Jak ztratit kluka v 10 dnech

How to Lose a Guy in 10 Days

• Německo

Wie werde ich ihn los - in 10 Tagen?

Ako prísť o muža za 10 dní

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 116 min

Velice zdařilá romantická komedie, skvělý nápad,který byl skvěle provedený. Hudson a McConaughey se hledaly až se našli..:-)(13.2.2011)

Nenáročná oddechovka postavená na vtipném nápadu, s několika vydařenými vtípky, sympatickou dvojkou a situacemi, ve kterých si jistě většina mužů nejednou položila otázku jak něco takového dokáže Benjamin vydržet a dokonce se zamilovat. Občas je sice některá scéna zbytečná a v závěru to doslova klopýtne scénou zpívané hádky, ale ve dvou se to dá přežit bez ztráty nálady.(31.3.2011)

• Lynn

Vtipný a zajímavý počáteční nápad je trestuhodně nevyužit...(22.4.2005)

• Enšpígl

Já jsem spíš postelovej romantik, takže tady bych Kate zabalil a poslal bych jí na hraní fousatejm klukům z al kajdy hned po prvním dni. Prej kapradí lásky.... a pak že Charles Manson byl nejkrutější člověk.(3.4.2014)

Romantický slaďák s poměrně zajímavým a netradičním dějem. Obě ústřední postavy se do svých rolí vžily dobře a nás čeká směska komediálních prvků okořeněných romantickými scénami. Průměrný film na odreagování určený primárně pro milovníky romantiky. 55%(31.12.2007)

• - Většina scén, kdy Andie naruší Benovi jeho chlapskou noc, byla improvizovaná. Kate Hudson napadlo, že by chlapům hodila na pokerový stůl mísu se zeleninou. Režisér Donald Petrie o tom věděl, avšak herci v této scéně ne, takže byli doopravdy překvapení. (HappySmile)

• - Když Matthew McConaughey daroval Kate Hudson nového pejska, zaimprovizovala a radostně na něj skočila a zasypala ho pusinkami. Proto McConaughey vypadá v této scéně tak překvapeně. (HappySmile)

• - Šaty, ve kterých jde Andie na Warner Advertising gala večer, byly vymyšleny tak, aby se hodily k 84-karátovému žlutému diamatovému přívěsku, který měla na této slavnosti na krku. (HappySmile)