Reklama

Reklama

Lucifer - Série 4 (2019) (série)


Kdo je ten nový král pekla? (S04E10)

(epizoda)
  • USA Who's da New King of Hell?

Obsahy(1)

V Los Angeles řádí vražední démoni a Lucifer musí zastavit chaos a ochránit lidi, na kterých mu nejvíc záleží. (Netflix)

Recenze (10)

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je pravda, že závěr jsem si představovala jinak a rozhodně víc epický. Ale! Já se prostě bavila. :D SPOILER!! Předávání sunaru na oltáři při rituálu? Jako to chceš prostě. :D Rušivý byly především ty motivační kecy před akcí (prvně Eva a pak Chloe). Ale ten úplnej závěr, trůn, peklo... super! Btw: A ano Lindo. NAŠE! Linda je skvělá. ()

Mitin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

!SPOILER! 6*? Na konci jsem měl husí kůži, finále bylo absolutně epic a naštěstí žádnej přehnanej cliffhanger. Vývoj postav, akce, tempo, kamera, větší cgi budget, to je jen pár bodů, v čem nová season naprosto exceluje. Pekelnej trůn na konci je pekelně dobrej! ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No jo, no, zase jsem se jednou svým hodnocením evidentně zařadil mezi menšinu, ale je mi to jako obvykle šumák. Těžko bych mohl vzdychat nadšením, když šlo v podstatě o telenovelu z netradičního prostředí. Jenom to otřepané: "Miluju tě, ale musím jít.", se tady objevilo hned dvakrát (i když u Evy to bylo trochu zakamuflované), a to už je na padesát šest minut trochu moc. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hodnocení mluví za vše... . Na první tři řady jsem se díval spíš z nudy, ale ta čtvrtá mě vysloveně bavila; byť byla kraťoučká, tak byla kvalitativně peckoidní. Nezbývá než doufat, že se dočkáme pokračování. Pokud ne...i tak by šlo o víc než důstojné rozloučení. Moc by se mi líbil crosover Lucifer vs Constantine. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama