aj zasmiať. Len tá predvídavosť tomu akosi uberala na celkovej atraktivite. Vlkovi som dal 4*, a toto bolo určite o triedu slabšie, takže adekvátne 3*. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Nemám nic proti tomu, bay se skutečné příběhy podávaly odlehčenou formou, byť to ve skutečnosti žádná legrace nebyla. Jenže tady byla ta snaha o to být cool a vtipný natolik křečovitá, že jsem se nemohl smát ani při nejlepší vůli. Špatnou volbou byla i volba hlavního hrdiny, který postrádal byť jen náznak charizmatu a za mnoho nestála ani partička nespolehlivých loserů, kterými se obklopil. Pár hezkých holek, vtipný McGinley a nevyužitý Perlman zvedají procenta nahoru, ale i přesto jsem hodně zklamaný. 30% ()

castor 

všechny recenze uživatele

Když jste tlustej, neoblíbenej a obrýlenej, asi to na kariéru herce nebo modela nebude. Když se ale v hlavě zrodí nápad, může být vyhráno. Pokud se teda obklopíte spolehlivými lidmi. Což Nate (film má cejch podle skutečné události) hned od začátku neudělal. Přesto jeho byznys nějakou dobu sypal dolary po velkých sumách, takže luxus, chlast, drogy a podbízivé dívčiny se jen hrnuly. Tématika drog a drogové závislosti nejlépe fungovala z těch známějších kousků v Trafficu: Nadvládě gangů nebo v tíživém dramatu Requiem za sen Darrena Aronofského. Dneska se šňupe v každém druhém braku pro mladé. Kid Cannabis chce ukázat, jak se k drogám (ač „pouze“ k marihuaně) jde snáz dostat, a solidně z nich zmagořit. Dva mladíci vidí možnost v pašování trávy přes kanadskou hranici, nejprve se film nese v odlehčené rovině, aby se pak mohl překlopit do té vážnější. V obou přesto pouze klouže po povrchu, pod kůži se prakticky nedostane. Tempo má navíc celoživotní rutinér Stockwell tentokrát hodně rozvláčné, dialogy sice netahají uši, ale i přes nevelké očekávání má scénář pořádné mezery. ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama