poster

Jak ztratit kluka v 10 dnech

 • USA

  How to Lose a Guy in 10 Days

 • Německo

  Wie werde ich ihn los - in 10 Tagen?

 • Slovensko

  Ako prísť o muža za 10 dní

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anderton
  **

  Ako vypnúť televíziu za 10 minút. Nechápem, čo všetci chlapi (herci) vidia na Kate Hudson. Je síce pekná, ale určite nie krásna, ako množstvo ďalších herečiek a Maththew je už po tridsiatke v týchto typoch komédií ťažko otravný. Zápletka je maximálne nepravdepodobná a ani v rámci svojho rozprávkového scenára sa postavy nechovajú nijak prirodzene. Pozrieť sa to raz dá, sú omnoho horšie záležitosti (napr. hneď Matthew o pár rokov neskôr so SJP).(26.8.2012)

 • boshke
  ***

  Po návštěvu Benovy rodiny si film vede na poctivé čtyři hvězdičky. Andie je jako nesnesitelná stíhačka opravdu skvělá, s ní by to nevydržel ani světec (říkat penisu princezna Sofie hraničí úplně se vším). Potom to však, věrno šabloně, sklouzne k čiré romantice a na to se už moc koukat nedá. Celkově však poměrně slušné... 70%(23.4.2011)

 • Gemini
  **

  Dvě herecké pseudoosobnosti ani zdaleka nevyhovující mému vkusu, se sešly u romantické komedie. To není dobrý vklad ani pro hodnotitele, který se snaží být objektivní;) Řeči o originalitě zápletky nejsou ničím než snůškou lží, neboť - a u po všech stránkách průměrného žánrového vzorku nemůže být řeč o spoileru - vše dopadne tak, jak by divák čekal. Anebo jinak - pro moji (tehdejší) přítelkyni velmi vtipný a zábavný film s tím správným koncem, pro mě takřka ztracené takřka dvě hodiny. Divná a bezvkusá Kate Hudson ale dokáže (coby prodloužení ruky scénáristovy samozřejmě) vytvořit několik skutečně lahůdkových "ja toho Bacigalu zabijem" scének - u mě osobně vede Celine Dion - které mi brání toto směšné dílko zdupat do placata. I o jakési jiskře mezi těmi dvěma hentými onými by se dalo mluvit, takže i přes silné osobní antipatie dám 40%.(7.3.2008)

 • Lolita
  ***

  Chvílemi jsem se solidně bavila, zejména když Andie přejde do útoku, ale jakmile se najelo na vážnější strunu, bylo to v háji. Některé klišovité scény byly opravdu úplně zbytečné, bez nich by mohl mít celý snímek větší šmrnc, takhle plnily funkci pro mě naprosto zbytečných natahovaček. Já osobně ale řadím mezi vcelku příjemné oddechovky, protože ďábelská Kate se úporně snaží třičtvrtě filmu, aby jí protějšek Matthew uškrtil, chemie mezi nimi je i funkční. Zbytek filmu většinou přeskakuju...(7.11.2011)

 • kleopatra
  ***

  Klasická atmosféra romantických komedii, ale ne úplně zabitá zápletka. Komické je už to, jak mají ti dva protichůdné motivace, které se v jednotlivých situacích vyhrocují tak, že už si říkáte, kterému dřív cáknou nervy a položí to. Kate a Matthew jsou k sobě dobře vybraní a uhrát právě některé z těch na nervy hrajících scén není až taková brnkačka, ale jde jim to fakt dobře. Ale proč musí být v každé druhé RK vyřizování osobních traumátek na podiu s mikrofonem před fórem a nebo ujíždění jednoho z páru taxíkem a dohánění druhým..........? Toť otázka.(29.11.2004)

 • - Pro film byly zapůjčeny šperky v celkové hodnotě 14 200 000 $. (HappySmile)

 • - Spousta scén vznikla díky improvizaci - např. ta s rodinným albem. (HappySmile)

 • - Andieiny kamarádky Michele and Jeannie byly pojmenovány po autorkách knihy. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace