Keďže sa Kristy potrebuje pripraviť na jednu zo záverečných skúšok, ostáva počas Dňa vďakyvzdania osamote na internátnej škole. Potom, čo jej dôjdu nápady na zabitie nudy, rozhodne sa, že odbehne zo školského areálu, aby si tesne pred spaním na neďalekej benzínke zakúpila jedlo a pitie. Pri platení účtu dochádza medzi Kristy, predavačom a neznámou, podivnou ženou k nedorozumeniu. Následky budú pre mladú študentku hrozivé. Príjemný večer sa s odstupom času mení na krutý boj o život proti partii násilníkov. (*CARNIFEX*)

Punkey

Nejvíce bych Kristy přirovnal k Oni 2: Noční kořist (2018) , jen opuštěný camp je vyměněn za opuštěný campus kvůli díkuvzdání. Zabijáci připomínají členy hudební skupiny Hollywood Undead a hlavní hrdinka, která na začátku nedokáže ani vytočit 911 se postupem času promění na MacGyvera. Většinu času se jen běhá sem a zase tam. Nejvíc se mi asi líbil soundtrack, který je na srovnatelné úrovni jako u již výše zmíněného filmu. ()

Hapretor

Takové "Murder Games". To, že je hlavní představitelka praktická holka, která ví, co chce, ale nelíbí se mi, pominu. Co nepominu, je malá nápaditost ve smrtích - probuďte se! - už jsme tu měli ("SAW" 1-10) a ("Nezvratný osud" 1-15) ! ()

Rockerman

Nízkorozpočtový TV- horůrek natočený na tisíckrát obehrané téma a ono to přesto z nějakého důvodu funguje, to fakt nechápu. Po "povinné" limonádové půlhodince přichází opravdový strach o holý život. Justine však nechce dopadnout, jako její předchůdkyně a tak se brání proti čtveřici rituálních vrahů a daří se jí to tak, že tomu přichází na chuť. Jednohubková spokojenost za poctivé tři hvězdy. ()

Rathalos

Kristy je atmosfericka a napinava hororova pecka,z ktorej som mal obcas az zimomriavky,potesila ma pritomnost herecky Haley Bennett a celkovo ma tento film neskutocne bavil,velmi dobre zvladnuty home invasion v plnej krase...:-) ()

misbos

Dám pět, coby ne? Máme tu až mytologický střet - jedinec s tváří a rozumem proti unifikované (masky) hordě, která bezmyšlenkovitě (rituálně) plní zvrácená přání hlavní samice (která pravděpodobně nesnese pomyšlení na "konkurenci", proto jsou oběti ženy). Poznámka - matriarchát?? :-) konec poznámky. Justine poráží pudobou smečku skrze skills and knowledge, přičemž její poslední tah je přestrojení - udělá ze sebe jednoho ze svých nepřátel - stejně jako Ben Foster v Pandorum. A nakonec stojí znalostí a dovedností vybavená žena proti šílené "matce", stejně jako v Aliens. Takže - jo, dobrý, víc než dobrý:-). ()

GTS_PUNK

Zoberte dievča, o ktorom si budete celý film myslieť, že je to Dakota Johnson z Fifty Shades Of Grey, ako jedinú študentku ju zamknite na internát univerzity, na ktorú by v USA chodilo minimálne 3000 ostatných žiakov, pridajte žánrové črty ako dážď či výpadky prúdu, nejakú nábožensky zmätenú fetku, čo sa bude snaží vyzerať ako Dievča, ktoré koplo do osieho hniezda, zvláštnych týpkov s alobalom na ksichte a dostane presne tento film. Chápem, že žáner home invasion sa pravdepodobne nedá veľmi inak spracovať, než len tak, že sa chce skupinka vyšinutých maskovaných ľudí "zabaviť" a zaloviť si na náhodne vybranú obeť (náhodnú minimálne v tomto snímku), ale ono to tu vôbec nefungovalo. Ale ak sa mám len čo i len letmo ohliadnuť za dejom, párkrát som sa chytil za hlavu a povedal som si, že čo je toto za kardinálnu blbosť. Dobrým príkladom je napríklad to, že keď skočíte zo strechy knižnice cez nejakú košatú lipu kráľa Mateja (ktorá v sebe nejako záhadne ani len nemá konáre) a dopadnete na tvrdú zem, nezabijete sa, ba ani len si nedoláme žiadne kosti. Iba si trochu narazíte členok a chvíľu už opäť beháte sťa lanka. Ale tvorcovia si na toto povedali: "Fuck it and bring us more aluminium foil." Možno som až prehnane úprimný a kritický alebo to vidím tak, ako to naozaj je. Neviem, pozrite si Kristy a posúďte sami. Každopádne pre mňa jeden z home invasion filmov, ktorý mi nešmakoval a ak by som ho nevidel, o nič nové by som v tomto žánri neprišiel. Aspoň sem mám dôvod vložiť túto pesničku od The Offspring. ()

MIRAS133

Opravdu by se mi nelíbilo, kdyby na mě začla nějaká fetka v obchodě štěkat Ahoj Kristy. Asi bych dostal trochu strach. A ještě ke všemu být ÚPLNĚ sám na kolejích s jedním hlídačem a jedním školníkem. Všechno se začne zvrtávat a Kristy se musí schovávat kde se dá. Po nepodařené záchraně milované Kristy jejím přítelem se však Haley vzpamatuje a vezme svůj osud do vlastních rukou. Všem naspídovaným frajírkům vytře zrak svými dovednosti (z plavání a z chemie) a zachrání si tím svůj i život dalších dívek, jelikož tak pomůže policii s odhalením fanatických a fetujících debílků. Super horor na dlouhé večery. 4* ()

DavidWebb

Tak ako tento žáner zámerne nevyhľadávam, tak priznávam, že Kristy je zaujímavá chuťovka. Nebudem tu vypisovať obsah, ten si môžete prečítať na IMDb. Je ohromná úľava konečne vidieť horor s mladými ľuďmi (univerzita), ktorí sa nesprávajú samoúčelne - rozumej ako po lobotómii - a to najmä hlavná postava Kristy. Pre mňa osobne (mimo Ashley Greene) kompletne neznámi herci, čo mi ale nevadilo, pretože odviedla skvelú prácu a vyzdvihnem ju v prvom rade - Haley Bennett. Jej postavu som zožral aj s navijákom čo naopak o Ashley povedať nemôžem. Tá je v úlohe záporáčky skôr slabým článkom, vôbec ma nepresvedčila a namiesto strachu vo mne vzbudzovala skôr odpor a pohŕdanie. Toľko k hercom, čo sa týka réžie zaujal ma počiatočný back/forward štýl, to bolo celkom inovatívne. Spomeniem ešte perfektný soundtrack, že som si skoro začal obhrýzať nechty a pozerať to v noci tak asi bojim, bojim. Nasral ma potitulkový epilogue v štýle "počkáme na reakcie a točíme (zarábame) ďalej". V rámci žánru ale samozrejme hodne slušný flik. ()

TommyDiamond

Jedna feťačka v kapuci a tři úchyláci v maskách z alobalu jsou místními členy tajné a přeci rozsáhlé organizace, která provádí rituální vraždy. Jejich oběťmi jsou vždy mladé pohledné dívky pro něž mají magické pojmenování KRISTÝÝÝÝ. Ve stanovách organizace je také, že celá akce musí mít fotodokumentaci a vybraná dívka k budoucí vraždě musí být řádně oslovena. Pak je jí taktně naznačeno, že na ní bude pořádán hon....a hra může začít.... Tyto řeči o nějaké organizaci, o rituálech, o kristy jsou pouze omáčka (kecy), aby byl snímek alespoň něčím zajímavej. Film je ale plný nelogických věcí (mobil co se nedovolá na tísňovou linku, blikající světla, náhlá mlha, náraz auta,atd.), které nevedou k napětí, ale spíš k naštvání. Doopravdy mě čekala pouze naháněčka jedné dívky čtyřmi vrahy na uzavřeném pozemku školy, kde si oběť včas uvědomí, že přežít znamená všechny zabít. U mě má film dvě hvězdy. ()

Amynka

Hned na úvod musím říct,že mě to,že film není originální rozhodně nevadí... když mám nějaký druh filmů ráda,tak mě potěší,když na nějaký narazím!A já tyhle naháněčky,když chudáka holku(nebo pár či dokonce celou skupinu lidí) terorizuje banda psychopatů v maskách(nebo jeden psychouš) fakt můžu!A je zajímavý,že když má záporák masku,tak mi připadá děsivější,protože se kolikrát jedná např.o celkem nevinně vypadajícího člověka,ale ta maska mu dodá na děsivosti-to že nevidíme jak se tváří,to je to děsivý,protože v Tormentu mají záporáci masky z plyšáků a stejně působěj hrozivě..No každopádně tenhle film je po celou stopáž napínavej,odsejpá a ani chvilku nenudí a to je hlavní a pronásledovaná hrdinka není vypatlaná pipina,ale holka co jí to myslí..a ten konec!!Bomba!Jo a mě osobně neskutečně potěšila role Ashley Greene!!Fakt se mi v roli psychopatky líbila!!Já nemůžu absolutně nic vytknout.Film mě nejen nezklamal,ale vyloženě nadchnul!!!Rozhodně doporučuju!!:-) ()

JimDeNiro

Tak, možná jsem "Kristy" nadhodnotil, ale po podívání se cítím na to, abych dal 4 *. Home invasion mám rád, a tady jsem se párkrát i slušně vylekal, pro mě rozhodně dobře zvolené prostředí školního campusu. I když trochu mi tam děsně vadilo to nekončící se zjevovaní záporáků v opravdu rychlém sledu, na místech,kam by nemohli v žádném případě stihnout dojít. Sympatická hlavní hrdinka, neokoukaná, což je dobře, akorát k nepoznání je jako hlavní bitch Ashley Green, vypadá to, jako by spadla hubou do kovošrotu a její mrtvolně bílá pleť, to mě moc neoslovilo. I přes to všechno jsem se u filmu bavil, a to je v rámci hororu pro mě důležité. 75% ()

Miagy

Film ubehol celkom rýchlo, bez zbytočných odbočiek od hlavného scenára. Justine, mladá študentka ostáva sama na intráku, stáva sa hlavnou zverou v divokej naháňačke po školskom areáli, ale na konci sa z halvnej hrdinky stáva hlavný lovec. Film neurazí, dá sa pozrieť, chýbalo mi však trochu viac invencie, nejakej hlbšej myšlienky, vysvetlenia a podobne. ()

FaithZombie

Nemůžu si pomoct, ale strašně se mi líbilo jak byla ta holka vynalézavá. Takový brutální MacGyver v sukni. Žánrově nic nového, ale kouká se na to dobře :) ()

chlebo

Kristy, Krista, nemohla si hneď na začiatku povedať, že budeš až tak obludne nudná? Pritom niekde v Zákonníku životných situácií je jasne spomenuté, že zvyčajne, keď poctivá študentka, ktorá je tak dokonalá až je to nechutné stretne nasratých satanistov alebo jakých pičusov, mala by to byť sranda a nadržaný divák by mal už len so zrýchleným dychom, zarosenými okuliarmi , rozšírenými nozdrami a s rukou vo vlhkom rozkroku sledovať to neskutočné napätie a občas pri tých najspektakulárnejších scénach zmačknúť šulina tak necitlivo, až z neho vytečie pár kvapiek. Tak vážení, takéto niečo som čakal. Džastin, (meno máš v popise trošku napiču karnifex) ostal na izbe na intráku sám ako správny študentka. Z toho by sa jednému už pomaličky toporil, ale namiesto totálnych orgií aké som očakával mi pri pohľade na po chodbách pobehujúcu dilinu proste zvädol (myslím samozrejme záujem o toto veľdielo of kórs). Naháňačka ma prestala baviť niekde tesne po takmer úspešnom vychodení materskej školy, kde sa tiež občas stávali podobné patálie a sem tam to niekto proste odniesol. A ani spestrenie v podobe štyroch buzerantov, ktorí si to pomýlili s karnevalom už môj názor až do konca nezmenilo. Ale keďže som popri sledovaní nedosiahol Nirvánu, neprechádzal sa nepríčetne po byte a nezaujímalo ma viac laserové ukazovátko na nočnom stolíku, ale s počudovaním som to dočumel do konca, tak aspoň za tie dve hranaté kurvy. ()

Bube1

Těžce nenápaditý a odfláknutý haunting horor. Celá zápletka vůbec nedává smysl, nemá to napětí ani tempo, žádný pořádný gore, zkrátka mě to ničím nenadchlo. Těch 61% je rozhodně nadsazené hodnocení, osobně bych to viděl tak na 45%. ()

ANTYCHRYST

Hřebíky na palce bych nechal více vyniknout :) nenápadný začátek a pak klasická nahanecka se závěrečnou pomstou :) vždy na konci si říkám že to chce více zaporaku.. :) se to rozjede a chybí postavy.. 60% ()

Najt

Trošku překvapení i zklamání zároveň. Film je dobře natočený se skvělou hlavní postavou, parádní kulisy a celkem slušné tempo. Atmosférou si mě to získalo, jako home invasion by to obstálo. Jenže tady tvůrci nějak kašlali na čas a servírovali nám nesmyslný pohyb postav. Ty se dostaly všude, za zlomek vteřiny jako by procházeli zdmi. Pak se mi nelíbil motiv, tady by možná bylo lepší nechat to otevřené a nějakou Kristy z toho vynechat. Ale jinak dobré. ()