FirstFan odpad!

Ke sledování tohoto filmu je třeba víc odvahy než ke skoku z okna! Už si nepamatuju který retardovaný kamarád mi ten film doporučil, ale až to zjistim nedopadne to s ním dobře. Dva retardovaní magoři, kteří ani nemusí otevřít pusu k tomu aby vás ujistili že to jsou nechutná paka a věčně souložící rodiče ? Samozřejmě když k tomu přidáte nechutnýho DJe a zakomplexovaný holky tak vám z toho vznikne snad nejhorší film co jste kdy viděli ! Rozhodně nedoporučuju !! ()

Bragesson

Je to sice strašná blbost a úchylárna která mi napoprvé přišla strašná, ale potom jsem tomu nějak přišel na chuť a občas se u toho pobavím :-) člověk to nesmí řešit a pak to jde ()

Monikasson

Zvrátený anglický humor.Tento film je tak trápny až ma to núti sa smiať a furt. (P.S. - Ja som nikdy netvrdil,že to mám v hlave v pohode :D ) ()

eaglestar

Diverzita musí bejt, už jenom s ohledem na crossing-over (ne, to fakt není ten film s Harrisonem Fordem). Kdo jak hodnototí je zcela jeho věc, ale co mě sere, je banda čuráků, co musejí za každou cenu sdělovat svoje průjmový rozumy, aniž by o tom něco věděli. Ne, vy debilové, toto fakt není techno. Takže hodnoťte si jak chcete, ale když něčemu nerozumíte, tak raději držte rypáky. Pěkný den, vy přechytralá vemínka. ()

marunkahen odpad!

Klub sráčů je velmi špatná komedie. Normálně se mi komedie tohoto typu líbí, ale z tohohle se mi dělalo špatně. Asi jsem jediná, ale nepřipadaly mi prvky filmu vtipné. Nepochopila jsem souvislost mezi tím zrzavým klukem a jeho rodiči. Nepoznala jsem jestli byl vážně adoptovaný nebo ne. Ten jeho kamarád byl odporný. Kdybych si k tomuto filmy vzala jídlo, pozvracím se na klávesnici. ()

EchoswordCZ odpad!

Doufal jsem, že takhle příšerný film snad nikdy neuvidím. Bohužel, tato rádoby "komedie" si našla cestu i ke mě. Rovnou řeknu, nedívejte se na to. Škoda času. Nechutná, pitomá, trochu retardovaná a hlavně vůbec ne zábavná komedie, kde vás může rozesmát jedině tak, s prominutím debilita samotného "filmu" a všech, co se na něm podíleli. Doporučuji jít si zaběhat, vyvenčit psa, zajít na jedno s přáteli nebo jen tak relaxovat. Cokoliv, jen ne pustit si....tohle. ()

MartinosIav

Podle toho extremne nizkeho hodnoceni a komentaru asi ted budu za exota, ale tahle komedie me opravdu bavila! Nedokazu ani spocitat, kolikrat jsem na tuhle zbesilost koukal :) Necekejte, ze shlednete vrcholne dilo Andyho Warhola, ale tahle komedie si opravdu hodnoceni odpad nezaslouzi. Napriklad i filmovy soundtrack hodnotim dodnes jako jeden z nejlepsich soundtracku vsech dob. Jeste jednou opakuji - JA JSEM SE SAKRA DOBRE BAVIL!!! :) ()

Zeppelin.86

Je mi zcela jasné, proč se tento film spoustě lidí nelíbí. Asi je potřeba nadhledu, o čemž vím, že spousta lidí nemá. Tento film je naprosto úchylný, slizký, nechutný, ale taky úžasně bavící pokud víte, jak ho máte brát. Za sebe říkám, že po hudební stránce jsem se perfektně bavil na pět hvězdiček, po stránce herecké sice spíše na tři až čtyři, ale osobně ten film také hodnotím podle toho, jak mě oslovil v době, kdy jsem se na něj poprvé koukal a tehdy se ve mně nějak zakotvil a to zůstalo. Můžu ho vidět kdykoli a i když vidím nějaké nedostatky, tak vím, že to je nechutná sranda s dobrou hudbou, která mě baví. ()

Pblashshs

Ono tu moc o čem přemýšlet není, je to zkrátka odpad nad odpady, ale s přihlédnutím k tomu, jak geniální (nedokážu to pochopit dnes a nedokážu to velmi pravděpodobně nikdy) nám tento film kdysi připadal se slituji a jednu hvězdičku tam plácnu, i když se mi při klikání na ni třesou ruce a potím se. Ano, tento film je děsivý. Děsivě tupý, ale jak zpívá kapela Holki "vzpomínky zůstanou v srdci mým" ()

HectorHagman

Festival trapáren a nechuťáren ovšem viděl sem to pokaždé sťatej jak zákon káže a tak sem se pobavil:-) Rozhodně lepší jak česky blbosti s Kokotkem a Pádlem. ()

El_Koko

Tenhle film jasně rozděluje. Víte, já vidím dva druhy humoru. První vás láká do sofistikované zápletky, kdy ze zdánlivě ani trochu vtipné situace vznikne inteligentním způsobem vtip. Druhý typ humoru je o prdění, sexu a blití. Tohle je ten druhej typ. Totální úchyláckej nářez v čele s Rhysem "Bulvou" Ifansem, ženskou co hraje chlapa a "Ibicou" na pozadí vás nenechá v klidu... Pokud samozřejmě nedáváte přednost klidnému večeru u krbu, s otevřeným portským a sebranými spisy Williama Shakespeara na stolku. Tenhle druh humoru se líbí jen někomu, a jsem rád že v tom nejsem sám. 80% ()

7deni_deni7

Musím uznat, že je to pořádná nechuťárna, některé scény stojí fakt za to, ale upřímně hodnotím to z pohledu, když jsem to poprvé viděla a to mi bylo 15. Jako puberťačce se mi to i přes některé velice kritické scény líbilo. ()

woodenapple

Tenhle film jsem viděla v pubertě a v tu dobu mi připadal jako nesmírně vtipná krávovina. Dneska je to už jen krávovina, ale ta nostalgie, kdy jsem se tomu pořád smála a do dneška si pamatuju tu jejich ústřední "písničku" (Já bych *ukal, až bych pukal - Kozy, vozy!) mě nutí dát aspoň ty dvě hvězdy :) ()

KristKrist odpad!

Na tohle "dílo" jsem se nedívala dobrovolně,spolužáci to pustili ve škole a musím napsat,že tohle je jedna z největších kravin,co jsem kdy viděla. Proč tohle vůbec někdo někdy natočil? Dle mého názoru se u toho můžou pobavit jen prázdné mozky bez filmového vkusu. Vím,lidé nechtějí žádné velké umění a chtějí se hlavně bavit,ale tohle bylo nechutné,nikoli vtipné. Odpad to zcela vystihuje. ()

zuzulend odpad!

Tento film bych si asi nikdy sama od sebe nepustila, ale jelikož jsem byla donucena se na něho dívat nedá mi to než ho okomentovat. Viděla jsem Blbý a blbější a nejsem si úplně jistá, ale myslím, že jsem dala plný počet hvězd, protože je to také docela velká blbost, ale vtipná blbost. A já opravdu nejsem nějak náročný divák, ale větší kravinu jsem snad nikdy neviděla. Ani jedna minuta z toho filmu není vtipná, ale nechutná a trapná..Tohle není ani na ODPAD! ()

Elen16 odpad!

Hnědý biologický materiál. Píši to nerada, ale tak to prostě je. Horší film se asi bude těžko hledat. Neznám nic, co by tento filmový zážitek předčilo. ()

PORTER44

Absolutně šílená chvílemi nechutná,úchylná ale krásná komedie.Trapná ale skvělá hudba.Nevím co byste od komedie chtěli vždyť je to k smíchu od začátku do konce.DJ BULVA JE COOL. ()

Esty

Tak nechutný film s tak nechutnými postavami snad nikdo vymyslet nemohl, ale když jsem viděla tenhle film, tak už vím, že někdo to vymyslet musel. Je to přihlouplý film a hlavních postav vám spíš je líto, než aby se staly vašimi oblíbenými. On totiž Kevin a Perry nezískají ani moc sympatií ve filmu natož, aby si je získali od vás. Klub sráčů je hodně debilně vtipný film , ne vtipný...Doporučuju se na to podívat, jen v případě, že se nemáte chuť dívat na chytré filmy. A dávala bych si pozor, mám pocit, že tento film výraz ubývá na inteligenci. ()