poster

Jak ztratit kluka v 10 dnech

 • USA

  How to Lose a Guy in 10 Days

 • Německo

  Wie werde ich ihn los - in 10 Tagen?

 • Slovensko

  Ako prísť o muža za 10 dní

Komedie / Romantický

USA / Německo, 2003, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  ***

  Tak o tomhle víme svoje, že pánové? Copak deset dnů - pokud je holka vážně dobrá, stačí jí deset minut. Ale vážně. Zažít takovou desítku dnů musí být ještě větší peklo než prožít měsíc v Titanic Beach. Tři hvězdičky dávám hlavně proto, že mi jedna taková podobná ženská (au!) zrovna kouká přes rameno a říká, že si mám dávat bacha (au!) nebo už mně nikdy víc ne...au…! (Filmfest Hurghada 2012, 56/67)(29.12.2012)

 • blackrain
  ****

  Já bych tenhle film tolik nepodceňovala. Samozřejmě je to romantická komedie jako každá jiná, která se také nevyhýbá klišovitým situacím, ale takové situace jsou téměř ve všech takových komediích. Tahle byla navíc i vtipná. Všechen vtip vycházel z pohnůtek hlavních postav, které chtěli jít za svým hlavním cílem. Hlavní postavy byly opravdu dobře vybrané a krásně si sedly. To je taky velké plus.(27.8.2012)

 • Slarque
  **

  Rozjezd je trochu pomalejší, ale když konečně začne Kate Hudson provádět Matthewovi McConaugheymu naschvály a snažit se donutit ho, aby ji pustil k vodě, je to slušně zábavné. Bohužel si pak autoři vzpomněli, že to měla být romantická komedie, nechali je opravdu se zamilovat a mě jako diváka začali nudit. A nepřiměřeně dlouhá stopáž výsledku taky zrovna nepřidala. Škoda, ve střední části to vypadalo celkem nadějně.(28.10.2006)

 • Monoxid
  **

  Celou dobu to vypadá dobře - jo, je celkem zajímavý pozorovat kam až ty dvě hlavní postavy budou schopny zajít kvůli penězům a vlastnímu egu...jenže to by to nemohla být romantická komedie a už vůbec ne americká, aby to mělo jiný závěr, než to mělo. Kdybych to tak vypla eště před tím dramatickým, napínavým a nečekaným závěrem, měla bych pak o důvod míň proč mu dát tak malý hodnocení.(1.1.2010)

 • boshke
  ***

  Po návštěvu Benovy rodiny si film vede na poctivé čtyři hvězdičky. Andie je jako nesnesitelná stíhačka opravdu skvělá, s ní by to nevydržel ani světec (říkat penisu princezna Sofie hraničí úplně se vším). Potom to však, věrno šabloně, sklouzne k čiré romantice a na to se už moc koukat nedá. Celkově však poměrně slušné... 70%(23.4.2011)

 • - Spousta scén vznikla díky improvizaci - např. ta s rodinným albem. (HappySmile)

 • - Záznam basketbalového zápasu, který je ve filmu k vidění, byl pořízen 6. listopadu 2002, když spolu hráli Knicks a King (Knicks vyhráli 96:88). (HappySmile)

 • - Když si Ben (Matthew McConaughey) přiťukává v kanceláři s kolegou, prohodí si v následujícím střihu hrnky. (Tera257)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace