Dávám tomu rok

I Give It a Year

Dávam tomu rok

Komedie / Romantický

Velká Británie, 2013, 98 min

Možná bych ani tři hvězdy nedávala, je to hodně utažené za vlasy, a děj vás taky zrovna moc nepřekvapí, protože už od první třetiny víte, jak příběh skončí.. Ovšem přiznám se, že herci ve snímku I Give It a Year mi byli sympatičtí a některé scény mě i rozesmály, takže taková ta neuváženě lehkovážná trojka.(29.7.2014)

Co když uděláte chybu při výběru partnera, ale nechcete si to připustit? A co když v zápětí potkáte toho pravého nebo si uvědomíte, že ho vlastně znáte léta... Jak se s nastalou situací vyrovnat? Tak o tom je tenhle film.. .Má v sobě britskou syrovost, která mě při sledování drásala... Komedie to pro mě rozhodně není...(8.9.2013)

Svadbou sa väčšina romantických príbehov končí,no britský režisér Dan Mazer ňou netradične začína.A s chuťou rúca aj dalšie žánrové klišé.Príbeh vystaval hlavne na slede vtipných gagov,ktoré často ženie do extrému a príliš sa nezdržiava emocionálnou hlbkou postáv.Ak pristúpite na jeho hru,skvele sa zabavíte.(4.2.2015)

Nat se potká s Joshem a je z toho láska jak trám, načež do toho ti dva po sedmi měsících známosti praští. A pak tak nějak... Josh už není ten super muž, ale trapný chlápek, za kterého se Nat vlastně stydí. Nat už není ta vysněná žena, do které je Josh blázen... A navíc se vrátí Joshova bývalá přítelkyně Chloe a Nat má v práci až nechutně sexy nového klienta Guye. Příběh zamilovanosti a následného vystřízlivění, kdo by to neznal, tady si neberou servítky a vlastně jsou tam i dost vtipné momenty, ale jako komedii bych to úplně neviděla. Každopádně good a spokojenost (sic mě možná malinko zklamal úplný koneček). A Simon Baker je prostě boží...(20.6.2016)

Je to sice takové krkolomné, ale docela zábavné. Sice ta zábavnost plyne spíš jen ze sexuálních narážek, které jsou na hranici nevkusu a trapnosti, ale závěr a herecké obsazení za dokoukání stojí. Žádost v závěru je prostě super. Určitě je takových vztahů spousta, ale bohužel takto ne všechny skončí. Potom je tu Anna Faris a Simon "Mentalista" Baker, které mám rád, takže pro jedna z těch lepších romantických komedií.(7.4.2014)

• - Když Josh (Rafe Spall) poslouchá hlasovou zprávu od Chloe (Anna Faris), jeho iPhone je stále zamčený. (Mrs.Blue)