Reklama

Reklama

Jak ztratit kluka v 10 dnech

  • USA How to Lose a Guy in 10 Days (více)
Trailer

Obsahy(1)

Andie Andersonová je mladá novinářka, která by moc ráda psala články o politice, historii, umění a podobně, ale pracuje v ženském časopise Composure, kde píše do rubriky Jak na to, a to ji netěší. Když její kolegyně a kamarádka Michelle opět přijde o přítele ve velmi krátké době, rozhodne se, že napíše článek o tom, co takové dívky dělají špatně, když si neudrží přítele. Se šéfredaktorkou se dohodne, že sbalí muže a během deseti dnů se bude chovat tak, jak se mnoho žen na začátku vztahu chová a on se s ní raději rozejde. Pak napíše článek o tom Jak ztratit kluka v 10 dnech a pak si může psát, co chce. Večer s přítelkyněmi vyrazí do baru, kde narazí na Bena Barryho. Ben pracuje v reklamě a jejich firma právě dostala zakázku na reklamní kampaň na prodej diamantů. Ben tu práci moc chce a je si jistý, že ji také dostane, ale jeho šéf ji hodlá dát kolegyním Judy Spearsové a Judy Greenové. To Ben nemůže připustit a snaží se šéfa přesvědčit, že on je ten pravý pro tuto kampaň. Šéf je pobavený, a protože Ben je známý tím, že s žádnou dívkou nevydrží chodit více jak jeden den, vsadí se s ním, že pokud s někým vydrží 10 dní a přiměje ji, aby se do něj zamilovala, kampaň bude jeho. Na důkaz ji za 13 dní přivede na večírek, který se bude pořádat na počest firmy, která tuto zakázku zadala. Obě Judy jsou u toho, a protože shodou náhod byly v Composure v době, kdy Andie dostala za úkol napsat článek, navrhnou mu, aby sbalil právě ji a tím by neměl šanci vyhrát. Ben si je jistý, že Andie bude jeho, ale netuší, že Andie přišla do baru se záměrem někoho sbalit a během deseti dnů ho dokonale otrávit. Andie se do svého úkolu pustí s vervou a Ben má co dělat, aby její šílené nápady vůbec ustál. Přesto, že se ani jeden z nich nechová přirozeně, pomalu ale jistě si začínají trochu rozumět... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (329)

Monoxid 

všechny recenze uživatele

Celou dobu to vypadá dobře - jo, je celkem zajímavý pozorovat kam až ty dvě hlavní postavy budou schopny zajít kvůli penězům a vlastnímu egu...jenže to by to nemohla být romantická komedie a už vůbec ne americká, aby to mělo jiný závěr, než to mělo. Kdybych to tak vypla eště před tím dramatickým, napínavým a nečekaným závěrem, měla bych pak o důvod míň proč mu dát tak malý hodnocení. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Kdo je princezna Sofie ??" ;) Správná otázka zní poněkud jinak.. Kdo je tady vlastně větší princezna Sofie ?? Donald Petrie, protože vzal tuhle hrůzu ?? Nebo ten dobytek z distribuce, co vylhal obsah téhle žumpy, byť s několika opravdu vtipnými momenty, kterou nezachrání ani můj oblíbenec Mattie McConaughey v době, kdy by ještě nepoznal dobrý scénář, ani kdyby ho s ním hodinu a půl tloukli do hlavy ?? Zato já "poznal" za ta léta už velkou spoustu šílených žen, takže budu shovívavý, Donalde.. Ale nejdřív už konečně slez z toho lustru..;) ()

Reklama

kajda.l 

všechny recenze uživatele

Nic nového mi tato průměrná romantická komedie nepřinesla,v koutku duše jsem očekával,že by to mohlo být trochu podobné,mé oblíbené Animální přitažlivosti,ale zůstalo jen u očekávání. Co mně ve filmu nejvíce dostalo byl "neodolatelný" Matthew McConaughey:)- dámy,ženy,dívky,slečny to jste jako Kate Hudson také bez vkusu,že vám tento týpek přijde NEODOLATELNÝ. Právě této myšlence jsem se v průběhu filmu smál nejvíc,a to trestuhodně špatně vybrané hlavní mužské roli,nic proti Mattovi,ale nehodil se na to. Kate sice trošku přehrávala,ale dala se překousnout. Konec byl zbytečně natahovaný až trapný(zpěv na pódiu,nahánění taxi motorkou a hlavně "diamantový" manželský pár). Celkově slabší průměr,který na zabití nedělního odpoledne vpoho vystačí.. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Zaroste princezna Sofie kapradím lásky, nebo bude nakonec po stíhací jízdě na motocyklu ve stavu pohotovosti? Zkuste hádat.. Co se romantických komedií poslední dekády týká, tak K.Hudson podává jeden z nejpřirozenějších výkonů, zatímco McC stěží balancuje na tlusté hranici mezi okouzlujícím šarmem a slizkostí. Chtěl bych vědět, kdo mu kdy napovídal, že se pro takové role hodí, protože když si třeba vzpomenu na jeho výkon v 13 Conversations About One Thing, tak potenciál pro dramatičtější role v něm rozhodně dřímá, ale on zkrátka raději bude mrskat před kamerou Krullem válečníkem.. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack David Newman: 1. Somebody Like You - Keith Urban [3:51] ,2. Good Day - Luce [4:06] ,3. Feels Like Home - Chantal Kreviazuk [4:41] ,4. Who Do You Love - George Thorogood [4:21] ,5. Let's Stay Together - Al Green [3:15] ,6. Follow You Down - Gin Blossoms [4:29] ,7. You're So Vain - Carly Simon [4:18] ,8. Kiss Me - Sixpence None The Richer [3:19] ,9. L-O-V-E - Fisher [2:37] ,10. Catch Me If You Can - The Beu Sisters [3:35] ,11. Weight of the World - Chantal Kreviazuk [3:34], ()

Galerie (46)

Zajímavosti (32)

  • Když Ben (Matthew McConaughey) daruje Andie (Kate Hudson) pejska, herečka při natáčení zaimprovizovala, radostně na něj skočila a zasypala ho pusinkami. Proto McConaughey vypadá v této scéně tak překvapeně. (HappySmile)
  • Názov, štýl a obsah časopisu Composure Magazine, kde pracuje Andie (Kate Hudson), je odkazom na slávny časopis Cosmopolitan. (Arsenal83)

Související novinky

Další hledači pokladů

Další hledači pokladů

09.08.2006

Matthew McConaughey a Kate Hudson budou hlavními hvězdami dobrodružné komedie FOOLS GOLD z dílny režiséra Andyho Tennanta (Hitch: Lék pro moderního muže). Nebude se však jednat o první spolupráci… (více)

Reklama

Reklama