Čtveřice mladých mužů se vypravila na prázdniny na venkov, aby si tu užila slunce, vody a hlavně příjemného nicnedělání. Nakupovat chodí k obchodníkovi Julesovi do blízké vesničky. Vychytralý majitel obchůdku dokáže využít i toho, že jeho půvabná dcera padla mládencům - zejména Gérardovi - do oka. A tak mladíci - oblíbení Les Charlots - se nejen nechají v obchodě okrádat, zapojí se do výzdoby města, a dokonce obléknou i závodnické dresy. A tak, pro přízeň krásné dívky v zápalu boje zapomenou i na svou vysněnou dovolenou. Ve francouzské komedii Blázni ze stadiónu se znovu přesvědčíme, že mladí muži ze skupiny Les Charlots se jen tak lehce nevzdávají! (oficiální text distributora)

Vecko99

Komedie, která nemusí sednout úplně každému, ale pro mě je to jeden z nejlepších filmů tohoto žánru, který jsem viděl. Nejlepší film od skupiny LES CHARLOTS. Kam se na něj hrabou dnešní komedie. ()

andrii

Se zapotí. I ampliony, ochozy, když zápolí na trati. Sportsmeni. Harlekýni v trikotu. Pro cíl jediný. Rozbalit to na tu, která platí za líbezný květ ve staniolu. Útěkářskou nevěstu z obchůdku pod platany. ()

anli

Les Charlots pod taktovkou Claude Zidiho,se kterým si tak skvěle rozumí.Film je plný opravdu bláznivých nápadů,gagů a"hovadin",takže se člověk směje od začátku do konce,zejména v době svého vzniku.Další z řady zlatého fondu Charlotů z doby,která byla na tyto komedie velice štědrá.Je to velmi příjemné a bláznivé pokoukání,ke kterému se tu a tam rád vracím,nejen,abych si vzpoměl na dětská léta,ale především pro tu vtipnou a bláznivou polohu Charlotů,která je nenapodobitelná a nedá se skoro s ničím(a nikým)srovnat.Dávám jasných 80% a tady vidíme,co jsou chlapci a chlapi schopni kvůli opačnému pohlaví dělat. ()

Ivuse

Kvůli absurdním scénám a humoru jim vlastním je prostě miluju. Už jen to jak vypadají stačí - Jean Sarrus a Gérard Filipelli vedou :-) ()

PetrVabruscak

Obstarožní ale krásná francouzská crazy komedie. Některé vtipy se sice netrefují do mého smyslu pro humor, ale to se dá prominout za ty kalhoty do zvonu a vůbec celou vtipnou módu 70s. Ideální film na večer, kdy sedíte s přáteli u piva. Závěrečný happyend se vážně povedl a vůbec to nebyla žádná prdel (smích). ()

pytlik...

Film bych přejmenoval na „blázen ze stadionu“, páč z těch normálně bavících se kluků byl cvok jen jeden – ten, co si mermomocí chtěl vzít za ženu onu dívku, která zahořela láskou ke komukoli, jen když měl kalhoty, sem tam nějaký sval a háro. ()

Brain-D

Bažanti dělaj bordel na stadioně a pokouší se uspět v různých disciplínách, opravdu vytříbenými způsoby :D. Slabší jak Velký bazar, ale taky povedené. ()

mirec88

Tak toto je pravý šport! Keby takto športovali všetci olympionici, bolo by všetko oveľa zábavnejšie. Les Charlots sú proste klasa a zárukou výbornej zábavy. ()

Autogram

Toto natočili skutoční blázni. Čistá groteska od samého začiatku, kde netreba hľadať nejaký zmysluplný dej, aj keď by sa tam možno aj dal nájsť. Horšie, že veľmi málo situácii bolo vtipných, a grotesku práve podľa toho musím hodnotiť. Celému filmu by viac sedelo, keby bol kreslený, tá šialenosť by kreslenym postavičkám viac sekla. Toto je jeden z tých filmov, kde je akékoľvek hodnotenie prípustné, všetko závisí od nálady diváka. ()

Mackin

Výzdoba města a hlavně následující sportovní aktivity skupiny Les Charlots jsou plné těch nejabsurdnějších gagů, jaké se v rámci „bažantí“ série objevily. Druhý nejlepší díl těsně za Velkým bazarem. ()

P1tr

Bláznivá komedie u které je ještě více, než obrovská kadence vtipů, šokující jejich vysoká úspěšnost, díky které se budete téměř neustále smát. ()

sedm.1

Nevím,jestli jsem náhodou od ostatních neviděl jiný film,ale pro mne od Les Charlots asi nejhorší film!Nuda,bez vtipu a nápadu.Ostatní jejich filmy mi opravdu připadají jiné a rozhodně lepší. ()

herr_carter

A máme tady další sérii na pokračování z produkcí žabožroutských filmových ateliérů a opět k popukání - tohle čarování v hlavní roli vždy s partou kreténů prostě tenkrát spolehlivě fungovalo.................moje hodnocení = 8 z 10. ()

klúčik

Les Charlots v plnej kráse. Pamätám sa, že v kine bol taký smiech, že som ani nepočul čo hovoria. Francúzi to vedia - vytvoriť nenáročný film , ale človek sa schuti zasmeje. Keď idem na komédiu tak sa idem predsa zabaviť!! Dávam 80%. ()

Han22

Hrozná blbina, příběh neexistuje a člověk jen zírá a nechápe. Kupodivu mě to po nějaké době přestalo vadit a jen jsem se bavil nad absurdním a destruktivním humorem ústřední čtverky. A nejlepší grády to nabere na té olympiádě, to člověk nestíhá žasnout jakými způsoby se dá vyhrát závod :-) A plešatý seržant z prvního dílu se vrací jako trenér se stejnými móresy. ()

Darth_Jenda

Dokument předávající poznatky o veškerém dění okolo letní olympiády. Dozvíme se vše přes verbování sportovců, přípravy olympijské vesnice, plánování bezpečnostních opatření až po temnější stránky olympiády, jako je například doping, uplácení a další různé podfucky, které ani dnešní HD kamery nedokáží zachytit. Samozřejmě, dnes už byste se do kabin sportovců v Soči nedostali přes těžkooděnce jen s kbelíkem a smetákem, ale i to nastiňuje bezpečnost na stadionech z té doby a to by měl každý divák při sledování dokumentu brát na zřetel. ()