Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Při vyšetřování vraždy zaskakující herečky se Chloe snaží jednou provždy přijít na kloub záhadě Luciferova původu. (Netflix)

Recenze (9)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

It's an old joke. Guy walks into a psychiatrist's office, he goes, "Doc, you got to help me. My brother's crazy. He thinks he's a chicken." And the doc goes, "Well, why don't you turn him in?" The guy goes, "You know, I would, but I need the eggs. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl druhé sezóny mě potěšil. Pořád to je ta vtipná oddechovka, u které nemusím příliš přemýšlet a můžu se v klidu bavit. V první polovině minulé série mi lezla na nervy postava Amenadiela, v polovině druhé už byl v pohodě a to mu naštěstí vydrželo, takže nemám důvod být nespokojený. ()

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poprvé mi přišlo počínaní v Luciferovy směšné a ne zábavné. Závěrečná koláž byla precizní, ale případ nezaujal a zúčtování s padouchem epizody bylo hrozné. Chce to opět nasadit i nějakou vážnější notu. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • V epizodě hraje na konci Lucifer (Tom Ellis) na piano „All Along the Watchtower“. Je to odkaz na ústřední melodii seriálu Battlestar Galactica (od r. 2004), kde hraje jednu z hlavních postav Tricia Helfer. Herečka se vzápětí objeví ve výtahu jako Luciferova matka. (Trippple81)

Reklama

Reklama