poster

Jak ztratit kluka v 10 dnech

 • USA

  How to Lose a Guy in 10 Days

 • Německo

  Wie werde ich ihn los - in 10 Tagen?

 • Slovensko

  Ako prísť o muža za 10 dní

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ***

  Klasická atmosféra romantických komedii, ale ne úplně zabitá zápletka. Komické je už to, jak mají ti dva protichůdné motivace, které se v jednotlivých situacích vyhrocují tak, že už si říkáte, kterému dřív cáknou nervy a položí to. Kate a Matthew jsou k sobě dobře vybraní a uhrát právě některé z těch na nervy hrajících scén není až taková brnkačka, ale jde jim to fakt dobře. Ale proč musí být v každé druhé RK vyřizování osobních traumátek na podiu s mikrofonem před fórem a nebo ujíždění jednoho z páru taxíkem a dohánění druhým..........? Toť otázka.(29.11.2004)

 • Aleee89
  ***

  Na film jsem se koukla až dneska, nic jsem od něj nečekala, ale když už ho dávali, nahrála jsem si ho. No, nic extra to není. Neurazí a už vůbec nenadchne. Námět se jeví jako fajn, někdy film není stoprocentní, ale jinak docela v klídku. Prostě americká romantická něco jako komedie, na kterou se stačí podívat jednou a pak film klidně zapomenout...(27.6.2013)

 • genetique
  ****

  Som veľmi príjemne prekvapený. Podobné zaškatuľkované americké sladké nevtipné cukrovinky niekedy radšej obídem, no táto ma vyviedla z omylu. Veľmi príjemné osvieženie s veľmi sympatickou hereckou dvojkou. Najviac ma však tešilo, že celé je to na svoj čas veľmi čerstvé, milé a hlavne neurevané! 75%.(1.2.2007)

 • buldock
  *****

  Nemůžu si pomoci , ale na mě tenhle filmek zapůsobil velice pozitivně , ústřední dvojice je vybrána perfektně , krásně jim to spolu sekne , jiskří to mezi nimi , filmu by sice slušela kratší stopáž , ovšem až na pár momentů se jedná o velice zdařilou romantickou komedii s neuvěřitelně sympatickou Kate Hudson , které zdárně sekunduje Matthew McConaughey. Mám pro tenhle snímeček prostě a jednoduše velkou slabost. ;-) Film: 85%(24.8.2007)

 • Lennnnna
  **

  Jaké holce by se nelíbilo, když kluk dostává pořádnou sodu:o) Ale teď vážně....Když se Andie snaží vyprovokovat Bena k rozchodu, skutečně jsem se bavila, co na tom, že některé scény jsou přemrštěné, nicméně splňují účel. A navíc je to po Klíči už druhý film, ve kterém mi v hlavě utkvěla a zaujala tvář Kate Hudson, takže budu tenhle nový talent určitě dál sledovat a čekat, copak se z ní asi vyklube, vypadá to totiž nadějně. Konečné scény filmu jsou ovšem katastrofální, uječené a nudné. Ale co, nesmíme zapomínat, že jde o romantickou komedii, takže už tím, že jsme dobrovolně zmáčkli tlačítko PLAY, jsme si o to koledovali sami.(6.1.2006)

 • - Když Matthew McConaughey daroval Kate Hudson nového pejska, zaimprovizovala a radostně na něj skočila a zasypala ho pusinkami. Proto McConaughey vypadá v této scéně tak překvapeně. (HappySmile)

 • - Záznam basketbalového zápasu, který je ve filmu k vidění, byl pořízen 6. listopadu 2002, když spolu hráli Knicks a King (Knicks vyhráli 96:88). (HappySmile)

 • - Když si Ben (Matthew McConaughey) přiťukává v kanceláři s kolegou, prohodí si v následujícím střihu hrnky. (Tera257)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace