Jak ztratit kluka v 10 dnech

• USA How to Lose a Guy in 10 Days (více)
Trailer

Andie Andersonová je mladá novinářka, která by moc ráda psala články o politice, historii, umění a podobně, ale pracuje v ženském časopise Composure, kde píše do rubriky Jak na to, a to ji netěší. Když její kolegyně a kamarádka Michelle opět přijde o přítele ve velmi krátké době, rozhodne se, že napíše článek o tom, co takové dívky dělají špatně, když si neudrží přítele. Se šéfredaktorkou se dohodne, že sbalí muže a během deseti dnů se bude chovat tak, jak se mnoho žen na začátku vztahu chová a on se s ní raději rozejde. Pak napíše článek o tom Jak ztratit kluka v 10 dnech a pak si může psát, co chce. Večer s přítelkyněmi vyrazí do baru, kde narazí na Bena Barryho. Ben pracuje v reklamě a jejich firma právě dostala zakázku na reklamní kampaň na prodej diamantů. Ben tu práci moc chce a je si jistý, že ji také dostane, ale jeho šéf ji hodlá dát kolegyním Judy Spearsové a Judy Greenové. To Ben nemůže připustit a snaží se šéfa přesvědčit, že on je ten pravý pro tuto kampaň. Šéf je pobavený, a protože Ben je známý tím, že s žádnou dívkou nevydrží chodit více jak jeden den, vsadí se s ním, že pokud s někým vydrží 10 dní a přiměje ji, aby se do něj zamilovala, kampaň bude jeho. Na důkaz ji za 13 dní přivede na večírek, který se bude pořádat na počest firmy, která tuto zakázku zadala. Obě Judy jsou u toho, a protože shodou náhod byly v Composure v době, kdy Andie dostala za úkol napsat článek, navrhnou mu, aby sbalil právě ji a tím by neměl šanci vyhrát. Ben si je jistý, že Andie bude jeho, ale netuší, že Andie přišla do baru se záměrem někoho sbalit a během deseti dnů ho dokonale otrávit. Andie se do svého úkolu pustí s vervou a Ben má co dělat, aby její šílené nápady vůbec ustál. Přesto, že se ani jeden z nich nechová přirozeně, pomalu ale jistě si začínají trochu rozumět... (TV Prima)

Trailer

Rosaviva

Vlastně to vůbec nebylo špatné, mělo to i poměrně originální zápletku, jen ten romantický happy end na konci mi poměrně vadil. Už jsem na ně vážně nějáká alergická. Ústřední dvojci to spolu poměrně slušelo, jen Kate Hudson se mi zdála občas až moc uječená a lezla mi na nervy. Ale jinak nevidím důvod proč se na to za čas nepodívat znova. 3* ()

Arsenal83

Pre mňa skvelá komédia na multinásobné pozretie. Neošúcha sa, super vtipy bez prehnanej presexualizácie či nadávania a to je dnes už vzácnosť - koľko sa dnes robí komédií bez toho, aby sa tam v kuse nemuselo narážať na pohlavné orgány a fuckovať? Chémia medzi ústrednou dvojicou úplne vynikajúca, cítiť, že si sadli a keď si predstavím, že pôvodne tam mala byť Gwyneth Paltrow tak ma až strasie - ona v sebe ten vtipný šmrnc nemá. ()

Jara.Cimrman.jr

"Jestli mi ho opravdu chceš pojmenovat, tak mu aspoň vymysli něco pořádně mužného. Něco jako Tágo, Drsňák, Krull, král válečníků, ale ne princezna Sofie." Lepí se na něj, dolízá, kňourá, šišlá, zesměšňuje jeho mužství, otravuje s mladým kapradím, znechucuje mu basket, tahá ho od přátel a mě to má bavit? No to si pište, že mě to baví. Já jsem totiž zlomyslnej parchant a Ben je namistrovanej alfasamec. Ty opravdu nesnáším. Patří mu to, když se hloupě vsadil. Já se nesázím, o kariéru mi nikdy nešlo a tak by Andie nešťastnou náhodou proletěla zavřenými dveřmi přibližně po deseti sekundách svýho experimentu. Ben to ale musí vydržet. Jak já jsem si to užil. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 9/10 Hudba 5/10 Efekty 2/10/// +Kate Hudson září, perfektní zápletka, origiální námět -film rozdělen na 2 poloviny (ta druhá romantická)/// Film který pohladí po duši, zabavý a zlepší náladu. Téměř není co vytknout. Jen dodám že film by měl 3 hvezdičky (62%), protože nestaví na hudbě a nějaké efekty nebo výpravu zde hodnotit nemohu tak mu alespoň přidám celou jednu * za ten nádhernej dojem co na mě udělal./// Celkem 82%/// ()

Slarque

Rozjezd je trochu pomalejší, ale když konečně začne Kate Hudson provádět Matthewovi McConaugheymu naschvály a snažit se donutit ho, aby ji pustil k vodě, je to slušně zábavné. Bohužel si pak autoři vzpomněli, že to měla být romantická komedie, nechali je opravdu se zamilovat a mě jako diváka začali nudit. A nepřiměřeně dlouhá stopáž výsledku taky zrovna nepřidala. Škoda, ve střední části to vypadalo celkem nadějně. ()

• Andie (Kate Hudson) na slavnosti nosí diamantový náhrdelník od Harryho Winstona s 84karátovým žlutým diamantem (nazvaný "Isadora") v ceně asi 5 280 000 amerických dolarů a pár 5karátových naušnic se žlutým diamantem v ceně asi 125 000 dolarů. (HappySmile)

Související novinky

Další hledači pokladů

Další hledači pokladů

09.08.2006

Matthew McConaughey a Kate Hudson budou hlavními hvězdami dobrodružné komedie FOOLS GOLD z dílny režiséra Andyho Tennanta (Hitch: Lék pro moderního muže). Nebude se však jednat o první spolupráci… (více)