Dávám tomu rok

I Give It a Year

Dávam tomu rok

Komedie / Romantický

Velká Británie, 2013, 98 min

Pár vtipných a podařených scén či situací se opravdu povedlo. Bohužel, dlouhých a nudných scén ve filmu přebývá a pár vtipných scén to nezachrání.. ani sympatické obsazení.(10.6.2014)

• ABLABLABLA

Ne tohle ne.. prostě ne. Taková strašná nudná trapárna, kde to do nějaké romantiky nebo komedie mělo hodně daleko. A ten konec? Jako vážně to vůbec nebylo divné, jak se tam oba cicmají s někým jiným vedle sebe. A hlavně to vůbec člověk nečekal už od té doby, co viděl výraz Anny Faris na té svatbě... takže dvě minuty na začátku, bylo jasné, jak to dopadne. Ráda bych dala aspoň tu 1* za fešného Simona Bakera a sympatickou Rose Byrne, ale svědomí mi to nedovolí.(1.6.2013)

• predators

Výroky a představení Stephena Merchanta v tomto filmu bych zhodnotil jako totální pomatení mysli. V jaké situaci musí člověk být, aby kývnul na podobnou roli?! A co zbytek? Taky žádná sláva, ale pravda...se scénářem nic nezmůžou. Ale jako názorná ukázka toho, že do svatby vše funguje a pak se to sere, dostačující. Jen je zajímavé, že na to všichni přijdou až po té svatbě...takže, kde je chyba?! 20%(30.6.2013)

Zasmál jsem se, to by bylo vlastně i fajn. Jenže taky jsem se setkal s názory, se kterými se nejsem schopný ztotožnit a to je ten hlavní problém, proč zůstávám u průměru.(21.10.2014)

• Nathalie

Romantická lobotomie bez narkozy. Jim dali scenariste rok. Vy jim nedavejte ani minutu. 30%(15.4.2013)

• - Když Josh (Rafe Spall) poslouchá hlasovou zprávu od Chloe (Anna Faris), jeho iPhone je stále zamčený. (Mrs.Blue)