Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• Dr.film

Pojmenování „Klub sráčů“ se hodí i pro kompletní filmový štáb, který tuhle hovadinu natočil a vypustil na svět.(2.2.2003)

• D.I.G

Kilá hnisu do žemle a s chuťou sa zahryznúť!(9.7.2007)

samozřejmě že je to kravina - ale dokoukal sem to do konce a docela se nasmál což bylo to proč sem se na to díval. Někdy v budoucnui se na to klidně znova číhnu - spoustu jiných filmů sem nezvlád ani dokoukat takže tohle pro mě rozhodně není špatnej film - svůj účel splnil (zasmál sem se) proto 3* kozy, kozy :)(11.12.2007)

proc tolik hvezd???film je nabity hlaskama a super hudbou a co si bedeme vykladat je proste kultovni...splnuje vse - nekteri ho miluji jini nenavidi(18.1.2008)

• bulbasaur

úplná sračka.... ale za tie záchvaty smiechu, ktoré sme mi zhúlené hlavy (ja a brat) pri sledovaní tohto filmu dostali dávam aspon tie dva :)(7.6.2009)

• Alojs

Jak by řekl můj učitel architektury: "Tak tohle bolelo." Neuvěřitelná sračka natažená na neuvěřitelnou stopáž. Dodnes mi není znám důvod masové obliby mezi teenagery. Scéna s hovínkem ve vodě je vrcholem filmového hnusu. Ufff... Viděno s donucením, v davu připitých....(29.6.2009)

Veliká a naprostá demence, ale mačkání beďarů, DJ Bulva ponižující hlavní sráče a imbecilní pubertální fórky mě i proti mé vůli přinutily se několikrát chlámat a zvedají tuto sračku ze stoky do průměrné žumpy svého druhu.(15.2.2010)

Dost velká slátanina, u které jsem se však párkrát uchechtnul. Taky musím ocenit, že suší Britové to tady docela rozjeli a rozhodně si nezaslouží odpady.(2.5.2010)

• lost_viking

Nechutné jak mraky, přesto kultovní...(4.8.2010)

• m0lL!sS

Primitivní DJská komedie plná ujetých hlášek a nechutností. Musím však uznat, že při některých scénách jsem se svílej smíchy někde pod stolem. Z kinematografického hlediska absolutní odpad, z toho komediálního si to zaslouží pohodové dvě hvězdičky. "Jsem náctiletý génius, kterého svět neobjevil." Kevin a Perry jedou!(15.9.2010)

• Ramona.66

Větší píčovinu jsem neviděla ;)(14.2.2011)

• Indy21

...................................................stejně zajímavý jako tento komentář...................................................................(7.2.2012)

• milhouse333

Trikrat jsem se zasmal. Potreti sam sobe, ze jsem to dokoukal.(21.5.2012)

• dewil21

Měla jsem to poznat už z toho názvu! Ale tehdy jsem, já bláhová a naivní 15letá (dnešní řečí) fuckt kůl teenka, podlehla kamarádům a shlédla tento film (?) a už tenkrát jsem se styděla za ty debily před kamerou... Pak jsem se snažila všechny ty zážitky vytěsnit a dnes jsem na to narazila znovu... A všechno se mi to vrátilo! Mačkání beďarů, cucání mentálů a trapnost, že to nepřebila ani Stávka dýdžejů od hodně podobnýho týpka. Nyní, více než kdy jindy, lituji, že nežijeme ve světě Harryho Pottera, protože tam existuje mazací kouzlo nebo nějakej lektvar ze smrdutý houby, po kterém by vzpomínka na tuto komedii zmizela a v mé müsli by opět zavládl klid a mír.(28.9.2012)

• Arsene

Pane bože to je hnus. Ještě blbější než blbý a ještě blbější, ještě nechutnější než Sacha Baron Cohen v nejlepší formě. Film nutící diváka utrhnout si ušní boltce a vyrvat si oční Bulvy z hlavy. Mimochodem, také nevyznávám konveční styl v oblékání. Domácí kino v Severní ulici si nemohlo vybrat lepší promítání k zahájení provozu než toto, nyní už může jít kvalita filmů jen nahoru. Ale je to legendární...(4.11.2012)

• departed

Ten film má osmdesát minut a z toho v sedmdesáti devíti do toho hrajou samý skladby. Takže se vlastně ani nejedná o film, ale spíš o takový hudební dokument. Dokument jsem napsal proto, že diváci zde sledují ,herce' jak ze sebe dělaj naprostý kokoty a jim to očividně nevadí. Už chyběl jen vypravěč.(2.2.2013)

Tak toto je pecka! Prvý a asi jediný film čo som si pozrel 2x ihneď po sebe. Buď budete zomierať od smiechu po zhliadnutí toho najprimitívnejšieho materiálu čo sa do komédie o dvoch anglických nadržaných vyznavačoch tuctuc hudby dá napchať, alebo to znechutene vypnete a kliknete na "odpad". Ja som rozhodne fanúšik filmu - aj kanálny humor treba vedieť natočiť. Toto je skvost.(7.3.2013)

Klasika a pro mě kultovní biják :) kterej jsem viděl opravdu mnohokrát :) zrzavej chlup, DJ Bulva atd... to je nářez a celej film doprovádí luxusní soundtrack ou jee :)(29.3.2013)

• noizcore

Nesnáším fekální teen komedie, ale tady musím dát hvězdičku za hudbu a hvězdičku za Paula Bulvu.(12.6.2013)

• Snathoras

Ježiš to byla blbost...jako aby teenagery hráli 40 letí herci (a kluka navíc ženská...no prostě hovadina světa)...byl to vlastně film o jednom velkém hovně...z jaké planety asi ústřední dvojice byla se nikdy nedozvíme (snad) a pokud jo...tak doufám, že všichni její obyvatelé někdy pomřou na epidemii demence...I když jsem zásadně proti kritickému pohledu na komedie, které obvykle mají být totálně šílené a mají pobavit lidi tak u tohoto ani můj pohled "ber to tak jak to je" nefungoval...prostě sračka no(15.7.2013)

• bohhous22

Jsem rád za doslovný překlad filmu,který do puntíku definuje film,herce i tvůrce samotné!!!Prostě hnus!!!(3.11.2014)