Konkurence nutí Dayu hledat nového poslíčka. Piper se rozhodne oznámit kolegům, že byla za mřížemi. Karla žádá o propustku na soud o děti. Shani se svěří Nicky. (Netflix)

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Sakra opětovný setkání Taystee a Caputa? Bezesporu jedna z nejlepších částí série, možná i celýho seriálu. Útěk Morellový bude ještě zajímavej, i když by mě zajímalo, jak se do prdele dostala ven. A její příběh saakra jeden z nejzajímavějších vůbec. Musím říct, že ona je sama o sobě strašně originální postava, což se teď už moc nevidí. Hodnocení: 7/10 ()

leo430

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tímto dílem se poslední série hodně zvedla a tak trochu vykoupila přešlapy v podobě předcházejících epizod. Jednoznačně jeho největší síla tkví v medailonku od Lorny, protože tohle patřilo k těm nejsilnějším co jsme zatím mohli vidět. Také linka se Cindy mě dost bavila a setkání Joea s Taystee bylo hodně silné. Jako bonus byla Piper, která mě po dlouhé době zase bavila. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V deváté epizodě se tvůrci seriálu zaměřili na rodinné vztahy a překvapilo mě, že se jim podařilo udržet citové vydírání jakž takž na uzdě. Po dlouhé době mě pobavila dokonce i Piper, a jak se postupně odhaluje příběh Lorny Muccio, nestačím se divit. Kvalitní díl. ()