Dávám tomu rok

Dávam tomu rok

Komedie / Romantický

Velká Británie, 2013, 98 min

• eLeR

O čom chcel byť tento film, to nemám tušenie. Ani poriadna romantika, ani poriadna komédia, aj keď je pravda, že občas som sa zasmiala a film mal naozaj veľký potenciál byť dobrou komédiou, ale nejako sa to nepodarilo, teda aspoň pre mňa. Apropo ... Driver mi príde, že má vždy plné ústa niečoho + štyri skvelé songy.(18.11.2013)

• rigby

Romantika? Možná trochu ano. Humor? Scény, kde by se měl divák smát, jsou neskutečně trapné, že jsem něco podobného snad ještě neviděl. Jediným plusem tak vidím představitelku hlavní role. Ale tím to končí. Jinak je to dost nepovedený pokus o romantickou komedii. Příště si raději pustím něco osvědčeného, abych si nekazil vkus. 2-(4.6.2013)

Hádání doktorky Quinnové, promítání fotek z Marakéše....dobře jsem se bavil. Možná to bylo tím, že jsem to viděl v kině? Možná. Nicméně mě film bavil i tím, že byl poměrně netradiční - začalo se svatbou a končilo zábavným (cynickým?) rozvodem. Ano, není to vůbec jklasická romatická komedie a právě proto mě to bavilo, víc než průměrně. Břitký britský humor v tomto pojetí mě prostě bavil. Takže dobré čtyři hvězdy děcka.(8.6.2013)

Trochu neobvyklá, ale zato svěží a zábavná romantická komedie, kde se kupodivu nejedná o svatbu, ale naopak o rozvod. Snímek tedy očekávaně svatbou nekončí, ale začíná. Jenomže to nějak neklape a oba jsou k řešení situace nezávisle na sebe výsostně rozhodnuty. Kdo však udělá ten první krok? A tak dochází k různým zábavným i absurdním situacím, které však nepřekračují patřičnou mez a drží se náležitě na uzdě. Snímek je přiměřeně jednoduchý a velice uspokojiví.(21.5.2015)

První, co mě už během zhlédnutí napadlo, to je fakt, že jsem doufal v trochu vtipnější komedii. Ne, že by snímek "Dávám tomu rok" vtipný nebyl, ale co si budeme povídat, ty nejlepší vtipy se mu podařilo střelit do traileru. Bohužel je to trend poslední doby, což je škoda. Producenti si neuvědomují, že trailery by šli dělat jinak. Takhle to je jednoduché a lidi na snímky stejně do kina přijdou, tak proč to měnit? Vždycky mám raději trailer, když jen naznačí, ale to se dnes moc nenosí. Škoda. Taková scéna s holubičkou byla skutečně parádní, i když je pravda, že jako celek byla ještě lépe vypointovaná než ta ukázka v traileru. Nic to však nemění na tom, že "Dávám tomu rok" mohl přinést humor ještě údernější. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/04/davam-tomu-rok-2013-60.html(21.4.2013)

• Rafe Spall

• - Když Josh (Rafe Spall) poslouchá hlasovou zprávu od Chloe (Anna Faris), jeho iPhone je stále zamčený. (Mrs.Blue)