Kid Cannabis

Drama / Krimi / Komedie

USA, 2014, 109 min

Miestami to pripomínalo Project X, ale musím uznať kreativitu pána režiséra, ktorý tak verne podal tématiku všetkých, nielen mladých :-) Dosť sme sa na tom spočiatku nasmiali a potom z čista jasna aj nelichotivé napätie, striedané výstrednejším štýlom života a ešte k tomu vraj inšpirované mladými "kriminálnikmi"... Keď si človek odmyslí pár nelogických ťahov, je to pohodová jazda.(15.5.2014)

Netradiční mix dealerskejch reálií s brejlatou popelkou, který "úspěch" trochu stoupnul do hlavy. Nicméně nebyla to jeho hlava, co způsobila vlastní pád. V balení alá American pie bez fórů a "prciček", zato s přehlednou koncepcí, si Kid Cannabis zaslouží minimálně tři hvězdy ... a kdyby to skončilo trochu veselejš, dal bych i čtyři:)(25.6.2014)

Zvláštní snímek. Zprvu jsem si připadal jako v americký teen komedii (velká koncentrace povolných krásných holek v bikinách,občas skutečně šílený postavy - i když se to dá vysvětlit i tím, že to byli vesměs Kanaďani) a potom se film posunul do trošku vážnější roviny. Příběh v podstatě oukej. Ale jako film to svoje mouchy mělo a fungovalo to z mnoha důvodů jenom občas.(1.6.2014)

• Morholt

Nemám nic proti tomu, bay se skutečné příběhy podávaly odlehčenou formou, byť to ve skutečnosti žádná legrace nebyla. Jenže tady byla ta snaha o to být cool a vtipný natolik křečovitá, že jsem se nemohl smát ani při nejlepší vůli. Špatnou volbou byla i volba hlavního hrdiny, který postrádal byť jen náznak charizmatu a za mnoho nestála ani partička nespolehlivých loserů, kterými se obklopil. Pár hezkých holek, vtipný McGinley a nevyužitý Perlman zvedají procenta nahoru, ale i přesto jsem hodně zklamaný. 30%(25.7.2015)

• Honzulik

Kid Cannabis - tak opět film naplněný klišé a plný stereotypů, které jsou pouze zdrojem stigmatu za kouření konopí. Postavy v Kid Canabis musejí připadat divákovi málo skutečné a určitě nemají tolik pro film potřebné charisma. Děj filmu ve mne vytvořil pocit, že příběh vypráví jeden kluk ve škole a samozřejmě přehání, tak jak to kluci umí a aby to připadalo dostatečně "hustě"...Já osobně jsem se pravdu nemohl dočkat konce. Kid Canabis je sice založen na skutečných událostech, ale scénář filmu se vůbec nepovedl a je velmi špatně upraven. Takže shrnuto, spíše ztráta času...(30.5.2014)