Fantozzi ve škole

• Česko Ja ne spík Ingliš aneb Fantozzi ve škole (více)

Bláznivá komedie o tom, jak je nelehké učit se cizí jazyk, ale jak je příjemné vrátit se prostřednictvím školy do dětských let. Pojišťovnu, ve které pracuje Sergio Colombo, převezme britská společnost, a on je nucen naučit se anglicky... Místo dovolené ho čeká letní jazykový kurz. (oficiální text distributora)

Trixinka

Nevím, s původním panem účetním to nemá moc společného. I jméno hlavního hrdiny je jiné, žena jiná, dcera jiná. Celkem nuda. ()

e(l)a

Tak tohoto filmu je opravdu škoda... Téma znělo slibně, mělo v sobě potenciál, který byl ovšem trestuhodně zabit a zaplácán trapnými hláškami a již 100x omletými "pravdami". Je to škoda, protože párkrát (hlavně zpočátku) jsem se upřímně zasmála. Pak už jsem se jen nestačila divit, jak někdo může z vtipného a svým způsobem aktuálního fimu, který tak hezky začal, udělat tak stupidní blbost... Škoda. ()

LuNaj

Ne až tak hrozné, jak by si kdekdo mohl pomyslet podle ostatních komentářů. Přesto to není žádná srandózní komedie. Na druhou stranu jsem nějak ani nemusel Maléry pana účetního. Holt na některých snímcích se zub času docela dost podepsal. ()

macetoma

Podprůměrná komedie se stárnoucím hercem jménem Paolo Villaggio. Dávám 2 hvězdy. Na to, že je to komedie, jsem se moc nesmál, spíš mi to přišlo trapné. Pár gagů se povedlo, ale jinak slabé. Maléry pana účetního jsou o stupeň lepší. ()

Pitryx

Jojo, trochu nostalgicky vzdychám nad klasickými Fantozziovými řehtačkami, které jsou asi nenávratně v trapu, protože nemohu napsat v prdeli. Je to škoda. U tohoto snímku jsem se sice občas pousmál, ale to bylo vše. Na konci mi dokonce bylo trochu smutno. Pokud o toto autorům, šlo, volám bravo!! Pokud mohu volat na překladatele původního názvu, volám.“Jdi tam, kam zmizely Fantozziho řehtačky /viz výše/. Ten překladatel je totiž definitivní blbec. Zřejmě ani film neviděl, jinak by postřehl změnu příjmení i rodiny. Kdy už v Česku zakážeme tyhle laciné triky, které mají jen nalákat diváka na známé jméno v titulcích? Ach jo. A tak sbohem Fantozzi, který se zde jmenuješ Sergio Colombo. Celkově však jde a dobrý film. Jenže tak nějak jsem zvyklý pana Villagia hodnotit jako komediální vzor a zde tedy on i všichni tvůrci naprosto propadli. 191220108745/9020 ()

MFloyd

Taková ta typická sračka. Přestárlý, kdysi populární herec/komik, je hozen mezi naprosto otravná děcka a pak se z toho kuje velká švanda. No zábavy pomálu, trapnosti přehršel. ()

moviepill

Aj vďaka detským protagonistom tento film nespadá do útrob odpadu, ale patrí medzi to oveľa lepšie, čo maestro Villagio natočil. Výborná komédia na upršané popoludnie. ()

honzic

Hodně trapný díl bez většího humoru, který je sice koukatelný, ale do série se nehodí. Hodnocení. 30 % ()

zzzzzjjjjj

Je to velmi povedená dobrá komedie,ale zarazilo mě to,že se tento film jmenuje Fantozzi ve škole a Paolo Villaggio tam hraje Colomba.Jinak mě tento film příjemně pobavil,moc jsem se zasmál,ale jsem nucen dát pouze ***. ()

PeteBuck

Nechápem, prečo sa toto volá Fantozzi v škole. Jediné, čo to má spoločné s Fantozzim, je Paolo Villaggio, jeho postava sa volá Sergio Colombo, má tiež manželku a dcéru (tentokrát žiadne šeredy) a je fanúšikom futbalu a občas vyvedie nejakú hovadinu. A týmto akákoľvek ďalšia podobnosť končí. Je to proste týpek so slušným miestom, ktorého okolnosti dovedú na staré kolená navštevovať školu angličtiny. Námet v pohode, žiaľ so slabým počtom dobrých vtipov, celkovo som sa nudil. Občas to bolo milé, zriedka zábavné, ale väčšinou nezáživné. Tento film nepatrí do série filmov o Fantozzim. Ale tak treba to nejako nazvať, aby sme ľudí k tomu nahnali. ()

giacobbe

Jen osoba zběhlá v matketingu a na oblibě filmů o Fantozzim se toužící přiživit tomu mohla dát irelevantní podtitul: Fantozzi ve škole. ()

StarFsh

Ehm, kde prišiel distribútor k tomu, že je tento film o Fantozzim, keď tu Paolo Villaggio hrá postavu menom Sergio Colombo? Veď to je podvod! ()