Deset let po událostech z listopadu 1980 se případ znovuotevřel. Roland se s Waynem setkají s Danem O'Brienem (bratranec Lucy – matky pohřešovaných dětí). Ten má prý informace o Julii. Něco řekne, ale jen za 7 tisíc amerických dolarů. (Varan)

Ironhead

Po 4 hodinách naprosté vaty se konečně děj hnul dopředu a začíná se i vyšetřovat... Třeba už jen tím, že si konečně někdo vzpomenul na díru ve zdi, o které čtyři díly předtím nepadlo ani slovo... ()

SimcaJB

Jsem opravdu zvědavý, kdo je vlastně unesl, kdo vraždil a kdo vlastně za celým komplikovaným a velkým spiknutím stojí. Určitě hlavním detektivům a jejich přátelům v posledních dvou epizodách půjde o život, ale jak je vidět, z vyprávění z roku 2015, tak detektivové vyšetřování přežijí, ale za jakou cenu? Na vyřešení této otázky máme ještě 2 hodiny Hodnocení: 100 % ()

Deivy

Brutálik. Ten záver bol výborný. Musím uznať, že sa to rozbiehalo pomaly, ale o to viac nás teraz môžu tvorcovia pomlieť. Dúfam, že sa im to podarí a dúfam, že všetko do seba zapadne a nezostane kopec neobjasnených vecí. ()