Reklama

Reklama

Jak ztratit kluka v 10 dnech

  • USA How to Lose a Guy in 10 Days (více)
Trailer

Obsahy(1)

Redaktorka Andie Andersonová (Kate Hudsonová) má na starosti rubriku praktických rad pro ženy. Jednoho dne ji napadne napsat návod, jak spolehlivě zapudit muže v průběhu deseti dnů. Její šéfredaktorka Lana je nápadem nadšená a dá jí při psaní volnou ruku. Muž, kterého si Andie pro svůj experiment vybere, je sebevědomý manažer reklamní agentury Ben Barry (Matthew McConaughey), přesvědčený o tom, že dokáže přimět jakoukoli ženu, aby se do něj během deseti dnů zamilovala. Když se oba krátce po uzavření sázky setkají v baru, jejich životní cesty se začnou ubírat zcela nečekaným směrem. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (317)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Dvě herecké pseudoosobnosti ani zdaleka nevyhovující mému vkusu, se sešly u romantické komedie. To není dobrý vklad ani pro hodnotitele, který se snaží být objektivní;) Řeči o originalitě zápletky nejsou ničím než snůškou lží, neboť - a u po všech stránkách průměrného žánrového vzorku nemůže být řeč o spoileru - vše dopadne tak, jak by divák čekal. Anebo jinak - pro moji (tehdejší) přítelkyni velmi vtipný a zábavný film s tím správným koncem, pro mě takřka ztracené takřka dvě hodiny. Divná a bezvkusá Kate Hudson ale dokáže (coby prodloužení ruky scénáristovy samozřejmě) vytvořit několik skutečně lahůdkových "ja toho Bacigalu zabijem" scének - u mě osobně vede Celine Dion - které mi brání toto směšné dílko zdupat do placata. I o jakési jiskře mezi těmi dvěma hentými onými by se dalo mluvit, takže i přes silné osobní antipatie dám 40%. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Klasická atmosféra romantických komedii, ale ne úplně zabitá zápletka. Komické je už to, jak mají ti dva protichůdné motivace, které se v jednotlivých situacích vyhrocují tak, že už si říkáte, kterému dřív cáknou nervy a položí to. Kate a Matthew jsou k sobě dobře vybraní a uhrát právě některé z těch na nervy hrajících scén není až taková brnkačka, ale jde jim to fakt dobře. Ale proč musí být v každé druhé RK vyřizování osobních traumátek na podiu s mikrofonem před fórem a nebo ujíždění jednoho z páru taxíkem a dohánění druhým..........? Toť otázka. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack David Newman: 1. Somebody Like You - Keith Urban [3:51] ,2. Good Day - Luce [4:06] ,3. Feels Like Home - Chantal Kreviazuk [4:41] ,4. Who Do You Love - George Thorogood [4:21] ,5. Let's Stay Together - Al Green [3:15] ,6. Follow You Down - Gin Blossoms [4:29] ,7. You're So Vain - Carly Simon [4:18] ,8. Kiss Me - Sixpence None The Richer [3:19] ,9. L-O-V-E - Fisher [2:37] ,10. Catch Me If You Can - The Beu Sisters [3:35] ,11. Weight of the World - Chantal Kreviazuk [3:34], ()

Fr 

všechny recenze uživatele

Andie je novinářka. a aby měla úspěch v práci, dostane nápad, že napíše článek o tom, JAK ZTRATIT........ . Benjamin dělá v reklamě a aby získal kšeft o který moc stojí, vsadí se, že vydrží s ,,ženskou" víc jak 10 dní. lstí spolupracovníků se dají dohromady právě oni dva. zápletka a děj je potom jasný. oběma se dílo ze začátku daří (kupodivu). pak Andie začíná být nesnesitelná, ale Benjamin musí všechno vydržet. a tak je to stále dokola. ženy ocení proporce (nic jinýho mě nenapadá) M.McConaughey a K.Hudson je taky hezká (a občas i hraje). sem tam se vyskytne úsměvná scéna, vtipný gag. ale celkově tuto komedii ocení spíš ženy, protože chlapi (všeobecně) ženským nerozumí. ()

golfista 

všechny recenze uživatele

Tak tuhle romantickou komedii jsem si půjčil fakt jenom proto, že už nic jiného z novinek neměli (hlavní důvod byly recenze, které film totálně odepsaly). A ono to není až tak špatné ! Mezi hlavními hrdiny to jiskří a to je u takových filmů předpoklad "koukatelnosti". Oddychovka u které jsem se zasmál víckrát než u "vyhlášených" komedií tohoto roku ... P.S. Kate Hudson by to svým zjevem a hlavně výkonem stejně vytáhla do nadprůměru :) ()

Galerie (39)

Zajímavosti (21)

  • Na plese si Andie (Kate Hudson) půjčí náhrdelník a najednou má i naušnice, které při příchodu neměla. Při odchodu pak musí vrátit jen náhrdelník. (Tera257)
  • Andieiny kamarádky Michele and Jeannie byly pojmenovány po autorkách knihy. (HappySmile)
  • Spousta scén vznikla díky improvizaci - např. ta s rodinným albem. (HappySmile)

Související novinky

Další hledači pokladů

Další hledači pokladů

09.08.2006

Matthew McConaughey a Kate Hudson budou hlavními hvězdami dobrodružné komedie FOOLS GOLD z dílny režiséra Andyho Tennanta (Hitch: Lék pro moderního muže). Nebude se však jednat o první spolupráci…

Reklama

Reklama